Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Spieprzyć karuzelę może brak ruchu, a to jej raczej nie grozi patrząc na tłumy szmaciarstwa jakie to wpadają pokręcić. Prawda gościu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dz/i/w/k/o wyżej ta co wyskrobała swoje biedne dzieci, jesteś trolem i spamerką która pewnie czerpie materialone korzyści z wklejania linkow do you tuba:D przeciez za ilość wyświetleń się płaci :D jesteś psychicznie chora, jakbyś nie wyskrobała dzieci to miałabyś inne zajęcie niz zarabianie na linkach z you tuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta się kreci w lawo, tak jak lubię 😴 mi trudno NC bezimienniez każdym, z kim tu zamieniałem słowaczasem lepsze, czasem gorsze, byłem po imieniui uważam że to jest dobre i uczciwe. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dobre i uczciwe jest oskarżanie bez dowodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Czytaczko 😍 ale bym Cię je'bał... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestały roochacz
:( blokują mnie :(😭 a ja tylko chcialem poznać niestałą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma 50 lat, wyskrobala swoje dzieci w imie kariery ktorej de facto zrobić nie mogła bo to głąb kapuściany bez polotu :O Teraz dorabia wklejajac i nabijajac wyświetlenia you Tubowi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestały roochacz
ojej szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda jest dobra na niebiesko, taka czyraczka np. udaje oaze spokoju ale widac ze to prostaczka i juz coraz częsciej zaczyna być wulgarna w stosunku do gości i nie panuje nad emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dziękuję za linka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
gość dziś Ładnie nam się gościu opisałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ja zaczynam być wulgarna ? :( Ja jedyni oceniam poziom rozmówców i dopasowują do niego język swoich wypowiedzi. Lubię być rozumiana :) Powtórzę więc może. Czytam czasami co piszą goście i stwierdzam, że to szmaciarstwo najgorszego sortu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tam zajrzałem z ciekawościno i znalazłem się na końcu :)NC spodziewam się że Tobie jest trudniej niż np. mnieale mam radę; miej to w dóópiete wszystkie łachudryowszem, raz napisałem do Cizi co o niej sądzę i to były emocjea nie jakieś ukryte tramtatam spod durnego gościa. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mam w doopie :) Skąd podejrzenia o to, że jest inaczej ? Pochylam się nad nimi, bo to ludzie jednak. I pracować mi isę nie chce. :O A Ty nie zmieniaj tematu In. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Napisałeś, że podejrzewasz ciotki, więc ja Ci grzecznie zwracam uwagę, że te oskarżenia są nie w porządku. Zrobisz z tym co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha :)i bardzo sobie cenię figle tuto jest bardzo dobra kołatka do gry wstępnej NC 👄ciotki to taki afrodyzjak, bez dowodów silniejszy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No to figluj. W końcu do tego służy rozrywkowe forum, żeby się dobrze bawić. Byle nie kosztem innych In. :) Idę na coś dobrego. Dziczyzna za mną łazi. Krupnik mi pachnie. :D Udanego czwartku Wszystkim :) I Chris. :) Szkoda, że nie ma pojęcia że istnieję :O ;) :D https://youtu.be/zpMfZPAc1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko 👄 smacznego. głupotami nie ma co się przejmować. pozostaje albo ignorować, albo przytakiwać, co tez zamierzam uczynić (jak zawsze) :) polityka się nie zajmuję, bo jestem ideologicznie niedorozwinięta.. jak każdy troll ;) no nieee.. wyrosła mi kolejna brodawka na policzku. już ósma w tym miesiącu:O i kto mnie taką brzydką pokocha?!?! no kto?!?! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mną bigosik łazi, i dzidzia mi dziś zrobi, to dobre dziecko jest:D🖐️Hehezaułek w piwnicyprawdziwy fortepianpiosenka na cztery ręceoraz całuski wilgoc***ełnez jakiego snu ta scena? NC, uważam że inni czerpią nie mniej Ty, czy ja 👄 i że to nic nie kosztuje. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Free łobuziaro, przecież musisz mieć duszę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fridzioch to bladzioch i szmacioch. Kiedyś była facetem i ma kóótasa :-D ale kóótas jej nie staje,tak jak Żmijowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa dodać dwa cztery
To hehe Inu kiedy hejtujesz ciotki z partyzanta nie brzmi już tak bezpiecznie. Masz coś z głową. Oprócz tego że na karuzeli udajesz w miarę normalnego niebieskiego, masz w dorobku ustawiczny, bezwzględny hejt. Z gościa czyt. łachudry bo każdy gość to łachudra a każdy pijak to złodziej. Teraz powiesz pewnie " turlaj dropsy" ale jakoś łachudro nie bawi mnie to wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo obchodzą hejtujące tak samo z gościa ciotki debilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak :)niewypowiedziane myślizanieczyszczają ludziom duszętak samo jak usta niewycałowaneniwelują wstyd i wzmagają pożądanie hehe, pozytywnie zatem udzielam się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję redakcji zamiast możliwośc***isania jako gość zastąpić gościa łachudrą. Każdy niebieski gość powinien dostać możliwość stopniowania, bo przecież wiadomo że pomarańczowa łachudra to po prostu łachudra, niebieska łachudra to wyższy stopień wtajemniczenia . Dajmy na to megałachudra:-D . This is it:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa dodać dwa cztery dziś Piotrek Nowy z łódzkich Bałut zaloguj się 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami ta gra jest misternaa czasami prostackanp. Mid nigdy nie była prostackachoć może by chciałabez maski, bez ukrywania twarzypo prostu obciągnąć dropsa z papierkatak, jej nakaz milczenia burzy mi tutejszy ład trochę. 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś w ogóle czyta wypociny naćpanego cwelucha In ??Oprócz oczywiście Czyraczki skrobaczki i Słowniańskiego pomiota ze spalonymi kudłami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie czytam tego co on pisze, brednie zapijaczonego i naćpanego farfocla mnie nie interesują. To już wole poczytać pomarańcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×