Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość Mama Pi
Drug u test zrobie w sobote. Dzisiaj termin okresu... Jestem dobrej mysli. Ona123 - skoro kreska mocniejsza to wszystko ok, nie powinnas sie martwic. Jezeli zrobisz jednak ta bete jutro to bedziesz widziec czy przyrasta prawidlowo :-) kuszace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilli - trzymamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajola
ja tydzień temu zrobiłam test i kreseczka bladoróżowa, ale jest :) termin wypada mi na 13 lipca 2017. Jutro powtarzam test i mam nadzieję ze kreska będzie ciemniejsza. Ciągle nie mogę uwierzyć, żeby udało się w pierwszym cyklu starań :) to moja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Mama Jola - super ze ci sie udalo w pierwszym cyklu!!! Gratulacje! To ogromna ulga jak nie trzeba sie starac miesiacami... Szczegolnie o pierwsze dziecko. Jestes tydzien dalej miz ja. Jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Zrobiłam te betę powiedzieli że postarają się żeby była dzisiaj przed 17sta ale nie obiecują. Jakies pól godziny temu zrobiłam test z 3 moczu i o wyższej czułości żeby sprawdzić czy cos w ogóle pokaże i bez wątpienia druga kreska bledsza ale jest. Mam nadzieję że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoli
witam ;-) u mnie 31dc ale mam dluzsze cykle. w niedziele testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamajola
Na początku strasznie bolały mnie piersi, były nabrzmiałe i gorące, myślałam że pękną :) teraz trochę się uspokoiły ale są powiększone; boli mnie też podbrzusze :O wcześniej czułam się jakbym dwa obiady zjadła :D mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Gosckoli- mam nadzieje ze ci sie udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Ona123- a jednak zrobilas bete :-) no i dobrze przynajmniej bedziesz wiedziec :-) Daj znac jakie masz wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Mamajoli- ja mam podobne do ciebie objawy. Czuje sie tez jakas taka spuchnieta. No I zdecydowanie zaczynam miec mdlosci. Niestety mialam je w kazdej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wy popierdzielone jesteście jeszcze nie wiecie czy nie macie pustych pęcherzyków albo czy nie poronicie a tu już fora zakładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Mam wynik 48h wcześniej miałam 51,45 teraz po upływie 48h 213,84 czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Moze i jestesmy popierdzielone :-) Moja ciaza, moja sprawa!!! Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Ona 123- poziom i przyrost bety masz ksiazkowy. Jestes w ostatnich dniach 4 tygodnia... co by sie zgadzalo. Po tym co mowilas I po wynikach wydaje mi sie ze jutro zaczynasz 5 tydzien :-) czyli termin na 21 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Tak bo owulacje miałam równe 2 tygodnie temu w czwartek czyli jutro 5 tydzień. A jak Ty się czujesz? Kiedy wybierasz się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoli
gratulacje dla wszystkich lipcowych mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Ja się boję że to sen nie mogę uwierzyć. Tak długo czekałam że aż się boję cieszyć. Mam nadzieję że zostaniemy tu do lica a nawet dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ! Ja mam termin na 1 lipca. To bedzie moje 4 dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
No gratuluję wszystkim i trzymam kciuki za te które jeszcze czekają na wynik:) u mnie niby termin na 2 lipca narazie 6 tydzień 4dzień według usg:) z okresu jakieś 4 dni dalej nie wiem skąd ta rozbieżność bo wydawało mi się ze owulacja była 14 dc. No ale nic najważniejsze że się udało po 8 miesiącach :) widziałam już moja fasolkę ma 4,5 mm i bije jej serduszko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Justa moje gratulacje super. Szybko serduszko się pokazało u Twojego skarba. Powiedz jak się czujesz? Ciebie też tak pobolewa brzuch jak na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Gosciu z terminem na 1 lipca - wielkie gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Serduszko zawsze zaczyna bic 21 dni po zaplodnieniu. Na dobrym sprzecie mozna je zobaczyc w 7 tygodniu. USG zazwyczj dopochwowe na tym etapie. Justa- wielkie gratulacje!!! Serduszko to krok do przodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Pi dziś Gościu z terminem na 9 lipca - gratulacje usmiech.gif x dziekuje :). również gratuluje :) To moja druga dzidzia bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Jeżeli chodzi o moje samopoczucie to mdłości i zmęczenie. Potworne mdłości. Brzuch mnie tak za bardzo nie boli ale zakładam że moja macica jest już porozciągana poprzednimi ciążami :-P :-P więc pewnie nie musi się aż tak rozciągać... W pierwszej ciąży bardzo bolało. Przy silnych bólach/skurczach brałam nospę. Do lekarza pójdę dopiero w 6 tygodniu... U nas jest dziwny i bardzo prosty system opieki na ciężarną... zupełnie inny niż w Polsce. Tutaj ciążę do 9-12 tygodnia traktuje się bardzo luźnie... Mimo ze będę chodzić prywatnie nie będę miała USG aż do 9-10 tygodnia. Jakbym szła państwowo to - jako że jest to moje trzecie dziecko - nie miałabym USG to 20 tygodnia!!! Taka tutaj polityka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
A jaka różnica wieku między dziećmi będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niecałe 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam różnicę 2 lat i 8 miesięcy przy pierwszej dwójce. Nie było najgorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to super! tez mam nadzieje ze nie będzie zle, pewnie pierwszy rok będzie ciężko, ale potem fajnie. nie chcialam żeby miedzy dziecmi była duza roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko zależy jakie są dzieci, czy drugie się będzie dobrze chowało i czy pierwsze nie będzie się czuło trochę zagrożone nowym braciszkiem/siostrzyczką. Nie wiem czy tak jest u wszystkich ale ja przy drugim dziecku o niebo lepiej sobie radziłam niż przy pierwszym. Człowiek ma większą pewność w podejmowaniu decyzji i ogólnie wie co robi. Przy pierwszym to taka trochę panika no i trzeba się wszystkiego nauczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×