Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość justa912
Dzięki dziewczyny:) no u mnie powoli zaczynają się pojawiać objawy... przede wszystkim nudności i ból żołądka. Nie wymiotuje ale ciągle mnie mdli :/ i co dziwne nie rano a częściej popołudniu. czuję wszystkie zapachy co jeszcze bardziej mi dokucza. Totalny brak apetytu - jem bo wiem ze muszę ale nic mi nie smakuje jakoś na nic nie mam ochoty. Bol piersi ale to od owulacji już i też jakoś bardziej czuję rano jeszcze przed wstaniem. Brzuch bolał mnie tak jak na okres tak do 6 tygodnia. Teraz jest już ok czasem jeszcze za boli ale nie tak jak wcześniej. Byłam przerażona myślałam że już poronie nawet do ginekolog poszłam wcześniej. Nic nie było jeszcze wtedy widać ale kazała brać magneb6 i przeszło :) polecam właśnie magnez na bóle ja do tej pory lykam :) naszczescie na razie bóle minęły i moja fasolka w poniedziałek miała już 4,5 mm hehe :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Justa - ja tez mam takie mdlosci. Dopadaja mnie po poludniu... Rano czuje sie super a im pozniej tym jest gorzej. Nie odrzuca mnie jeszcze od jedzenia ale jeszcze kilka dni I na pewno tak bedzie... Tak samo mialam w poprzednich ciazach. Twoje malenstwo to juz kawal czlowieka :-) :-) nie moge sie doczekac kiedy moje takie duze bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Dzięki trochę mnie uspokoilas :) wiem że w ciąży to różne jest samopoczucie ale jednak człowiek się boi czy wszystko jest ok tam w środku ... no ja już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty u lekarza heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala ciaza to takie troche martwienie sie- najpierw zeby nie poronic, potem zobaczyc serce, potem usg genetyczne, potem czekanie na pierwsze ruchy, potem usg polowkowe, potem zeby nie urodzic przed 25 tygodniem, potem liczenie kopniakow i czekanie na porod. Ciaza to prawdziwa przygoda!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Masz rację. Na początku martwilam się kiedy zajde... teraz jak się udało znów się boję tym razem o dziecko żeby było zdrowe... cały czas coś :) a jak u Ciebie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
A mnie martwi ten bol podbrzusza raz na jakiś czas mnie łapie jak na okres nie jest to ostry ból ale taki tępy wkurzający. Boję się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona123- zacznij brac magnez albo witany ciazowe z magnezem. Ja pierwszej ciazy mialam tez takie silne bole. Za kazdym razem kiedy lapal mnie skurcz bieglam bo jedzenie bogate w magnez - banany, suszone morele, kasza gryczana, kakao. Zawsze przechodzilo!!! Mozesz tez wziac jedna tabletke nospy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Jutro kupię witaminy ciążowe a dzisiaj zjadłam banana haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, mam termin na 1 lipca. To moja trzecia ciaza, wiec na razie spokojnie. Moj gon jak na zlosc jest na urlopie, wiec musze jeszcze troszke poczekac na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Witaj gościu gratuluję. Widzę że ja jako jedyna będę miała pierwsze dziecko. Jak się czujesz? Ile starsze dzieciaki mają lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Justa - u mnie sampoczucie jest super. To znaczy mdli mnie strasznie i jestem zmeczona ale bardzo bardzo szczesliwa. Jestem juz wiekowa... 36 lat... od zawsze mam zaburzenia hormonalne... wiec nie myslalam ze nam sie uda :-) Staralismy sie od marca. Najlepszy present jaki moglam dostac!! Oby tylko wszystko bylo dobrze. Ale ogólnie promienieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu z 17.49 - Gratulacje!!! No to jest nas dwie - ja tez z trzecim w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Mama Pi jaka Ty wiekowa ważne ze szczęśliwa. Mam znajomą która ma dwóch dorosłych synów ona ma 39 lat i zaszla w ciąże rodzi w lutym. Powiedzcie mi was też tak zsypuję pryszczami? Bo u mnie na twarzy coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Ona 123 ja też jestem w pierwszej ciąży :) i może przez to też trochę panikuje... bóle też mam znaczy teraz już nie tak silne jak w 5,6 tygodniu ale np dzis też coś tam mnie pobolewalo . Cały czas biorę magnez gin mi mówiła ze 3 razy dziennie po 1 żeby ulżyć temu brzuchowi. Też tak jak Ty się tym martwię ale ponoć to normalne zwłaszcza w pierwszej ciąży. I tego się trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Mama Pi - to tymbardziej gratuluję ze się udało !:)) ja też starałam się 8 miesięcy a ponoć 25latki powinny mieć łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi
Ja wiem że teraz kobiety rodzą później. Na Zachodzie jak ma się 36lat to się dopiero za mąż wychodzi i zaczyna się myśleć o dzieciach :-P Ale wiecie w Polsce nadal się do tego tak trochę tradycyjnej podchodzi... poza tym niby po 35 roku życia jest zwiększone prawdopodobieństwo powikłań i chorób genetycznych. Ale nie nie mam zamiaru się martwić :-) Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Mama Pi dobrze mówisz znaczy piszesz :)) u mnie mama miala nas 5, ja urodziłam się jak miała już 44 lata:) jakoś wszystko ze mną ok:P także nie ma reguły :) i Ciebie też bedzie wszystko w porządku :* a swoją drogą dziewczyny martwię się ze nie mam apetytu. Dosłownie nie mam na nic ochoty, staram się coś jeść ale zaraz mi nie dobrze i mdli mnie. Tym samym boję się ze dziecku będzie czegoś brakować jakiś witamin albo coś... przecież teraz się tworzy, rozwija... a ja ryb nienawidzę, od mięsa mnie odrzucilo. Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Ja natomiast mogę jeść wszystko i jem bardzo dużo. Robiłam dzisiaj test wiem głupia jestem ale trzeciej bety już nie będę robić. Zrobiłam z 4 moczu i to ledwo go wysikałam i odrazu dwie czerwone krechy czyli hcg przyrasta bo dwa dni temu w dzień odebrania tej drugiej bety byla ale nie aż taka jak dzisiaj. Placy mnie trochę bolą ale jak leze a jak chodzę to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Marianka
Cześc. Powinnam dostać jutro miesiączke. Natomiast od wczoraj tylko plamienie. Chce mi sie spac. Jeszcze z łóżka nie wstałam. Dzisiaj nudnosci, ale na pewno z powodu słodkiego śniadania. Jeste Marianka totalnie rozdrażniona. No nie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jestem kamila kilka dni temu zrobiłam sobie test ,dokladnie w dniu spodziewanej miesiączki i są dwie kreseczki.Czulam bol piersi już od zapłodnienia teraz bolą mnie zdecydowanie mniej...trochę się martwię. Robiłam betę wynik 197 wiec 4 tydzień. Rok temu przeszłam poronienie zatrzymane wiec baardzo się boję i chyba jestem najstarsza z was bo mam 38 lat pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.31 jak będę miała dziewczynkę będzie miała na imie Kamila :). Na pewno teraz będzie wszystko dobrze, powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Beta 197 to jak najbardziej ciąża zrób tylko po 48h czy jest przyrost. Na pewno będzie wszystko dobrze ja też 2lata temu miałam ciąże biochemiczną i mam nadzieję że teraz mi się uda. Beta ladnie przyrosła tylko brzuch boli i pierś trochę nie jakos tak ze chodzić nie mogę. Poprostu przy dotyku bolą i z rana jak wstaję to bardzo a tak to nie najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka rak
Hej, ja miałam ostatni raz miesiączkę 6.10.2016. Tydzień temu zrobiłam test i są 2 kreski, na 18.11. mam wizytę u lekarza. To moja pierwsza ciąża, mam 32 lata. Mogę do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Monika pewnie że możesz :) zapraszamy :) coraz więcej nas tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Ja może też dołączę :-) okres miałam 18 października wczoraj powinnam dostać na razie cisza, przy podcieraniu delikatnie bezowy śluz i nic więcej, mam skutki wrażliwe trochę boli mnie głową i czuje się zmęczona. staramy się od kilku miesięcy. mam 33 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Dziewczyny dzwonilam do mojego lekarza który mnie stymulował i wylądował w szpitalu i zostanie tam długo. Idę do innej dr z mojego miasta w poniedziałek to będzie 4tydzien i 4dzien myślicie że co kolejek będzie widać? A muszę iść bo mi się luteina konczy a nie wiem czy nie trzeba zwiększyć dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolwiek nie kolejek miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka rak
hej, to fajnie, dzięki za przyjęcie ;) my się staraliśmy miesiąc :D wcześniej nie mieiśmy stałej pracy ani mieszkania. Teraz czekamy na dzidziusia :D ps. mam stresa przed pierwszą wizytą - chcę usłyszeć, że wszystko jest ok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Ona 123 ja jak byłam w 4 tc to nic nie było widać... dopiero koniec 5 był chyba pecherzyk a teraz w 6t1d zarodek i serce:) jakoś tak :) możliwe że u Ciebie może coś będzie zobaczysz :) ja także bardzo bałam się pierwszej wizyty... naczytalam się o pustych pecherzykach itp. Naszczescie było ok ;) czekam już na kolejną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Justa bardzo się boję masakrycznie. Martwi mnie ten brzuch każdy mi mówi ze to normalne ze mnie boli a ja i tak sie boję juz taka jestem. Powiedz mi dostałaś juz jakieś badania do zrobienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×