Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dukanka 2016

DIETA dr Dukana kto chce się przyłączyć ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość gośćAndzia
Hej Zosia, zapraszamy :-) Moim zdaniem na tej diecie łatwiej mi zrezygnować z innych niedozwolonych rzeczy niż na normalnej MZ... nie ciągnie mnie tez do słodkości, nie wiem dlaczego, ale tak jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
w sumie to ja się nie mogę doczekać 3 fazy :) Andzia a Ty z jaką waga przechodzisz do 3 fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Ola chcialabym tak 52/53 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Też nie mogę się doczekac 3 fazy bo najbardziej brakuje mi owoców...no i lubię soczki z sokowirówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robag
Ej no chwilę człowiek dłużej pracuje a tu taki ******* forum i jestem do tyłu! Witam Zofio ;-) oczywiście polecamy i zapraszamy bo u nas chudnie się szybko i do tego jakie towarzystwo! Wszystkie się wspieramy prawda laski? Gratuluje sukcesów tym co je mają,ja się tradycyjnie znowu nie ważę bo lubię poczekać na konkrety hi U mnie dziś pstrąg z pieca z czosnkiem i cytryną,właśnie na niego czekam i wącham. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Robag no pewnie, że się wspieramy :-) Ja jutro dzień bialkowy...może wymysle jakies kotlety drobiowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej, Ja dziś dzień z warzywami. Na obiad kotlety sojowe i kapusta kiszona i może pieczarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,jak tam nasze nowe towarzyszki? Jak wam idzie początek diety? U mnie dziś kotlety z indyka i ogórek,ale szału nie było więc dalej chodzę i szukam coś dobrego hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,jak tam nasze nowe towarzyszki? Jak wam idzie początek diety? U mnie dziś kotlety z indyka i ogórek,ale szału nie było więc dalej chodzę i szukam coś dobrego hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej I kolejny dzień za mną :-) Ola ja jutro mam dzień z warzywami i też zrobię sobie sojowe ;-) Zwaze sie w niedzielę, zobaczymy jak to mi wszystko idzie...Ola a Ty kiedy przechodzisz na 3 fazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Robag, dzisiaj w domu miałam spaghetti...tak pachniało, myślałam, że nie wytrzymam...ale dałam radę, jestem z siebie dumna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Elo, ja bym w sumie chciała przejść na 3 fazę jak będę miała 50kg ale raczej nie dam rady tyle :P myślę że jak będę ważyć 52-53 kg przejdę na 3 fazę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Jak na razie ważę 56.2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Ola zaciekawilas mnie...chyba jutro rano się zwaze bo chyba idziemy równo hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Andzia czym? :) tak ważymy podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
No tym ile ja waze :-) jakby dalej tak szło to razem wejdziemy w 3 fazę ;-) Robag a Ty z jaką wagą chcesz przejść do 3 fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia twardzielko! Tak trzymaj! No ja dziewczyny przy was to waga ciężka,ja marzę chociaż o 65 albo 63? Oj bardzo marzę,ale za mną w sobotę gdy się ważyłam to 7 kg na minusie, zważę się znowu w sobotę i zobaczę jak mi idzie. Ale jeszcze długa droga przede mną. A moja waga początkowa to 88 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem z was wszystkich bardzo dumna że tak świetnie sobie radzicie w obliczu wyzwania. A z Ciebie Aguś jestem bardzo dumna że tak ładnie zeszłaś z wagi. 7 kg to ładny wynik.. Ja przez ten czas kiedy nie byłam na diecie starałam się ograniczać większych posiłków czy słodyczy choć było trudno ale mimo to przytyłam 6 kg i teraz waże 86 kg. Ale niestety jeszcze nie dołącze do was gdyż leki córy są drogie i nie za bardzo bede miała kase na swoją dietę ale myślę że od marca zacznę od nowa walkę z kilogramami. Pozdrawiam i życzę jak najlepszych wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamila,miło że zajzalas ;-) Tak szybko waga powróciła? Jejku aż strach przerwać dietę. Czekamy na ciebie bo brakuje mi Ciebie tutaj:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej, Jak tam samopoczucie? Ja dziś na białku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja do dziś na białku,ale zmierzylamm dziś biodra i słuchajcie 9 cm mniej no super mnie to buduje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Kamilka, jak tylko będziesz mogła to wracaj do nas i do dietki :-) Ja dzisiaj tak rano bo się zwazylam i jest...55,9 kg :-) :-) :-) Dzisiaj dzień bialkowy. Miłego dnia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Hej Kamilka, jak tylko będziesz mogła to wracaj do nas i do dietki :-) Ja dzisiaj tak rano bo się zwazylam i jest...55,9 kg :-) :-) :-) Dzisiaj dzień bialkowy. Miłego dnia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaWaw
Hej, Andzia ja też się dziś zważyłam hehe i mam też 55.9 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Ola super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Robag 9 cm mniej to super wynik, gratki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Normalnie aż mi dziwnie przy was bo wy takie kruszynki przy mnie jesteście,z czego tu chudnąć? No ale każdy ma inne priorytety- rozumiem;-) Chętnie przygarnę tutaj do towarzystwa jakąś pulchniejszą kobitkę:-) Ja coś apetytu nie mam,nic mi się nie chce szykować ani jeść,coś mi wszystko zbrzydło,ale jak to się mówi że gdy zgłodnieję to zjem,więc tym miłym akcentem życzę miłego weekendu,spadku wagi i braku pokus hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Robag, ale ja mam 160 i to w kapeluszu, więc waga i tak jeszcze trochę za wysoka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Robag, ale ja mam 160 cm wzrostu i to w kapeluszu heh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
Coś mi net słabo działa...albo kafe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×