Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość Gracjanka34
Dziewczyny, ja też mam podwyższone ciśnienie. .. Lekarz kazał mi całkowicie zrezygnować z kawy... Kewciak, nie jesteś najstarsza - ja mam 35 lat i trzecia ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Hej! Jak tam u Was? Ja wczoraj chwaliłam się, ze nie wymiotowałam i przechwalilam bo przed samym spaniem zaliczyłam bliskie spotkanie z toaleta ;) dziś już leżę i nie zamierzam wstawać, wiec mam nadzieje, ze nic się nie wydarzy :) meczy mnie to już okropnie. Nic nie robię poza leżeniem, jedzeniem, wymiotowaniem, No i chodzeniem do toalety. Praca mi zalega... nie będę miała gdzie wrócić, jak tak dalej pójdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Zawsze jak sie strona konczy to mi nie wyswietla postow wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Dziekuje dziewczyny za wsparcie :-) juz jest lepiej, dzis mam pierwsza wizyte z polozna, tez mialyscie z nia rozmowe w cztery oczy na tzw "trudne tematy"? Slyszalam plotke ze w UK tak robia aby upewnic sie ze kobiety nie za zmuszane do rodzenia dzieci... ciekawe. Jak w 8 TYG bedac plamilam i pojechalam na USG tez zadano mi pytanie, czy aby na pewno dziecko planowane, bylam wtedy wrecz oburzona bo po ivf to chyba bardziej niz oczywiste ze dziecko wymarzone i dlugo wyczekiwane, czsem trudno zrozumiec mi podejscie tutejszej opieki zdrowotnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Mi tez sie posty nie wyswietlily, az zaskoczona jestem ze jestem w type:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Kewciak wspolczuje, relaks dobrze Ci zrobi :-) Co do rozstepow i "bio oil" to mam watpliwosci czy aby na pewno jest dobry, czytalam ze w skladzie jest vit A i olejek rozmarynowy oraz parafina, mam obawy aby smarowac tym brzuszek, wiecie jak to jest zawsze skora absorbuje te skladniki do wewnatrz, chyba poszukam czegos eco/ bio, albo sama stworze jakis olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Znalazlam zloty srodek! Malo Shea i olej kokosowy, to pierwsze tez ma wit A ale nie retinol tylko prowitamine, jest bezpieczny o ile czysty I bez dodatkow; drugi jesli w wersji bio rowniez zawiera wit z grupy b i dziala regenerujaco- jestem dumna z siebie znalazlam olejek na rozstepy w kuchennej szafce!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Witajcie!mi tez nie wyświetlały się posty! Muszelka daj znać, jak poszło? Ja w tym tygodniu czekam na opis badań prenatalnych i w czwartek mam położną. Będę robić badania na przeciwciała bo mamy konflikt. U mnie sobota ok, a niedziela znów zakończona fajerwerkami. :/ kiedy to minie?;/ no ale trzeba się cieszyć, ze nie trzeba w szpitalu byc albo jeszcze coś gorszego. Muszelka to myślisz ze olej kokosowy i masło najlepsze? Ja kupiła, ten pharmaceris ale użyłam tylko raz bo jak wieczorem wymiotuje, to marze juz tylko o łóżku i niczym sie nie smaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Dziewczyny a moze rzeczywiście przenioslybysmy sie na Facebooka? Czy mozna tam założyć tak grupę, zeby nikt nie mógł czytać tego co napisaliśmy? No i koniecznie pod jakaś niepozorna nazwa, zeby znajomi nie widzieli, ze sie tam udzielamy. Ja jestem na fb od niedawna i nie wiem czy tak sie da. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Kewciak , da się bo sa tam jakieś blokady dla grup ze tylko członkowie moga czytać posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
To co o tym sądzicie? Tu jest problem z tym, ze zacina się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Dziewczyny a powiedzcie mi jak śpicie? Ja mam z tym ogromny problem. Zawsze spałam ma brzuchu. Teraz staram się tego nie robić, ale i tak często budzę się spiąć na brzuchu. W ubiegłym tygodniu mi się już brzuch zaokrąglił i trochę się martwie tym spaniem. Ale nie ma chyba na to rady :/ A wracając do FB ja się jakoś szczególnie nie upieram, ale jeśli bylibyście za, to wydaje mi się, ze byłoby wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Juz jestem po... Polozna bardzo sympatyczna, wysluchala wszelkich moich obaw i opowiesci o symptomach, czekaja mnie dodatkowe badania aby sprawdzic czy moje bolace plecy nie wymagaja dalszych dzialan- uspokoilam sie. Zbadala mi cisnienie, tetno, mocz, i pobrala krew- maz byl przerazony bo wwziela 5 fiolek :-)Co do tych " trudnych pytan" o ktorych pisalam wczesniej- to w naszym przypadku ich nie bylo, moze dlatego ze jestesmy po ivf i bylo widac ze jestesmy szczesliwi oboje :-) dostalam ogromna karte ciazy( tak naprawde to wyglafda jak wielka tecza A4) tak wiec od dzis oficjalnie jestem w gronie oczekujacych :-D oczywiscie otrzymalam tez mase broszurek probke witamin I vouchery- przyda sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Kefciak wedlug mnie oba "tluszcze" sa dobre, zamierzam je stosowac zamiennie bo samej mi sie trudno zdecydowac ;-) choc chyba z tego co czytalam to maslo Shea wypada ciut lepiej w walce z rozstepami, jednak moje maslo mi smierdzi troche- jak prawie wszystko z mazidel wszelakich, tak wiec chyba maslo Shea u mnie bedzie w ciagu dnia, a do snu ladniejszy zapaszek- olej kokosowy. Mysle ze pomysl z fb jest dobry, tylko co na to pozostale mamy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Dziewczyny ja popieram ;) najlepiej żebyśmy wszystkie były w grupie na fb i szybszy kontakt i wygodniej . Co do spania. ..mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
To poczekajmy jeszcze na resztę i jak nikt się nie sprzeciwi, to założymy grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Jestem za fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Tylko nazwa tej grupy musialaby byc taka ktora nas nie zdradzi- nie chce sie jeszcze chwalic ciaza na fb ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
O tak! Zdecydowanie! Ja tez nie mam zamiaru informować o ciazy nikogo na Facebooku. Może jakiś bardzo ogólny typu Szybkie przepisy, zdrowe przepisy, czy coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Do zdrowych przepisow tez inni znajomi beda sie chcieli zapisac. Przynajmniej moi znajomi ciagle lubia takie strony. Ktos tu sie zapisze i zonk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny możecie założyć grupę tajną i wtedy wasi znajomi nie będą jej nawet widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
To jutro popatrzę czy da się jakaś tajna grupę założyć. Poćwiczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Kewciak daj znać jakos jak juz cos Ci sie uda sworzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaksiezniczki22
Trz jestem za fb i też nir chce sie tym chwalić jeszcze na fb :) da sie tajną grupę utworzyć, ale nnazwa jednak bd widoczna dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
A macie jakaś propozycje na nazwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Tak wgl to juz dziewczyny wczesniej zalozyly grupe na fb, gdzies na wczesniejszych stronach o tym pisze. Chyba Strumyki 2017 czy cos takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Dziewczyny grupa założona. Tajna czyli nikt nie moze jej czytać i wyszukać. Musialybyscie teraz podać mi swoje adresy e-mail bo tylko ja mogę Was dodać. Chcecie podać mi je na e-mail, czy tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
saneckaster@gmail.com mnie mozesz juz dodac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
dlamentowicz86@gmail.com :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×