Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strigoica

No i mam kilka gier do testów.

Polecane posty

Gość 43 cm w bicepsie
Ze starszych Saga: Gniew Wikingów Cultures: Discovery of Vinland PC Cultures 2 wrota asgardu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
The Settlers II: 10-lecie - Wikingowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co wkleiłeś mi tego linka?:-) Przeczytałam opis Fallout i po mnie.... Chce ją.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z czystej babskiej ciekawości to tych 43 cm dorobiłeś się ściskając myszkę czy klawiaturę?:-) (żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
Pewnie osób 99% stwierdziłoby że to dzięki ciężkiej pracy, ale ja napiszę tylko że ludzie mogą mi różne pasje i jedno nie wyklucza drugiego. A poza tym wiesz, to tylko nick.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że grafika jest genialna. Bardzo miła odmiana po krzakach i trawie w Stalkerze (kto grał ten wie). Dziekuje że poleciliście mi RE.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
silent hill to amator w porównaniu do gry pod tytułem AMNESIA amnesia to najlepsza gra z `` dreszczykiem emocji ``

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Amnesia to coś pokroju Penumbry to dziękuję postoje.:-) (postoję bo MOGĘ!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
amnesia jest lepsza niż penumbra tak to podobne gry hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
przeszłaś prenumbre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszłam Penumbry bo mnie znudziła ale miałam okazję w nią grać i to dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ja ci mogę polecić 2 gry Dishonored LEgend od Grimmrock ( są 2 częsci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam. Zaraz o nich poczytam. Postanowiłam powiększyć trochę asortyment moich gier bo 3 gry to trochę siara.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
Jeśli to remake to te statyczne tła z FMV rzeczywiście robią wrażenie,a tym bardziej robiły w 2002 roku. Penumbra to specyficzna gra,tylko koneser doceni.Ciekawa przygoda,mało akcji ale przeszedłem całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Ja Settlers uwielbiam wszystkie części ale najbardziej mi III spasowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to że ja nie jestem koneserem bo dla mnie Penumbra to zabijacz czasu podobny do Pasjansa z Windowsa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Settlers nie bardzo lubie. Budowanie domków i powiększanie zasobów ludzkich to nie do końca moja bajka.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm w bicepsie
Nie nazwałbym się fanem Penumbry czy Amnesi,gameplayowo to wyróżniające się gry ale nie rewelacyjne. Mnie bardziej wciągnęły w tych produkcjach fabuła i klimat dlatego chciałem orzrjsc do konca. Nie kazdy musi lubic zagadki środowiskowe czy zagadki w ogóle . Jak dla mnie najlepszą kombinacją są gry w których i czasem postrzelasz i musisz myśleć zarzadzając zasobami i rozwiązujac zagadki ale nie zbytnio splycone i latwe. W gry strategiczne nigdy zbyt wiele nie gralem bo "wychowałem się" na konsolach;peceta kupiłem już później. Nowe konsole i lepszego peceta kupilem juz gdy zacząłem zarabiać,wcześniej nie było na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
legend of grimrock 2 jedynka fajna jest , ale dwójka lepsza Wiec lepiej zagrać w dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo ja.:-D Znalazłam tą gre o Wikingach o której wam mówiłam. To Cultures:-) Ja grałam w 2 czyli ,,Bramy Asgardu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagraj w BLADE OF DARKNNES ;-) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze muszę sobie ten temat zostawć w ulubionych bo poleciliście mi tyle gier że w życiu tego nie ,,przegram":-) Jeszcze mam pytanie. Czy każda z polecanych przez was gier ma demówkę? Chciała bym najpierw ogarnąć demo żeby wiedzieć co z czym się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gry strategiczne jakoś mnie nie ciągną (choć grałam w Medal of honor). Cultures to moja pierwsza gra na PC dlatego czasem lubie pobawić się w zarządce osiedla Wikingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Medal of honor to nie strategia tylko seria pierwszoosobowych strzelanek (może chodziło o Company of Heroes?). Akurat zauważyłem promocję na Cultures na steam http://store.steampowered.com/sub/63734/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Turkuciu.:-) Medal of honor to też taka trochę stategia. Zgadzam się z tym że jest to gra typu FPS ale oflankowanie wrogów wymaga strategicznego myślenia.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice jesteś chętny na wspólne walenie konia? Czytałem że jesteś bi. Ja wysoki, wysportowany brunet, pała 17 cm, gruba. Odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×