Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Ja u lekarza tez mam podwyższone, gdy mierze z domu mam idealne, serce tez szybciej bije ale podobno to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia208
Ja też mam wysokie u lekarza, a w domu w normie. Obniżone ciśnienie jest normalne w ciąży, niestety nie wiem jak to tego ma się puls, ale jeżeli czujesz jak Ci wali to powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U lekarza cisnienie zawsze bedzie wyzsze- syndrom bialego fartucha :) a tetno normalne ze skacze, ja tez tak mam. Ale to organizm przystosowuje sie do toczenia wiekszej ilosci krwi. W koncu masz w sobie drugiego czlowiczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
U lekarza cisnienie zawsze bedzie wyzsze- syndrom bialego fartucha :) a tetno normalne ze skacze, ja tez tak mam. Ale to organizm przystosowuje sie do toczenia wiekszej ilosci krwi. W koncu masz w sobie drugiego czlowieczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam u lekarza ciśnienie podwyższone, jak mierze w domu to jest idealne, serce tez szybciej bije ale podobno to normalne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Ja mam niestety podwyzszone podobnie jak Gosia, nie denerwuj sie-tak czasem bywa, tylko mierz stale cisniene I konsultuj z lekarzem- mi dali holter bo moj cisnieniomierz wskazywal 135/90 tetno ok 100 I artymie- czekam na wyniki, ja jak czuje ze jest za wysokie to pije silna melise, staram sie nie denerwowac, nie myslec zle, obecnie cisniene jest nieco nizsze, zobaczymy co moj lekarz wymysli dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem spokojniejsza za tydzień wizyta zobaczymy co gin powie ☺ a problemy z jedzeniem tez macie ? Bo mi nic nie smakuje brak apetytu . Mam nadzieje ze powoli zacznie to mijac bo juz 16t 4 d każdy mówi ze juz będzie lepiej . ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Cześć! Witam wszystkie nowe koleżanki :). Mamapierwszyraz dziękuje! Jest już lepiej! Jeden dzień miałam naprawdę fatalny! Bolał mnie brzuch i jeszcze tak wymiotowałam, ze masakra! Wczoraj było już lepiej, nawet wyszłam trochę na dwór, żeby się przewietrzyć i efekt taki, ze się przewróciłam na śniegu! Na szczęście na tyłek! Ale i tak się zmartwiłam! Wyglada na to, ze najlepiej wychodzi mi siedzenie w domu i wymioty :) Byłam dziś pierwszy raz u poloznej (15 t.c). Czy Wy tez tak macie, jak ja? Ja chodzę do lekarza prywatnie, ale do poloznej muszę na NFZ. To ona prowadzi kartę ciazy itp. Dwie godziny czekałam. Paranoja jakaś! Po to zdecydowałam się na prywatne wizyty, żeby tego uniknac:/ Wyglada na to, ze jestem to najstarsza? Mam 33 lata i to moja pierwsza ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Gosia mi tez nic nie smakuje! Muszę się zmuszać, żeby jeść. Jak jestem głodna, to mnie mdli, wiec jem na sile. Przytyłam dopiero 0,5 kg, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przez to nie jedzenie schudłam u mnie jest jeszcze 1 kg na minusie . Jestem ciekawa jak to będzie dalej . Ale brzuch mi się trochę zaokraglil ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Mi tez :) Właśnie tak od 2 dni bardziej widać i teraz te bóle i kłucia właśnie z tym łącze. Zapytałam dzisiaj położna, czy zacząć brać jakieś witaminy i powiedziała mi, ze póki wymiotuje, to mam sobie odpuścić, bo będę jeszcze bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz ja też mam czasami takie klucia ale lekarz mówi ze to normalne wiec juz się nie martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi hemoglobina spada ale to pewnie dlatego ze mało się je a mięsa to już w ogóle nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Zauważyłam, ze obcina wypowiedzi, jak wstawia się emotikonki z telefonu. Trzeba tradycyjnie -dwukropek i nawias ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Moj dzisiejszy dzien to koszmar, mam strasznie torsje a to 12 tc, kiedy to sie skonczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Kefcia ja mam rocznikowo 31. i to tez moj pierwszy babel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaksiezniczki22
Muszelka, współczuję. Jeszcze trochę :) Dziewczyny a jak u was z wagą ? Mi dość dużo przybyło bo ważylam 42, teraz juz 48kg. Może to dlatego że druga ciąża ? Dodam, że wtedy w całej ciąży przytyłam 10kg. Ciekawa jestem jak to wygląda u innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaksiezniczki22
Gosia1904 ja mam odwrotnie. Mi się ciągle chce jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszelka555 współczuję ze męczą cie wymioty , myślę że minie tylko jeszcze trochę :) mi gazowany napój pomagał na mdlosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Kewciak - mi normalnie lekarz prowadzi karte ciazy. Czy wiecie moze, jak ide na wizyte do stomatologa to ma mi on cos wpisac w karte ciazy? Mamaksiezniczki: juz wiesz, ze bedziesz miala dziewczynke, czy masz starsza ksiezniczke? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia208
Ja też nie narzekam na brak apetytu, nie wymiotuje, a na razie mam -2kg, jestem w 14t 4d i na razie nie widać brzuszka. Ja też prowadzę ciążę u lekarza i byłam już u stomatologa i nic mi nie wpisywał, przekazałam tylko ginekolog że wszystko dobrze i ona wpisała to w kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
A u mojego lekarza jakoś tak dziwnie, ze ta położna jest. Zaleta jedynie taka, ze kolejne badania krwi będę miała refundowane. Ja dziś dzień bez wymiotów... przynajmniej do tej pory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Muszelka spróbuj mojego sposobu. Jedz w pokoju na półleżąco i po posiłku polez, jak najdłużej. Mi to pomaga, aby chociaż cześć posiłków się przyjęła. Często zabijam tez ciepła miętowa herbata. Niestety u mnie 15 i nadal wymioty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaksiezniczki22
Mam juz jedną, aktualnie 19msc. Różnica wieku między kolejnym maleństwem (nie wiem jeszcze jaka płeć niestety :( ) bd 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaksiezniczki22
Jako, że już nam sie chyba wszystkim zaczął 4msc to powiedzcie: używacie jakiś kremów na rozstępy.? Ja w tamtej ciąży używałam kilku ale raz na tydzień sie smarowałam, więc tego się nie da chyba zaliczyć. :) i ani jednego rozstępu.. niestety czuję, że teraz będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Ja kupiłam dziś pharmaceris na rozstępy i drugi do piersi. Moja siostra używała i była zadowolona. Niestety nie wiem tylko czy będzie mi zapach odpowiadał... a o tym przekonam się dopiero po kilku użyciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Ja używam bio-oil 2x jak pamietam i mam czas, jak nie to raz ;) juz mi sie konczy, wiec teraz mamw szafce olejek macadamia - nie wiem czy to dobre na rozstepy, ale jest tluste wiec chyba tak ;) Smaruje brzuch, biodra, posladki i uda. No i piersi. Biustonosze musialam kupic nowe, bo juz nie wchodze. Spodni tez nie dopinam, ale wole nosic te na gumce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety balsamów nie mogę używać bo mnie skóra piecze :( ostatnio oliwke używam myślę nad kupienie bio Oil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×