Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

I co biedaki kupilem se okulary rayban oprawki

Polecane posty

Gość gość
gratulujemy, cieszymy sie wraz z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też coś, mam od dawna, już któreś z kolei. Moja rodzina siedzi w biznesie optycznym od lat. Są lepsze firmy, nieznane przypadkowym gościom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ja też mam, za 1700 i to jeszcze ze zniżką. Progresywne, antyrefleksy, nie zaparują się, varilux physio f-360°soczewka essilora, warto było normalnie zainwestować w coś porządnego. Poprzednio 800 zł wywalone zd dziadostwo w Vision. Skąpy dwa razy traci ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cię mamusia karmi i opiera to możesz kieszonkowe przeznaczyć na okularki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę słabo bo jakbyś nie był biedakiem to lepiej zainwestować w laserową korekcję wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypieerdalaj biedaku ze swoimi zainwestowac xD. To drobne na okularki hihihi. A mnie nikt nie zywi idiota, jestem perkusista i to naprawde dobrym jak na moj wiek gram od 9 lat tez fodzinka we mnie pieniadze wrzuca ;). Kiedys bede dostawal za koncert tyle szmalu co wy dpstajecie przez 50 lat pracy buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300zł za ray bany no jest się czym chwalić, rzeczywiście:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie masz wlasnej perkusji biedaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idioto oprawki oulary korekcyjne a nie prseciwsloneczne ktore tez zreszta mam a zaplacilem chyba 460. Wczesniej mialem hilfigery oprawki za 360, te kosztowaly bodajze 580. Kiedys se bede wiecej kupowal te takie na poczatek a lubie raybanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam perkusji biedaku hahah... mam nawet 3 tepaku niemyty, a tu w polsce mam gretscha i niedawno kupilem stope pearl za 800zl tepaku niemyty rzygam ta polska i wami musze stad jak najszybciej eyk*****ac zanim bieda polski przesiaknie moj umysl hahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda wada wzroku nadaje się do korekcji laserem, jak ktoś ma astygmatyzm albo AMD to sobie może wsadzić w tyłek te lasery. Tylko proste wady można zlikwidować albo poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam astygmatyzm ;). Dzidiaj na badaniach bylem okularki juz zamowione jutro wieczorem albo pojutrze do odebrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dośc że psychicznie chory (schizofrenia) to jeszcze ślepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj biedaku biedaku rzeczywistość mieszcza ci się fikcją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywistosc jest taka ze na swiecie ludzie majs miliardy dolarow a ty z siebie robisz kozaka bo dostajesz 10.000 miesieczniem nawet miliona nie siegniesz a co dopiero mowa o 1000 milionach cepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foto z perkusja i karteczka albo wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już od 3 miesięcy zbieram hasjy i nie mam pomyslu na co sporzytkowac te 1600 zl czy na dobre lacze do auta czy moze monitor 180 hz asus roga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×