Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macho Widmo wygląda jak nastoletnia pipka :D

Polecane posty

...nie jestem sumieniem kafe żeby kogoś oceniać, nie lżę nikogo i nigdy nie popierałem lżenia kogokolwiek, tak jak i nie bronię kogokolwiek kto lży :) ...zwróciłem jedynie uwagę na czyjąś ocenę a to zasadnicza różnica, ...czytać należy ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty bronisz ero kurfy ero Krecha Want Słodko Winna Zaklamana Inesssa Szamberium 3 kurfy x prawda! kreska niektórym cisnął słusznie,ale uwalenie się matuzalema jest pojepane,bo tak naprawdę za co on mu jedzie? i ta obrona inessy,want i słodko-winnej,trzech najwiekszych doopodajek na ero. dlaczego kłamnadyjczyk ciśnie mężatne słowianie że jepała się z amstaffem, a jak lew broni sw,która temu samemu amstaffowi język do dziury w doopie wpychała?dlaczego zlego slowa nie da powiedziec o wielokropce wandzi,ktora ma kisiel w gaciach na widok kazdego męskiego nicka,a gnoi magdę czy vee? zresztą jaki to kanadyjczyk?to smarkacz z podkrakowskiej wsi,który udaje że sosny to sekwoje:-P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu twoje błaganie o uwage atencyjna kurfo bez chonoru jest już standardem, ale mógłbyś zwrócić uwage swojemu obrońcy z kropą na końcu żeby zażył leki bo to co wypisuje o Want., Imperium i wielu innych nie będzie tolerowane. Ciebie posłucha bo to jest twój pasywny przyjaciel. Aha i obaj zainwestujcie w słowniki analfabeci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu i jego obrońca to największe k***y na ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu, a ja Ci odpowiem tak... Odkąd odkryłam, że ludziom z forum sprawia satysfakcję czytanie i pisanie paszkwili o innych- resztę mam gdzieś. :( Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. ;) Bawcie się dobrze. ;) 🖐️ 4I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nienormalne. Żadnej erotyki. Tylko wyzwiska. Rzeczywiście Kresko. Stosujesz podwójne standardy do kobiet . Te, których nie lubisz wyzywasz od najgorszych. Te które lubisz, mimo że robią dokładnie to samo co tamte, wybielasz. Nie umiesz tego konstruktywnie wytłumaczyć, pytany o to stosujesz wówczas wyzwiska i hejt i podejrzewasz o znajomość z Matuzalemem, chociaż ja akurat go ie znam. A przecież jeśli ktoś np spowodował wypadek po pijaku nie będzie rozliczany inaczej dlatego że ktoś go lubi a ktoś nie lubi. Nie możesz wybielać postaw swoich koleżanek ( Imperium odpada, jak twierdzi nie pisuje z nikim na prywatnym kanale), tylko dlatego że je lubisz. Może inaczej. Nie licz na to, że drudzy nie wypomną ci hipokryzji , tylko dlatego że rozwijasz nad kimś skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiedziałem że o innych epitetach nie muszę wspominać :) "Matu twoje błaganie o uwage atencyjna kurfo bez chonoru jest już standardem" ...twojego zdania o moich preferencjach seksualnych nie skomentuję, bo jak to mówi 4I, tym i swoimi epitetami wystawiasz sobie laurkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Na Vałke i Matuzalema nie było mocnych. Nie możnabyło krzywo spojrzeć,bo zaraz hejty z pomarańczy. No chyba,że ktoś przyklaskiwał vałce i matuzalemowi to miał względny spokój. X wylogowane trolle zawsze broniły matuzalema i każdego gnoili kto nie zgadzał sie z matu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko Kreska broni trzy kurfiska z ero którą mają wiadro kisielu w stringach na widok męskiego nicka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rzeczywiście Kresko. Stosujesz podwójne standardy do kobiet . Te, których nie lubisz wyzywasz od najgorszych. Te które lubisz, mimo że robią dokładnie to samo co tamte, wybielasz" --- może należałoby się zastanowić skąd się ta awersja do jednych Pań u kreski bierze w przeciwieństwie do innych :) ...bo na pewno nie z obiektywnego ich zachowania się na forum. Wyjaśnić by tę kwestię mogły jedynie Panie, które z kreską przeszły na priv lepiej się z nim poznały a potem nagle zniknęły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno. Jestem przeciw wyzywaniu jakichkolwiek kobiet , czy to tych od Kreski, czy tych nie od Kreski. Nie obstaję za żadną z tych grup. Dla mnie to po prostu nienormalne w jakim kierunku poszło forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty bronisz ero kurfy ero Krecha Want Słodko Winna Zaklamana Inesssa Szamberium 3 kurfy x prawda! kreska niektórym cisnął słusznie,ale uwalenie się matuzalema jest pojepane,bo tak naprawdę za co on mu jedzie? i ta obrona inessy,want i słodko-winnej,trzech najwiekszych doopodajek na ero. dlaczego kłamnadyjczyk ciśnie mężatne słowianie że jepała się z amstaffem, a jak lew broni sw,która temu samemu amstaffowi język do dziury w doopie wpychała?dlaczego zlego slowa nie da powiedziec o wielokropce wandzi,ktora ma kisiel w gaciach na widok kazdego męskiego nicka,a gnoi magdę czy vee? zresztą jaki to kanadyjczyk?to smarkacz z podkrakowskiej wsi,który udaje że sosny to sekwoje x Kropo za uchem czyli przestrzelony cwelu, twój matu jest jechany z twojego powodu. Hejtujesz każdego i jednocześnie bronisz matu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha!Wiedziałam że ten szczyl z podkrakowskiej wsi nie odniesie się do stosowania swoich podwójnych standardów:-D .To było pewne jak to ze po nocy nastaje dzień.Nie odpowiada na niewygodne pytania,tylko odkręca kota ogonem i zarzuca że to mściciele matu sieją zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ...zgadzam się z tym w całej rozciągłości. Nie wiem czy są tu ludzie którzy pamiętają jeszcze czas kiedy się tu często udzielałem, ale nikt mi nie zarzuci abym ubliżył tu jakiejkolwiek kobiecie a nawet facetowi, ...bo to że pokazuje się komuś jakim jest na prawdę, cytując jego własne słowa, trudno nazwać ubliżaniem :)))) ...ludzie wystawiają sobie świadectwo tym co i jak piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziecko Kreska broni trzy kurfiska z ero którą mają wiadro kisielu w stringach na widok męskiego nicka x ty bronisz matuzalema i masz mokro na widok jego nicka bo lecisz na starców gejozo. Tfu rzyg na was dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krecha z oranje hejtuje te trzy kobiety zeby potem uchodzic za ich obronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś gość dziś ...zgadzam się z tym w całej rozciągłości. Nie wiem czy są tu ludzie którzy pamiętają jeszcze czas kiedy się tu często udzielałem, ale nikt mi nie zarzuci abym ubliżył tu jakiejkolwiek kobiecie a nawet facetowi, ...bo to że pokazuje się komuś jakim jest na prawdę, cytując jego własne słowa, trudno nazwać ubliżaniem ...ludzie wystawiają sobie świadectwo tym co i jak piszą ...niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego EGO na poziom swojego IQ... X w ubliżaniu wyręcza cie kropa za uchem stary cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie logujesz się na Petrova krecho? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha ty c***ju spamerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szcze na ciebie krecha bo zawsze rozkrecasz tu jakis dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu i kropa dwie atencyjne Кurwy nudne bez polotu, bez honoru, bez godności, bez pomysłu na siebie. Dwa pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu i kropa dwie atencyjne Кurwy nudne bez polotu, bez honoru, bez godności, bez pomysłu na siebie. Dwa pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj nacpana atencyjna cmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiekszym pasozytem i szkodnikiem na tym forume jestes ty klamnadyjczyku i gegaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś "Rzeczywiście Kresko. Stosujesz podwójne standardy do kobiet . Te, których nie lubisz wyzywasz od najgorszych. Te które lubisz, mimo że robią dokładnie to samo co tamte, wybielasz" --- może należałoby się zastanowić skąd się ta awersja do jednych Pań u kreski bierze w przeciwieństwie do innych ...bo na pewno nie z obiektywnego ich zachowania się na forum. Wyjaśnić by tę kwestię mogły jedynie Panie, które z kreską przeszły na priv lepiej się z nim poznały a potem nagle zniknęły .... ...niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego EGO na poziom swojego IQ... x Dlaczego ty zjеbie z takim zaangażowaniem interesujesz sie kto z kim privuje ? Czyżby zazdrość, a może nie masz swojego życia nudziarzu bo każdy lache wywalił na ciebie. Szanuj sie nie bądż szmatławcem bez swojego życia jak kundel kropa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka privowała z Matuzalemem Widusiu Petrov :D By cię ciebie rzepie pozbyć wolała się uśmiercić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś "Rzeczywiście Kresko. Stosujesz podwójne standardy do kobiet . Te, których nie lubisz wyzywasz od najgorszych. Te które lubisz, mimo że robią dokładnie to samo co tamte, wybielasz" --- może należałoby się zastanowić skąd się ta awersja do jednych Pań u kreski bierze w przeciwieństwie do innych ...bo na pewno nie z obiektywnego ich zachowania się na forum. Wyjaśnić by tę kwestię mogły jedynie Panie, które z kreską przeszły na priv lepiej się z nim poznały a potem nagle zniknęły .... x Matu nie licz na to, że ktoś będzie ujawniał info z prywatnych kanałów. O ile nie popieram Kreski, ale w jednym ma racje. Zajmij sie swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kresko idź na Rzeke bo rozmowa z samym sobą jako Litle My wychodzi ci najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 dziś "Rzeczywiście Kresko. Stosujesz podwójne standardy do kobiet . Te, których nie lubisz wyzywasz od najgorszych. Te które lubisz, mimo że robią dokładnie to samo co tamte, wybielasz" --- może należałoby się zastanowić skąd się ta awersja do jednych Pań u kreski bierze w przeciwieństwie do innych ...bo na pewno nie z obiektywnego ich zachowania się na forum. Wyjaśnić by tę kwestię mogły jedynie Panie, które z kreską przeszły na priv lepiej się z nim poznały a potem nagle zniknęły .... x Matu nie licz na to, że ktoś będzie ujawniał info z prywatnych kanałów. O ile nie popieram Kreski, ale w jednym ma racje. Zajmij sie swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×