Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość tolaola
Czesc dziewczyny. Mozna sie przylaczyc? Termin na 6 lipca 2017 :) statalismy sie z mezem 23 miesiace po poronieniu , w koncu sie udalo. 32 dc (przy cyklach 29 dni) beta 1278. Po 48 h na poziomie 2669. Bylam juz na jednej wizycie, w 5t5d widzialam malenkie serduszko, ktore dopiero rozpoczynalo swoja prace i bilo wolno, ale ma przyspieszyc. W piatek mam kolejna wizyte i moze juz sobie serduszka poslucham :) od poniedzialku mecza mnie mdlosci i wymioty. Coz - takie przywileje ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Ona123 to my z tego samego roku jesteśmy :) Edith Ty już wprawiona bo to drugie dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
Teraz to już nic nie wiem.To chociaż może zarodek zobaczę bo jak byłam to nie było nic.Echh nie wiem ....każda jest inna i inaczej jej wychodZi.pomyślę do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Chciałabym dołączyć bo mam nadzieje ze urodzę w lipcu. Mam juz jedno lipcowe dziecko które skończy 5 lat w przyszłym roku. Druga ciaza była nue udana. Serduszko wolno biło i przestało. Ciaza obumarła i od początku wolno sie rozwijała. Teraz w pn robiłam betę 921 i był to mój 28 dc a mam wlasnie takie cykle. Do lekarza ide 30 i to bedzie 6 t i 1 dzien. Zobaczymy co bedzie widac ake dłużej czekać nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Coś się zawiesza ta kafeteria nie widzę postów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tolaola! super, że udało ci się tak wcześnie usłyszeć bicie serduszka, ja mam wizyte na 23.11 a czas się tak dłuży.. Dziewczyny mam propozycję....może założymy zamkniętą grupe na fb, będziemy na bieżąco w kontakcie, myślę ze to fajny pomysł. Dajcie znac czy jesteście za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Kamila jestem za tylko ja nie mam pojęcia jak to zrobić:) tak Justa ten sam rocznik:) 1991?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi                  x
Dziewczyny, proponuje poczekajmy jeszcze kilka dni az wszystkie lipcowe mamy dolacza I wtedy mozemy zalozyc zamknieta grupe na FB...o ile wszystkie dziewczyny maja FB... ale nie mozemy nazwac jej w zaden sposób, ktory by sugerowal ze jestesmy w ciazy... bo wtedy nasi znajomi domysla sie ze jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Pi                  x
A tak w ogóle to pochodze ze Slupska ale mieszkam 11 lat w Irlandii. Nie wracamy do Polski :-) Mam 36 lat. Mam juz dwoje dzieci (parke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka opcja na fb zupełnie anonimowa, tzn grupa tajna. Nikt nie bedzie mogl odszukac tej grupy, bo bedzie niewidoczna. Jedynie osoba która ją założy może dodawac osoby , jest to fajne, właśnie ze względu na anonimowość. Dziewczyny to piszcie która jest za założeniem grupy? Kamila tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Właśnie jakby była anonimowa to jak najbardziej. Ja też właśnie nie chce żeby znajomi na fb się dowiedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Ja też jestem za !:) możemy zakładać :) bo kafeteria coś się wiesza:/ tak ona123 to mój rocznik 1991:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam dwie opcję: 1.Grupa zamknięta, wszyscy mogą wyszukać grupę i sprawdzić, kto do niej należy. Tylko członkowie mogą widzieć posty. 2. Grupa tajna. Tylko członkowie mogą wyszukać grupę i widzieć posty.Należeć może każdy, ale musi zostać dodany lub zaproszony przez członka grupy Pierwsza opcja jest lepsza, ponieważ osoba chcąca dołączyć wysyła zaproszenie i po zatwierdzeniu jest już w grupie. Tylko musiałybyśmy wymyśleć nazwę, aby nie sugerować znajomym ze jesteśmy w ciąży, o tym pisała mama pi. Druga opcja ma większą anonimowość, ale problematycznym jest fakt, że to osoba z grupy, musi wysłać zaproszenie. To pa dziewczyny, może wieczorkiem coś ustalimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiop
Hej, Ja jestem Marta mam 27 lat i pochodze z lubuskiego ;) jestem za grupa ;) w piatek mam wizyte u lekatza mam nadzieje ze zobacze pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Dziewczyny nie wiem czy mi się jakas infekcja pochwy nie zaczyna czuje się taka opuchnięta i jakby niekiedy piekło miała któraś z was coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa912
Ona 123 a piecze Cię lub swedzi? Bardzo możliwe bo w ciazy ponoć ma się skłonności do infekcji. Mi mówiła o tym moja ginekolog ze jakby coś się działo szybciutko do niej dzwonić. Może zadzwoń też do swojego gin? Bo z takimi intencjami nie ma żartów zwłaszcza w pierwszych tygodniach. Ja do mojej dzwonię jak tylko mam jakieś watpilowosci lub coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolii
Hej dziewczyny ma, pytanie. Wy tez mialyscie czy macie takie ostre klocia , takie jakby ktos szpilka wbijal.? Krotkie są to bole ale co dwie , pięc minut. Co do grupy na facebooku jestem za. Mam 25 lat i pochodze z mazowieckoego, ale obecnoe m8eszkam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
Hej dziewczyny.Ja już po pracy,jakiś ciężki dzień dzisiaj mialam'wysiedziec nie moglam spać mi się chciało.Jakiś kryzys:-)co do grupy jestem za.Co do klucia,pisałam wcześniej też mi się tak zdarza,najczęściej jak szybko wstane.Lusiop który masz tydzień i dzień?Ona zadzwoń do lekarza,lepiej się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiop
Edith jestem w podobnym tygodniu co ty mianowicie 4t 5d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
Lusiop ja mam dzisiaj 5t3d.Jutro wizyta mam nadzieję,ze coś będę widzieć.To Twoja pierwsza wizyta?ja na pierwszej byłam w zeszła środę 4t3d to był.I oprócz pęcherzyka na jajniku i endometrium 14mm nic nie było widac jeszcze:-(nawet nie wiesz jak się stresowalam przez tydzień...jeszcze człowiek zaczyna czytać różne opowiastki na necie i korba gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiop
Dsiewczyny mam pytanie, pobolewaja was jajniki? U mnie owulacja byla z lewego jajnika (spr monitornig) a ciagle odczuwam kluci tylko w prawym gdzie zawsze prawy byl leniwy i przewazal lewy. Troche mnie to nurtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
Ja odczuwalam prawy ale z prawego miałam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolii
Mnie bolalo jak na miesiaczke z 2 dni to bylo w tamtym tygodniu, ale przeszlo i od dzis mnie kluje prawy jajnik. Takie igielki jakby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
Dziewczyny bo już zglupialam.Dni się liczy od ostatniego dnia miesiączki włącznie z tym dniem?to jak miałam 09.10 to mam 39 dzień dzisiaj i 5t 4d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolii
Liczy sie od pierwszego dnia miesiaczki, ale gdy ma sie cykle 28-30 dniowe. Bo jak ja mialam dlugi i zaobserowalam że owulacja byla 20-21 dnia cyklu, a kobiety z krotszymi cyklami maja owulacje ok14 dnia, ale tez nie zawsze. Dlatego pozniej jest druga data porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
No to dzisiaj mam 39 dzień czyli 5t4d Ale lekarz by powiedział 5t3d;bo liczy się skończone dni?bo kalkulatory inaczej mi.liczą niż ja:-)też Was tak jakby szczypalo w okolicach pępka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 123
Nie odbiera niestety. Nie swędzi mnie tylko trochę piecze ale nie bardzo. Mam uczucie takiego spuchnięcia i suchości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka rak
Hej mamuśki też jestem.za grupą ;-) Monika 32lata pierwsza ciąża. Staraliśmy się 2 miesiące Od wczoraj mam.mega mdłości... nie wymiotuje Ale.Co zjem to brzuch boli uczucie pelnosci i kluski w gardle :-( nie zjem niedobrze mi ... zjem też niedobrze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edith833
Mona tlrak,który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×