Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

Gość Przejście podziemne internetu
Error! Krzysztof zhakowal mam ynternet! Error! I do tego lodówkę! Error!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuuuuu Krzych aż se popuscil bączka:D Zaraz zawiesi cały Yukon w tajemnym podziemiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu odpisuje tylko na twoje zaczepki od czasu SW. A pomarancze dopiertalaja ci bo jestes debilem. Ale moze porozmawiamy dlaczego ty jestes taki toksyczny? Dlaczego tematy Wilka upadly zaraz po tym jak rozgosciles sie u niego? Dlaczego jawnie wyzywasz innych nie bedac wyzywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chlopie w co ty grasz ? Nie pogubiles sie jeszcze w tym wszystkim ? smiech.gif Zgłoś":D Matu, to pisał znawca co w tym siedzi od dawna:D:D Krzych idź się nie kompromituj więcej bo wstyd przynosisz osobom z urojeniami. Nazwac ciebie chorym jest obrazą dla potrzebujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lista osob obrazonych skrajnymi bluzgami przez biednego Widmo: Matu Samansara Mucha Agent Nowy Slowianka Frida Niestala Bledny Smof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiesz czlowieku, ze SW to d****a!!! Rozumiesz? Dziwka k***a szmata jakich mało! Niech to dotrze do twojego pustego mózgu o ile to to to używasz😠:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie typowa reakcja Krzysztofa na jakąś krytykę,odwrócić kota ogonem,tak aby wyglądało,że to jemu jest czyniona wielka krzywda na kafe:O .Krzysiek weź nervosol,relanium,popij meliską i idź spać🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwraca kota ogonem, chociaż zbierał materiały do teczki, oskarżał o kurefstwo, pedofilię, związki z sb. A sam od Matu ani nikogo innego nic takiego nie usłyszał. Taki to pokrzywdzony jest Kreskuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co broni erokurev sam jest kurvą. Proste. Ale ten co najpierw je obraża a potem broni zalogowany to jest zwykła bezużyteczna szmata.Dobrze, ze uwazasz się za cud Internetu,choć tu mozesz nadrabiać małego pindola krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale frajerzyna lubi w ciężkich chwilach robić z siebie spolegliwego gołąbka pokoju. Może myśli że nikt nie pamięta jako kurefskich pomówień i hejtów z orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW-matka i żona,a na forum,publicznie ciągła kiełbachę Adamowi,lizała mu worek i 0dbyt,a na koniec spijała jego gluty:O .Jak można określić mężatkę,która roocha się z innym facetem?Nawet tylko virtual?:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja się nie pogubiłem, bo nie mam w czym. Nie trzeba być psychologiem aby oceniać to jak się zachowujesz... I to co o tobie napisałem to tylko interpretacja tego co piszesz i jak się zachowujesz. Nie wiem skąd u Ciebie tendencja do łączenia ludzi ze działają w porozumieniu... Zrozum człowieku że ludzie nie muszą się znać aby im się nie podobało czyjeś zachowanie czy postawa. Ciągle mi tu pieprzysz ze nie mam z kim pisać, a za chwilę zarzucasz że mam masę znajomych, poplecznikow czy jak jeszcze... Niech do ciebie w końcu dotrze ze nie tylko mnie się nie podobasz, ale nigdy ci nie spamowałem, nie ubliżałem i zawsze spod Nika pisałem co o tobie myślę i o twoich teoriach.... Tyle! Nie czytam, jak mówisz od dechy do dechy, twojego tematu, nigdzie tu nie napisałem co tam piszesz bo nie wiem, bo nie czytałem, wiem że masz temat i tyle... Nie ma mnie tu za często i to fakt, a dzisiaj znowu pierwszy raz od dłuższego czasu piszę bo się nudziłem na cieciu, a w domu akurat jestem sam i nie mam obowiązków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo z drewiniana szabelką odziany w gumowce pędzi na ośle zdobywac swiat A osioł na to. I ooo I ooo I oooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo + osiol+gumowce+wyobraznia:D Bezcenne:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha łączy wszystkich bo sam napiertala w swojej obronie. Robi samotnie cały dzień sztuczny tłum dla swojego poparcia i debilowi nie przyjdzie do głowy, że kilka osób może niezależnie zauwazyc że to poyep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo przyzwyczaił się od odpisywania sobie jako Little, do słodzącej Evci i pozdrawiającej Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ludzie, ale z drugiej strony,... Kto ze stałych bywalców byłby w stanie tak ublizac dziewczynom których broni kreska? Różnie tu bywało, ale chyba nikt tak kobietom nie jechał.... Tu ktoś ostro się kreski "czepia" że broni tych kobiet i przy okazji je mocno obraża... Koncepcja że robi to kreska jak dla mnie jest jak najbardziej prawdopodobną :)))) Tak jak i kreska jako Sylwia pisząca o info na paskubprzegladarki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejt dostaje tu kazdy, ale fakt ze ci najblizej kreski dostaja chamstwo na innym poziomie. Oblesne podszywy, geganie, wyzywanie od ku=rew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dla każdego oczywiste. Tylko nie dla Krzyśka i jego "popleczników?:D Te tematy o Want to Want me też Krzysiek zakłada. Jest aż za bardzo rozpoznawalny, jakby szedł za nim smrodek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ordynator oddzialu
Pacjent AdamKrzysztof wziął leki. Odpoczywa więc proszę o ciszę, bo kolejnego ataku może nie wytrzymać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ordynator oddzialu
Kurwa! Jednak za małą dawke zaaplikowalismy:( Za utrudnienia w spoczynku przez wyżej wspomnianego Pana przepraszamy. Proszę na niego nie reagować, pozaczepia poskacze po ścianach i zasnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tu siedzi kilkanascie osob na krzyz, ciagle ci sami. Na privch kwitnie wymiana informacji o poszczegolnych nickach. Tworza sie obozy, a poczucie bezkarnosci wyzwala w ludziach patologie." To w końcu kilkanaście osób i wszyscy się znają, czy pełna anonimowość? I dowody Krzysiek, do-wo-dy. Lubisz sobie bajdurzyć, wypocić posta pełnego zarzutów z de na pół strony i myślisz że jesteś wiarygodny :) Gdyby tak ktoś podliczył twoje oskarżenia, strony by zabrakło. A ty biedaczek jak zwykle niewinny, chciałeś tylko poanalizować Teda Bundyego, a tu ci chamy pedofile i dzifki nie pozwalają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siada psycha? Z powodu neta, forum? Głupota goni głupotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery słonie, różowe słonie Każdy kokardkę ma na ogonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzychu, jakie ty foty wysylasz ze nic nie widac?? rob zdjecia z dolu, to zawsze optycznie powieksza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×