Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość Staranka
Hej. Popisze tez, ale nie chce podawac maila. Najlepiej messanger jakos. Termin 27 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia19820831
Ja również mam termin na 20 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciezarowa123
Martwie sie rozbieznosciami w wymiarach mojego dziecka. Usg robione 27w6d. BPD 7.42cm co wypada na 29w5d, HC 25.98 cm co wypada na 28w2d, AC 24.68cm przypada na 28w6d, FL 5.55 cm co wypada na 29w2d. Skad takie rozbieżności? Najbardziej martwi mnie glowka BPD I HC? Miala ktoras z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciezarowa123
Martwie sie rozbieznosciami w wymiarach mojego dziecka. Usg robione 27w6d. BPD 7.42cm co wypada na 29w5d, HC 25.98 cm co wypada na 28w2d, AC 24.68cm przypada na 28w6d, FL 5.55 cm co wypada na 29w2d. Skad takie rozbieżności? Najbardziej martwi mnie glowka BPD I HC? Miala ktoras z Was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh kurczę zupełnie się zgapiłam i szkoda, że nie wpadłam tu wcześniej bo dosłownie parę dni temu swój pajero kupiliśmy nowy ze sklepu, zastanawialiśmy się jeszcze nad vicco ale ostatecznie padło na ten pierwszy bo spacerówka bardzo leciutka na czym mi zależało to raz a dwa że jednak taniej trochę wypadał, a że parę koleżanek bardzo sobie te adamexowe wózki chwaliło to chciałam od nich coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliva
drogie mamy czy mozecie podac wage waszego dzidziusia w 37 tyg? bo u nas lekarz stwierdzil ok 3,5 kg i strasznie sie martwie ze to duzo bo termin mam na 19 lipca to jeszcze dwa tyg . choc lekarz stwierdzil ze wszystko jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez ok.3,5 kilo 37 tydzien. Niby mowi, ze wiekszy niz norma, ale chlopcy podobno zwykle wieksi. Z przyczyn medycznych porod bedzie wywolywany za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliva
U nas tez chłopak i dlatego sie boje z nie dam rady go urodzic:) choc wiem ze usg nie podaje dokładniej wagi i maly moze juz nie przybrać zbyt wiele. Skoro lekarz mowil ze w porzadku to nie bede sie martwić. Wizyta za tydz to zobaczymy jak to dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kiedy macie termin dziewczyny? Ja mam na 13.07 i czekam i czekam i doczekać się nie mogę, kiedy wreszcie zacznie się coś dziać. A małemu się najwyraźniej nie spieszy za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliva
Ja na 19 lipiec ale tez byn juz chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 12 lipca. Tez jeszcze nic. Waga w 37 tyg 3250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliva
O to moja kluseczka nie az taka wielka:) a 12 lipiec to juz na dniach wiec powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś postępy u kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×