Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość madziaaad
Jakie suplementy zazywacie? Ja bralam pregna plus, ale pani w aptece teraz polecila mi LadeeVit. Dodatkowo, jako ze zaczal sie 2trymestr kupilam sobie pregna DHA, ale te tabletki sa takie duze, ze sie ksztusze polykajac :( Chcialam tylko żeby dzidziusiowi dobrze mozg sie rozwijal, ale nie wiem czy dam rade to polykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Mamapierwszyraz jak u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Chyba znowu coś mi się zacięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Czesc dziewczyny, czy moge sie przylaczyc do Waszgo grona?? Termin mam na 31 lipca :-) Ciaza jest po siedmu latach ciezkich staran, udalo sie dopiero po ivf, jestesmy bardzo szczesiwi jak rowniez przerazeni- pisze do Was z UK, za tydzien mamy USG juz nie moge sie doczekac, oby wszystko bylo OK. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Cześć! Przez kilka dni nie widziałam postów, nawet tych, które sama pisałam. Mamapierwszyraz czy wszystko w porządku? Madziad ja jeszcze niczego nie biorę. W czwartek mam położna i właśnie chciałam ja o to podpytać. A Tobie lekarz kazał, czy sama wybrałaś? Muszelka gratulacje :) jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Cześć Wszystkim ;) . Chyba jakas awaria była bo ja też miałam problem z komentarzami . Byłam u lekarza i powiedział ze co do tych boli to.musze częściej chodzić siku i ze te bóle to tez od więzadeł . Co do witamin to biorę prenatal classic i magnez , właśnie zaczęłam 16tc. Dziewczyny jak tam wasze brzuszki , widać już ;)? Muszelka gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
A ja dzisiaj jestem znowu zestresowana. Mam takie inne bóle, jakby delikatne kłucie w dole brzucha, jakby w pochwie. Nie jest to bardzo mocne ale jest. Do tego już 2 razy wymiotowałam i boli mnie głowa. Martwię się :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Tez kilka dni mi postow nie wyswietlalo. Lekarz kazal mi zazywac tylko pregna plus, teraz sobie biore DHA na wlasna reke, bo jem malo ryb i orzechow, a DHA wplywa b.dobrze na rozwoj mozgu u dziecka. Zaczal mi sie 15 tydzien i juz troche widac. Jak siedze to wygladam jakbym po prostu miala opone z tluszczu, a jak stoje to brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Kewciak odpoczywaj a jak nie przejdzie jedz do lekarza . Może to też tylko tak jak u mnie powiększająca macica . Głowa do góry ;)) . To musze lekarza zapytać o to ;) bo za rybami nie przepadam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Mnie też czasem boli brzuch np. jak kicham. Po bokach tez jeszcze czasem, ale to wiazadla. Lepiej zawsze dopytac lekarza, pewnie przepisze magnez tak na wszelki wypadek. Dzis pierwszy raz prawie zemdlalam. Mialam napad goraca, krecilo mi sie w glowie. Jak zaczelo mi byc niedobrze, to skojarzylam to z omdleniem i szybko usiadlam, troche mi przeszlo. Dobrze, ze sie zorientowalam, bo stalam na balkonie 3 pietra. Ale chyba jakies cisnienie dla ciezarnych dzis takie bylo, bo moja znajoma tez w ciazy dzis sie slabo czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaksiezniczki22
Hej dziewczyny. Dołączam do was :) dzis dowiedziałam sie ze to juz 14 tc. Niestety dokładnej daty porodu jeszcze nie znam. W 20 tc idę na badania prenatalne to wtedy dopiero będę znała dokładny termin. Przed świętami zrobiłam test i wyszły 2 kreski. Dodam żeto moja druga ciąża i mam nieregularne miesiączki, więc nie podejrzewalam nawet ciąży. A tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaksiezniczki22
Madziaaad, może masz racje z tą pogodą bo ja dziś też bardzo słabo sie czułam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Dziekuję za miłe przyjęcie, czuje sie różnie: mam mdłości- nasiliły sie od 10 tyg (a juz myślałam ze mi się upiecze ;-P)- wiekszość z nich chyba powoduje pusty żoładek- zwłasza rano, Mam niestety podwyższone ciśnienie (mam troche wyczerpujaca prace i to pewnie przez to) mój lekarz rodzinny własnie szuka przyczyn- wczoraj dali mi holter- myslałam ze oszaleje bo te elektrody strasznie swedzą ;-) do tego zestawu moge doliczyć wieksza sennośc niż wcześniej, wilczy apetyt (przynajmniej nic sie nie marnuje hihi) Podobnie jak Kewciak mialam od kilku dni takie same kłucia ale dzis już jest ok, nie plamie tak wiec chyba jest wporzadku. (do szpitala nie jade bo jak plamiłam w 8 tyg to zmierzyli ciśnienie zrobili mi test ciazowy i wysłali do domu- na drugi dzień siedziałam w szpitalu na "wczesnej ciaży" aby ktoś łaskawie sprawdził czy wogóle dzidziuś jest z nami.- nie wiem czy jest tu jakas mama z uk ale tutaj do 12 tyg zbywaja ;-() Piersi juz mniej bolą. Co do brzuszka to jest juz spory ale to zasługa ivf byłam w dlugim protokole, miałam zastrzyki w brzuszek i tak mi zostało, teraz dzidzia rośnie + to ze jestem malutka= kuleczka w mojej skromnej osobie. madziaad jesli chodzi o suplemety zaufałam marce która mialam jeszcze przed ciażą: wczescniej-dla starajacych sie- Vitabiotics Pregnacare conception (w zestawie sa tabletki dla niej i dla niego) teraz stosuje:Vitabiotics pregnacare original (19 vitamins i minerals)+ vegan omega 3/6 /9 z Health Aid- lekarz na pierwszej wizycie powiedziała ze dobrze je dobralam tylko nie wolno ich brac w tym samym czasie. Obecnie czekam niecierpiliwie na wyznaczone wizyty w poniedziałek mam pierwsza u połoznej w środe USG, oby wszystko bylo dobrze. Mamaksiezniczki- Gratulacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Mam jeszcze pytanko czy stosujecie jakąś specjalna dietę? Ja muszę przyznać ze wykreśliłam z jadłospisu sporą cześc przypraw i ziól, nie jem zakazanych rzeczy- choć raz naszło mnie na sushi zrobiłam wiec je sama w domu w wersji vega rzecz jasna;-D Zmieniłam też kosmetyki, aby byly łagodniejsze dla dzidziusia, pora rozejrzeć sie za czymś na rozstępy... Trzymam sie z dala od psa, z reszta przez ciążę pies mi zwyczajnie śmierdzi, mdli mnie kiedy jest nieopodal, mąż za to nadrabia zaległości w glaskaniu ;-)Pozdrowionka ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Hej, ja też jestem juz po badaniu prenatalnym. ..wynikow testu z krwi jeszcze nie odebrałam ale po USG wygląda na to, że wszystko jest ok. .. Mnie też pobolewa brzuch a właściwie kluje..głównie w pachwinach i w spojeniu. .. 2 lutego mam kolejne badanie to dowiem się czegoś więcej na ten temat. .. Łykam co wieczór magnez ...a z witamin to jedynie kwas foliowy. .. Jem więcej ryb, orzechów, moreli, szpinaku i brokułów. ... No i napadłam ostatnio na twarogi...serki, jogurty. .ogólnie nabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie chciałabym dołączyć do forum ponieważ termin mam na 3 lipca . Mam 23 lata to moja pierwsza ciaza , tak bardzo cieszę się z dzidzusia nie mogę się doczekać kiedy będę wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka . ☺ pozdrawiam ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja druga ciąża pierwsza straciłam :( zabieg miałam 21 lipca 2016, i teraz mam termin własnie na 21 lipca mam nadzieje że tym razem ciąża zakonczy sie sukcesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Witamy serdecznie ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Gosia, ja mam tez 23l. Pierwsza ciaza. W poniedzialek mam wizyte i mysle ze sie dowiem jaka plec ;). Caly czas mowimy na dzidziusia 'kropeczka', bo tylko tyle bylo widac na pierwszym usg i juz tak zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie juz imiona dla dzieci wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszelka555
Hej dziewczyny, jesli chodzi o kwestje imion to my juz mielismy wybrane wczesniej bedzie to Patryk lub Dorotka, w zanadrzu mamy jeszcze Szymona, Victorie, Alicje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Kewciak jak sie czujesz ? Daj znać . My dla chłopca mamy Arian (pan doktor jakoś ok 13tc powiedział ze możliwe ze chłopczyk ) , ale jakby się coś zmieniło to dla dziewczynki ; Nadia albo Lena w sumie jeszcze Paula bardzo nam się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nas. ...ale jakie wy wszystkie młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjanka34
Nie podpisalam się wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia208
hej dziewczyny :) ja też na lipiec, dokładnie na 27 :) też biorę Pregna Plus, chyba nowy skład i ona ma już DHA, więc nie biorę dodatkowo, w I trymestrze brałam Femibion Natal 1 i wit. D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaksiezniczki22
Dziś się dowiedziałam że termin z @ mam 10.06. A z usg mam 15.07. Lepiej się sugerować z usg, jak mi radziła lekarka ? Co do imion jeszcze się nie zastanawiałam. Ale mi sie osobiście podoba Gabriel lub Nathaniel (choć to imię mi odradzają). A do dziewczynki nie mam jeszcze pojęcia :) A co do odżywiania to staram się jeść zdrowiej po prostu, aczkolwiek od wątróbki to mnie odrzuciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy też macie problemy z ciśnieniem ? Jak jestem u lekarza to mam 140/90 lekarz mówi ze nie dobre ale ze to ze stresu pewnie , kazał mierzyć przez trzy tygodnie w domu mierze a ja mam takie niskie 100/60 tylko puls blisko 100 . Czy wy też czujecie ze wali wam tak serce czasami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankowska88
Ja u lekarza tez mam podwyższone, jak mierze w domu mam idealne , tez czuje że serce szybciej bije. Ale podobno to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×