Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE WSZYSTKO O ŻYCIU część druga

Polecane posty

Gość gość
namysłów jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów ma najlepszy klub zapaśniczy w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów to piękne miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów jest super fajnym miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Miasto w Polsce Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów. Wikipedia Powierzchnia: 22,62 km² Pogoda: 2 °C, wiatr płd.-wsch., 14 km/h, wilgotność 85% Hotele: 3-gwiazdkowe za średnio 194 zł. Wyświetl hotele Województwo: Województwo opolskie Liczba ludności: 16 297 (2008) Czas lokalny: czwartek, 11:59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj... muszę Wam jeszcze powiedzieć, że w przyszłym tygodniu nie będę do wnusi jeździła. Córka idzie dalej na lekarskie zwolnienie. Była wczoraj w pracy i zobaczyła, że bez niej jakoś firma nie pada :D może więc jeszcze posiedzieć sobie w domku i pielęgnować chorą córcię. Mam więc nadzieję, że i ja dojdę do jakiej takiej formy. A wnuśce już zapalenie pięknie ustąpiło. Wczoraj były na kontroli i doktor nie stwierdziła już żadnych zmian osłuchowych, ani w oskrzelach ani (co najważniejsze!) w płucach. Antybiotyk jednak jeszcze musi brać. Inhalacje też dalej dwa razy dziennie robią, tylko ze zmniejszoną ilością leku. Brawo, moje dziewczyny! Pięknie poradziły sobie z poważną chorobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłów jest fajny(nie odpiszecie mi czy nie dacie chociaż jednego znaku że widzieliscie te wpisy to będe cały czas o nim pisać dajcie chociaż jeden znak ze czytaliscie to przestane pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki, szukałam już wczoraj.... czekałam, że Globusik coś wymyśli :) I stało się :) Jestem z Wami :) Ogarnę papierzyska w pracy i się odezwę :) ❤️ Uffff, ulżyło mi :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaaaa.... jesteś nasza Stefciu... ależ się cieszę...!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny,że już jesteście. Stefanio,mam nadzieję, że znasz już miasto Namysłów :-D Nasze Pendolino utknęło w owym mieście o liczbie mieszkańców 16 297.... X Czekamy na spóźnialskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem nie miałyśmy dostępu do naszego kącika, więc wymyśliłam sobie oglądanie filmu. Kino mocne, męskie. Ale mnie wciągnęło. I patrząc, tak sobie rozmyślałam: mam wszystko co potrzeba. ciepłe mieszkanie, pełną lodówkę, wygodne łóżko, zapas leków. a więc w sumie nic mi do szczęścia nie brakuje!! jestem bardzo szczęśliwa!! To był ten film: http://www.filmweb.pl/film/Niepokonani-2010-496469

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej jak sie cieszę!!!!!!! x Rudziku miałam wyrzuty sumienia, że nie mogłam Cię powiadomić. Jeszcze: x Lunka, Marylko wysłałam Wam @ x OOO Matko coś kipi z garów. Marsz do kuchni ...dałam sobie komendę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globi, u Ciebie w kuchni kipi... a ja mam dziś wolne od garów... wczoraj mąż przyjechał po mnie do córki i u niej obiad zjedliśmy... mam więc jeszcze w lodówce garnek krupniku... stoi sobie mocno schłodzony, to można go dziś zjeść...:P a na jutro planuję spaghetti z sosem bolognese... wprawdzie jutro piątek, ale czytałam artykuł, że nasz biskup zrobił dyspensę i post jutro nie obowiązuje... a tak w ogóle to ciekawa jestem, czy hierarchowie kościelni faktycznie wszystkich postów (i innych zakazów) przestrzegają...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec lenistwa przed lapkiem... Idę ogarnąć chatę, bo jutro nie wypada warkotać odkurzaczem... Pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkręca się widzę... Ada No jak to nie wypada :) Tobie nie wypada? Stefciu Fajnie,że dostałaś się do naszego pendolino :D Coś jednak za długo stoimy na stacji w Namysłowie :D Czas ruszać na Kaszuby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chwila oddechu... Bo ciągle licha jestem i sprzątanie na raty robię... Zostały mi jeszcze tylko podłogi mopem przelecieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robota skończona. Chata lśni. Jak codziennie odkurzaczem przelecę (a co drugi dzień mopem) to zaraz jest mi lepiej oddychać. Mogę teraz spokojnie drugą kawunię wypić. Jest już wprawdzie dosyć późno, ale jeśli nie będę mogła po tej dawce kofeiny zasnąć, to sobie znowu jakiś dobry film znajdę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Oj zajęło mi trochę zanim was znalazłam. Globusiku dziękuję za@. A tym czasem do łóżka i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie w ważnym świątecznym dniu. Dla mojego Jacka święta nie ma. Pogonił mnie z łóżka na śniadanie.:) Już się nie kładę ...szkoda dnia. x Dziewczyny czas nie tylko goi rany ale potrafi je odświeżyć, Tak było/ co prawda w krótkim czasie/ ze mną kiedy nie mogłam wypić kawy w Waszym towarzystwie.Wspólne poranki powodują napęd na cały dzień. Upłynęło sporo czasu spędzonego razem. Tyle się u nas działo dobrego i złego ale w grupie siła. Ciągałyśmy się za uszy i dźwigały do góry. Ale to już było , Wagonik jedzie dalej.Wim,że przyjaźń wirtualna ISTNIEJE!!!!! x O tym,że można topik przedłużyć nie wiedziałam. Powiadomiła mnie Jedyneczka.Byłam tak zdziwiona,że odpowiedziałam... ale ja nie wiem jak:) i olśniło mi globus"D , topik przedłużony.Fajna sprawa. x Aduś mamy jedną zasadę nie dyskutujemy z niechcianymi gośćmi. Cieszę się ,że wnusia czuje się lepiej.Życzę zdrówka .Wyobraź sobie,że wczoraj troszkę zaniemogłam:( ale dzisiaj jest już lepiej. Zbuntował mi się żołądek:( x Rudziku cieszę się ,że jesteś z nami. Stefciu przemyśl czy możesz podać adres @. Absolutnie nie nie nalegamy ale bywają sytuacje ,że powiadamiamy się o czymś pocztą @.Proszę nie czuj się zobowiązana. x Lunka witaj , jedziemy dalej:) x Imuś wytrzepałaś mi cztery litery i pomogło:) x Jedyneczko zrób wyjątek i włącz kompa. x Marysiu jesteś potrzebna do pieczenia chleba:) x Jacek zrobił dobrą robotę,że mnie obudził. Miałam czas na podróż z Wami. Odpoczywajcie ,życzę przyjemnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Żal ....Leonard Cohen nie żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globi. Pierwsza co usłyszałam w radiu to ze Leonard Cohen nie żyje. Łezka w oku mi sie zakrecila. Kocham jego piosenki. W cieżkim dla mnie czasie jego piosenki podtrzymywały mnie na duchu. Czas nie goi ran, uczymy sie z tym poprostu żyć. Cieszę się że jesteście i że tak ciepło tutaj. Pozdrawiam i lecę do pracy. Wieczorem jeszcze mam wyjazd do Kolonii, muszę do doradccy podatkowego i do pana od ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Globusiku robię wyjątek ;-) Zeszłam do pracy,żeby flagę wywiesić,wczoraj zapomniałam... no zajrzałam z wielką przyjemnością.... Ależ wiadomość smutna:-( Uwielbiałam Cohena... No cóż :-( Dobrego dnia koleżanki. Globusiku dzięki Tobie Pendolino mknie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Jeśli ma któraś z pań ochotę na łyczek przedpołudniowej kawusi, to serdecznie zapraszam: 🌼 (_)> 🌼 Tak, to bardzo smutny dzień, Leonard Cohen zmarł. Wiekowy już pan, ale strata ogromna. Nam pozostały jego wspaniałe piosenki. x Luna, jesteś i Ty! Jak to dobrze! Teraz to już, chyba, cały nasz komplet? Tak, czy wszystkie już się odnalazłyśmy? x Stefciu, Globusik dobrą myśl zapodał. Mnie o nowym topiku Ime powiadomiła właśnie za pomocą maila. Gdyby nie to, to nie wiem czy bym nasz nowy zakątek sama odnalazła. x Globusku, bo to jest najlepszy sposób na wrednych "gości". Absolutnie nie dyskutować i już. Mówisz, że miałaś wczoraj niedyspozycje żołądkowe. Miło mi słyszeć, że dziś jest lepiej. x Pisałyście, babeczki, że wczoraj u Was śnieg padał. Dziś doczekałam się i ja. Biało, biało wszędzie. Biało, a ja już za wiosną tęsknię! I nieważne, że w wiosenny czas kwitnienia uaktywniają się moje alergie na pyłki. Nic to. Łykam wtedy prochy, psikam w oskrzela więcej niż zwykle leku i cieszę się ukochaną wiosenką. Ale teraz jeszcze parę ładnych miesięcy przed nami. Zaraz grudzień, potem styczeń, za nim luty. I już w marcu WIOSENKA zapuka do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko, słuchawki mam założone i sobie Jego przecudne utwory puszczam... Strata ogromna... Był wspaniałym bardem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×