Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ada_18

Częsty seks analny

Polecane posty

Gość gość
wczoraj Jak piszesz takie bzdury, to nie oczekuj powaznego traktowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_40
a mnie tez to interesuje - czy naprzemienne stosunki sa niebezpieczne dla zdrowia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada rżnij się dalej w obie dziury i sie nie przejmuj kocico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada daj namiary też cie wybzykam z dupki do cipki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 lat, od 5-ciu lat bawimy się w trójkąt z przyjacielem męża, on jest po rozwodzie i staramy się z mężem żeby mu jakoś pomóc, nigdy nie myślałam o analu, ale okazało się że przyjaciel męża ma cienkiego penisa, no i spróbowałam, było ok, ale z mężem kilka razy próbowałam i jest żle bo ma za grubego jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dziewicą, mam prawie 18l, od 2 lat uprawiam tylko anal i jest super, po analu do buzi tylko po lewatywce,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm 18nastki są najlepsze do ostrego anala i biorą z tyłka do buzi mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie boję o takie igraszki bo zamówiłam sobie ostatnio http://freetaboos.pl/hak-analny-wibrujacy-p-1900.html i nie dość że jest bardzo przyjemnie to jeszcze czuję się bezpiecznie :) Z partnerem jeszcze nie próbowałam ale mam zamiar chociaż boję się bardziej niż jak zabawiam się tak sama ze sobą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks naprzemienny z pupy do pochwy i z powrotem, jest zupełnie normalny i naturalny. Wbrew temu co można wyczytać w internecie, nie grozi żadną infekcją. Wszystko jest zupełnie w porządku, i nie ma żadnych powodów do nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją byłą dziewczyne przez 2 lata co dziennie ****ałem w d**eczke i nic jej nie było, z tyłka do ust to juz była norma u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anal ma wady i zalety, wady to , ze mozna partnerce zwieracze uszkodzic, a zalety to to, ze dziewczyna mocniej piszczy jak jest ostro, więc na wady nie zwracamy uwagi tylko na zalety i bzykamy ostro i często a 18nastolatki szczególnie szczupłe to już chyba obowiązek bzykać w tą słodką kakaową dziureczkę dzień w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tylka do ust? To jest chore a dziewczyna to robiąca to beznadzieja. Potem on ją jeszcze całuje. Komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chętnie powkładał takiej z dupki do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×