Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

sprzykrzył się jacenty? teraz kolej na michaiła z miasta. a potem kto? ..może ty? :) chętnie poświęcę kilka minut (?) na przeczytanie opisu postaci ukrytej pod tajemniczym pseudonimem "gość". nooo.. odwagi gościu! pisz o sobie. czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie znaczy, że przeczytam już teraz, zaraz, natychmiast. masz czas do namysłu.. dużo czasu, bo ja też akurat jestem zajęta. tym razem prawnukiem nr 12. godzina kąpieli niemowlaka właśnie wybiła :) wybacz.. to co napiszesz przeczytam później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieaniołek dziś taka stara wyjadaczka jak ty zdenerwowała sie, bo bujasz jaja jacentemu co wyimaginował sobie strazactwo. Kobieto przecież ten człowiek zacina sie i jąka nawet przez internet. No weŚ fridziu powygłupiaj sie jeszcze, bo twój wizerunek zdystansowanej runie i wyjdzie nam tutaj babcia frii co żyje za pare stówek renty i figluje z młodym rencistą. Oczywiście, że nic mi do tego, ale skoro ty nie przepuścisz żadnej okazji aby ponabijać sie z kogoś Bogu ducha winnego to inni też nie będą okazywać ci szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenerwowana? :D tymi bredniami? :D:D:D poza tym, miało być o tobie. o mnie było już setki razy.. może nawet tysiące. czas na króla! :) a teraz naprawdę spadam... chwilowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udzielamy rad? :O Zobaczymy ;) Drogi Nieaniołku, zwracam się do Ciebie z prośbą byś mi pomogła jak spacyfikować ludzi, którzy wypisują głupoty na mnie i osoby, które darzę sympatią. Próbowałem już wszystkiego od drobnej perswazji, po słowa niecenzuralne. Zostało mi tylko donoszenie na redakcję, ale jak te ślepe krety mnie tam zobaczą, to szybciej obskoczę bana niż zrobię im jakąkolwiek krzywdę Chciałbym by ci ludzie płakali, ale tak żeby nie kojarzono go z moim nickiem Nieanoołku. Masz jakieś rady, porady, sugestie, cokolwiek, byle by pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babciu fridziu nie zrób sobie krzywdy gumowym "przyjacielem" Jak przeglądam historie twojego starego profilu, to najczęściej powtarzanym słowem przez ciebie jest "kutаs" w myśl zasady "łeb siwieje, duрa szaleje" a chętnych brak. Ciekawe dlaczego. Nowy powiedziałby, że jesteś niedopchana. Cóż, figluj dopóki obramowanie z ciрy zostało. Nikt ci nie zabroni, ale pośmiać sie z ciebie można tak jak ty to masz w zwyczaju. Pa pa babciu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa..Jacenty nigdy w zyciu nie sklecil mysli w dwoch zdaniach. Albo chociaz jednym dluzszym niz 5 wyrazow. Glebia jego mysli wrecz poraza. I ten czlowiek przedostal sie przez sito majace odsiewac psychodebili w tak powaznym zawodzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy przecież nie poruсhasz za machanie mieczykiem z pikseli naiwniaku. Mamusia i wszystkie żeństkie członki twojej rodziny nawkładały ci do głowy abyś zasłaniał sobą niewiasty to zapunktujesz ? Mówiły ci abyś dobrze sie uczył, był uczynny to białogłowe będą sie kochać w tobie ? Ty głupi stary chuuju. Już lepiej ukazaj swoją nature prostaka i chamidło, oraz nieogarnięcie w słowniku jak masz w zwyczaju a nie wypuszczą cie stąd te "damy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Bałuty nie są bezpieczne," x Są niebezpieczne ale dla przyjezdnych. Z racji tego że zimno to założyłem szalik, który moja babcia zrobiła dla mnie według moich instrukcji. Czyli biały, czerwono i później biały I tak wystylizowany hhehe wybrałem się na Bałucki Rynek Wróciłem do siebie na Marysin bez najmniejszego zadrapania, czy głupiej zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieaniołek dziś zdenerwowana? tymi bredniami? poza tym, miało być o tobie. o mnie było już setki razy.. może nawet tysiące. czas na króla! a teraz naprawdę spadam... chwilowo x Ależ skąd, w ogóle nie widać twojego zdenerwowania.:D I masz racje umyj sie, bo niewiadomo kiedy "strazak" wbije z sikawą. Obojgu wam coś sie należy od życia fridziu w końcu, bo musiały dziać sie bardzo dziwne historie, że wam zryły głowy aż do takiego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Nowy przecież nie poruсhasz za machanie mieczykiem z pikseli" x Ja nawet nie wiem że tak można Dziwię się w ogóle, że są tu faceci, którzy szarpią skórę pod foty paznokcia:O No dramat . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noweuszu Piotrze i chuuj wie jaki masz jeszcze wabik. -Jeśli tak interpretujesz tą formę współżycia kobiety i mężczyny, to tak samo za niewolnictwo można by uznać forme chemiczno-hormonalnego związania jakie wystepuje w stanie zadurzenia. Co więcej, ten biologiczny supeł jest jeszcze gorszy, bo ogranicza wolną wolę przez odzwierzęcą modyfikację metaboliczną mózgu ty głupi chuuju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech przemówi siła intelektu Jacusia: "Jacek 81 2016.11.09 Tylko Na muszce mozna parol zagiać, bo reszta the to lewatywa.... Takie fakty" "Jacek 81 2016.11.09 Lubie ciebie, tylko albo aż tyle" "Jacek 81 2016.10.21 muszka jest fajna zrozumcie to albo idzcie w głąb lasu wiewiorek szukać" "Jacek 81 2016.10.21 OK kobiety ****ajcie się na boku... Facet to debil i to zrozumienie... NIKT NIE KAZał. Jej p***a jezdzic" "Jacek 81 2016.10.21 Bo nigdy nic nie robiiliscie. A tutaj aniola j***la" "Jacek 81 2016.06.11 Tak macie rację z pięcioma kobietami byłem stąd na telefonie z jedną na wizji a wy wszystko wiecie..." "Jacek 81 2016.06.11 Jak sprzedałem*jak idiotke tu grała a na boku ****** jej się chciało i sama p***a ruszala. ..ale jak coś to my jesteśmy obcy. ..taka dama z niej" "Jacek 81 2016.06.04 Jak ciebie nie ma to wszystko nie ma sensu" "Jacek 81 2016.04.28 MA TO COS CO ZAPOMNIEC o niej się da. .."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w powietrzu coś jest Piotrku, przyznaj sie nie wiedziałeś co odpowiedzieć inżynierku za 5zł. :D X Jacek z pięcioma kobietami coś uskuteczniał na @ ? :Oo Pewna przecież błyskotliwa cwaniara była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W powietrzu czuć woń twojego zakłopotania i zdezorientowania Noweuszu. Chyba nie pobiegniesz po mamusie albo inną ciocie, wystarczy że płock chowa sie pod biurkiem u niestałej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jest w powietrzu mnóstwo pierwiastków. Z twoim pierdnięciem jeszcze więcej Na dziś mi wystarczy. Trzymajcie się ludzi cześć 🖐️ i buziak dla Pani Słowianki ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ? Mame wola na kąpiel i sobotnie obcinanie paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 22To facet!Wez sie Toma czy Marcin nie kompromituj !Ci już Patryczek wyblakał ze Szymek ma Fifę?Ty cholerny plotkarzu i podszywaczu ,zafajdany traswestyta!a z bratem to ja sobe pogadam.Ty jestes słodka słowianka?ty jesteś debil jakich mało idioto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
18 22To facet!Wez sie Toma czy Marcin nie kompromituj !Ci już Patryczek wyblakał ze Szymek ma Fifę?Ty cholerny plotkarzu i podszywaczu ,zafajdany traswestyta!a z bratem to ja sobe pogadam.Ty jestes słodka słowianka?ty jesteś debil jakich mało idioto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy tez nie wdzisz ze ta cała słowianka to facet?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowody, drodzy państwo, dowody :) bez nich już z Wami nie rozmawiam :) A teraz oddam się innej rozkoszy :) a Tobie gosciowo radzę uważniej czytać, widać gołym okiem, że masz z tym problemy:-O mogę pożyczyć elementarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
love elephant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudio Słoninko z porodówki też będziesz pisała i latała za Panem Nowym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacenty to mistrz :D Przytulac taka tepa sprzedajna kurfe moze tylko karuzela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo wyhejtował wszystkich teraz się bierze za karuzelę. Ale Nowego, Fridy i Słowiany mi nie żal,, Dosyć brudu mają za uszami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmok buszuje tu jak w zbozu. Ale skoro Frida glaszcze po mniejszej glowce sprzedawczyka, to niech sie bujaja w swoim jacusiowym sosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy. Tak więc podsumujmy to wszystko: to nie głupiutkie słodziutkie idiotki są tępe (tzn. niektóre owszem jak słonina słowiana, frida i niestała, ale z pewnością nie wszystkie) lecz TY, skoro nie dostrzegasz tego jakie one (nie wszystkie, ale w bardzo wielu przypadkach) są sprytne i jak dobrze potrafią się w życiu ustawić przy pomocy swego osobistego uroku& czaru i wdzięku, oraz potrafią tobą manipulować nawet takie idiotki jak słonina s, fridzia i niestała wykorzystując cie abyś machał tu szabelką w ich obronie. Pewnie mają ubaw z tego, że nawet ciрy ci nie pokażą w podzięce. A taki jacuś popatrz podobno kilka kobiet stąd obracał, co z jego widocznym niedomaganiem umysłowym i gadką jakby seks ze zwierzętami uprawiał jest nie lada wyczynem. Nie wspominając już o jego innych wyczynach jak donosicielstwo, wyzywanie samego siebie od chuujów. X W ogóle podczas tej kolejnej nużącej rozmowy z twoją marną osobą zauważyłem twoje wycofanie społeczne i ograniczenie umysłowe. W sytuacji podbramkowej cofasz sie w rozwoju ratując sie żarcikiem jak dzieciak w szkole przyłapany na podglądaniu loch w szatni. Dostrzegam tutaj szkołe twojej cioci fridzi i brakuje tylko fridowego bagatelizowania jak już trafiła do narożnika. Tacy to z was zdystansowani starzy wyjadacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.08 Kresko Słodko Winna chlupała ci na skypie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×