Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

36tydzień ciaży hemoroidy :(

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny jestem w 36 tygodniu ciazy i dopadly mnie hemoroidy zewnetrzne wszystko przez zelazo ktore biore codziennie z przepisu lekarza mialam niedobory i od kad to biore zaczely sie problemy z wyproznieniem:( a od wekendu juz mam widoczne hemoroidy dostalam masc i czopki posterisan h od ginekologa. A sama jeszcze biore Laktuloze na przeczyszczenie zeby nie czuc bolu. Jak myslicie zalecze je chodz troszke do porodu termin mam na 14stycznia i boje sie ze popekaja:(:(. Macie jakies sposoby wyprobowane ktore wam pomogly? Przy piierwszej ciazy nie mialam wogole mam to pierwszy raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo pod koniec ciąży. ..ból przeokropny, chwilową ulge przynosiły ciepłe kąpiele, nasiadowki z kory dębu, częste leżenie na jednym lub drugim boku oraz dużo wody do picia . Niestety do porodu nie za bardzo się sytuacja poprawiła. Na pocieszenie dodam że w przeciągu kilku dni po porodzie wszystko się schowało i od 4 miesięcy mam spokój. Życzę szybkiego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz jeszcze do diety dorzucic siemie lniane, syp je np. do owsianki a oprocz tego pij takie mielone zalewane woda (tylko sam miel, nie kupuj juz zmielonego). Generalnie na wszelkie problemy "dupowe" najlepsza jest zmiana diety albo takie jej zmodyfikowanie zeby kał nie byl ostry, zbity - wtedy wyproznianie jest wzglednie przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny :) mam nadzieje ze cokolwiwk podlecze do porodu a w czasie porodu czulas je?? Bo tego sie boje najbardziej mam nadzieje ze cokolwiek te leki zadzialaja co mam:) i rocz tego wyproboje wasze sposoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się obawiałam ze będę je czuła w czasie porodu, nawet bardziej się tego bólu bałam niż skurczy... na szczęście hemoroidy nie bolały ani w czasie porodu a po zniknęły bez śladu bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Kochana pocieszylas mnie heszcze do tego od 5dni trzyma mnie infekcja katar kaszel mokry i jak tylko kaszle to te paskudy czuje noi maly bryka w brzuszku i sie strasznie rozpycha. Mam nadzieje ze wszystko bedzie wpozadku bo swieta chcialabym jeszcze w domu spedzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co, mam nadzieje ze wszystko pójdzie gladko. Odpoczywaj dużo i zbieraj siły na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje jeszcze raz:):) pozdrawiam i mysle ze pojdzie szybciej niz z pierwsza corka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×