Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

Gość gość
Krzysiek odpowiesz mi dlaczego niszczysz forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...nie ignorujemy kreski megalomana, walczymy do końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzys socjoechnik odpalil podszywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
Matu ma fetish wymiotów i wali stopami konie kolegom z pracy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...wiecie rozumiecie co macie robić z kreską. pomożecie to będzie dobrze...jak nie pomożecie to będzie źle ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
22.03Matu co ty pieprzysz ?Jak moge ru coś pisać jako jakaś kteska?czemu mi przypisujesz Bóg wieco?Napisałam kiedyś że ktoś mnie hakował na onecie i to wszystko.Mam na to niezbite dowody ponieaz jest tam takie okienko jak"Twoja skrzynka"Otorz w tej "mojej skrzynce nagle zaczęły sie pojawiać nie moje wpisy zaraz obok moich .Dodam ze Mpje wpisy wysyłane ukazuwały sie zarowno na forum jak i kopia przrchowywana w owrj skrzynce pytanie skad wiec i jakim sposobem pojawiały sie tam nie moje wpisy .?Jak zwrociłam temu komus uwagę ze o wszystkim wiem to raptem wszystko wrociło do normy .Wiem o czym pisze i nie rob ze mnie głupiej tak jak to masz w zwyczaju.Zadnego debilnego kreski nie znam i nie wiem nawet kto to jest.Nazwisko tego jakiegos Krystofa ktore tu podaliscie..tez nic mi nie mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudny jesteś trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Poprawka otóż ma być ż..z kropką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Sam jesteś trolem debilu!ha sie przynsjmnirj potrafię podpisać a ty nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek wpadles na podszywie. To ty zawsze zwracasz sie w swoim imieniu do "wszystkich" i dodajesz sobie animuszu liczba mnoga. Drugiego takiego poyepa tu nie ma. Hehehe Krzysiek pruje sie z pomaranczy az milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...sylwio zaloguj sie na widmo wszyscy wiedzą, że jesteś kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...sylwia napisz do mnie na natuzalem0325@o2.pl bo tu sami debile siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah widmus uwija sie jak w ukropie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest kropa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
18.00na jakim kuzwa Widmo??ile razy kuzwa mam powtarzac ze ja nie tworzę waszych chorych twmatuw ani waszych chorych nickow!.Jak smiesz mi sugerować ze cos tu piszę?to ze od czasu do czasu reaguję to tylko po to że w*****a mnie to co tu piszecie.Bzdury jakich świat nie widział.Miałam swego czasu tutaj swoj login na niebiesko.ale zapimnuałam hasło i żałuję bo mam dosyć podszywow na kafe!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropka gęga u ciotek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
18.03 i nigdzie nie bede pisać bo nigdy nie mam w zwyczaju ani z nikim pisać ani chodzić na kawe.Nigdy sie z nikim nie umowiłam i nigdy na zaden email nie napisałam.Takie mam zasady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Tematów miało być.Znowu ort.Jak jakims cudem odzyskam hasło to sie zaloguję.Wysyłałam już prozbe do admina ale bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość sylwia dziś Krzysiek na rzecze jesteś Little gadasz sam ze sobą. Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropa robi laske wawusiowi. To juz 5 raz dzisiaj.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropa jesteś ? Rozjеbią cie za gęganie jak sie dowiedzą kim jesteś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
18.15.jakiej kuzwa rzece??co ty pieprzysz?debilu?ifz soe leczyć!Ja nie jeszcze nigdy nie załozyłam na ero ...ani kednego debilnego tematu bo mnie to brzydzi!.Zaglądam tu z musu o jedynie po to zeby wiedzieć co omniw gnoje piszecie!Nawet nie chce mi sie szukać tego jakiegoś" rzeka"bo pewnoe rzygnę od tego co ten rzeka wypisuje.!Typowe odwracać od siebie podejrzenia i obarczać nimi mnie.Lubisz wywracac kots ogonem kretaczu?Daj mi spokoj !Nie życzę sobie przyposywać mojej skromnej i porządnej odobie jakiś waszych oblesntch amoralnych wulgarnych i patologicznych tresci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropa będzie jepana. Tylko uwaga bo ta menda ma hiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
18.15.jakiej kuzwa rzece??co ty pieprzysz?debilu?ifz sie leczyć!Ja jeszcze nigdy nie załozyłam na ero ...ani jednego debilnego tematu bo mnie to brzydzi!.Zaglądam tu z musu o jedynie po to zeby wiedzieć co o mnie gnoje piszecie!Nawet nie chce mi sie szukać tego jakiegoś" rzeka"bo pewnie rzygnę od tego co ten rzeka wypisuje.!Typowe odwracać od siebie podejrzenia i obarczać nimi mnie.Lubisz wywracac kota ogonem kretaczu?Daj mi spokoj !Nie życzę sobie przypisywać mojej skromnej i porządnej osobie jakiś waszych oblesnych amoralnych wulgarnych i patologicznych tresci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropa gdzie jesteś, tak wczoraj broniłaś matuzalema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Pisząc" tutaj "miałam na mysli to ze miałam login na niebiesko ogolnie na kafe a nie tu!.Tu jak wchodzę to żygam z obrzydzenia .Kazdy tu ma hiva albo inne gowno.Jak to dobrze ze przez ekran nie można sie zarazić.bo bym chyba umarła skoda by mi było dzieci.Sama patologia tu siedzi sądząc po wpisach i zachowaniu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
rzygam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu jest patologia i należy ją tępić Sylwio. Przyjdziesz nad rzeke jak znajdziesz niebieski login ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×