Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość gość
Kewciak, a kiedy ostatnia miesiaczke mialas? Podobno jestes w 11 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez termin na lipiec . 25.07. Mloda mama pozdrawia . Jestem w 12 tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Chciałabym doliczyć. Termin mam na 18.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Cześć! Dziś jestem w tym spokojnym i radosnym czasie, bo byłam u lekarza i wszystko z maleństwem jest ok:) Mam nawet zdjęcie 3D, wiec co chwile sobie oglądam :). Cieszę się, ze jest w porządku :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Dzień dobry ;) . Zaglądają tu mamusie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Witajcie! Przez kilka dni nie wyświetlały mi się posty. Coś mi szwankuje ta kafeteria. Okres miałam 13.10. Teraz jestem w 12 tygodniu, ale na usg wg wielkości dziecka wyszło, ze 11 tydzień i 3 dzień. Zastanawiam się teraz czy nie za szybko mam te badania prenatalne (10.01). Macie jakaś wiedzę na ten temat? Pozdrawiam zimowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaBe
Nie martw się, te usg można robić od 11+0 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Ok! Dzięki! A jest szansa na poznanie już płci? Czytałam, ze to możliwe. Jestem bardzo ciekawa czy już się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2602
Szanowne Panie. Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Dziękuję https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaBe
Zależy od lekarza i sprzętu, od tego jak dzidzia się ułoży. Ja się nie nastawiam, że się dowiem, ale wiadomo, że chciałbym usłyszeć chociaż jak się lekarzowi wydaje, nic zobowiązującego :P Chociaż samo gdybanie ;p Nieraz podobno lekarze mówią, że np. na 70% chłopak lub dziewczyna :) Heh to jutro dla nas wielki dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Ja juz po badaniu ,miałam robione w 14t5d pan doktor powiedział ze prawdopodobnie chłopak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Mamapierwszyraz to gratulacje :) Masz już imię dla chłopca? Asia, tak jutro nasz wielki dzień! Obyśmy się obie jutro cieszyły z dobrych wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Dziękuję . I 3mam za Was kciuki ,na pewno będzie wszystko dobrze ;) . Jeszcze do końca nie wybraliśmy ale będzie Arian albo Natan; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Pięknie :) ja to jeszcze pomysłu nie mam. Chyba dopiero jak będę znała płeć, to zacznę wybierać. Ja liczę na dziewczynkę, a mój mąż na chłopca ;) ale wiadomo, ze to drugorzędna sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Dziewczyny chciałam Was zachęcić do wypełnienia tej ankiety. Wiem sama, jak trudno zdobyć rzetelne dane. Ja zrobiłam. Chwile to zajmuje, ale nie jest skomplikowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2602
Szanowne Panie. Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Dziękuję https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Kewciak u mnie było to samo ;) . Daj znać jak będziesz znała płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Mi w 12 tyg nic lekarz nie wspomnial o plci, a troche mialam nadzieje ;) zapytalam o usg 3d, ale wbrew pozorom nic na nim nie widac, tylko jakas fasolke. Mowil ze to normalne tak wczesnie. Za to na 2d normalnie przekroj ladny, raczki i nozki w ruchu :) Nastepna wizyte mam za 2 tyg, to bedzie poczatek 16 tyg, moze cos powie o plci :) wtedy dzidzia bedzie miala imie, a nie bedzie juz "Kropeczka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsieBe
I jak tam usg poszło? U mnie wszystko ok, tylko dzidzia za bardzo skakała i nie dało się odczytać płci, ledwo co w ogole usg wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Hej! U mnie tez wstępnie wszystko ok, ale szczegółowy opis będzie dopiero za około 2 tygodnie. Zapytałam o płeć ale lekarz mówił,ze za wcześnie. Może wzrastają moje szanse na dziewczynkę? :D cieszę się, ze lekarz nie znalazł niczego niepokojącego ale z niecierpliwością czekam na opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Powiedzcie mi czy wypijacie 2 litry wody dziennie? Ja mam z tym ogromny problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Jestem nowa. Termin mam na 9 lipca. Obecnie 15 tc. Też nie możemy się doczekać aż poznamy płeć...Lekarz powiedział, że około 20 tc będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Ja tez mam okropny problem z piciem aż tyle . Nie mogę wmusic w siebie bo aż mi niedobrze , jak z tym walcżycie ? Ja w piątek mam po odbiór badań krwi itp mam nadzieje ze wszystko jest ok bo strasznie chudne :(( a już przed ciążą miała delikatna niedowage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Chybabym zwariowala pic 2l wody, do tego 4szkl mleka i 5 porcji owoców. Nic innego by mi sie juz nie zmiescilo. ;) a tu jeszcze ryby, jaja, orzechy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Ja też nie mogę się zmusić. Kilka razy wymiotowałam samą wodą i nie mogę się zmusić. Nie smakuje mi. Pije przede wszystkim ciepłą wodę z cytryną. To jeszcze jakoś wchodzi. Mamapierwszyraz tyle wymiotujesz, że chudniesz? Ja mimo wymiotów przytyłam trochę. Nauczyłam sobie z tym radzić w ten sposób, że jem główne posiłki prawie na leżąco i potem przynajmniej przez godzinę leżę. Wtedy, jak wstanę i nawet wymiotuję, to już tylko trochę. Większość "się przyjmuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Na to nie wpadłam . Musze spróbować Twojego sposobu ;). Właśnie w tym jest problem , że wogole nie wymiotowalam i nie wymiotuje . Waga cały czas leci w dół , od początku ciąży juz mam -5 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej! No to rzeczywiście bardzo chudniesz. Jeśli nie wymiotujesz to trudno to wytłumaczyć. A masz apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Może będzie ktoś w stanie mi pomóc :( Jestem w 25 tygodniu ciąży i mam opryszczke narządów płciowych niestety ginekolog nie chce mi zapisać nic nawet heviran bo podobno już nie mozna do konca ciazy brać. A bralam heviran w 16 tygodniu całe opakowanie 400mg. Co mam zrobić? Boję się o dzidzie, boli mnie krocze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamapierwszyraz
Na brak apetytu nie cierpiAlam od początku ciąży , wogole nie mialam objawów ciąży oprócz senności . Za to teraz od 2ch dni ciągle mi niedobrze , kręci mi się w głowie , kluje mocno w lewym boku i piecze coś w okolicach spojenia łonowego. Noe wiem czy to normalne , na szczęście jutro mam do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kewciak
Gość - niestety nie wiem co Ci poradzić. Pewnie trzeba zaufać lekarzowi. Możesz tez pójść do innego - może akurat będzie znał inny sposób. Mamapierwszyraz - a może to pęcherz? Dobrze, ze masz jutro te wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×