Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Siątki o odchudzaniu , domu ,ogrodzie i gotowaniu

Polecane posty

Pierwsze sniadanko w nowym roku zjedzone, oczywiscie przez Yonke zrobione I pod nos podstawione. A roslinki Dalej w doniczkach... Wczoraj nalalysmy wody do dolka z nadzieja ze cos zmieknie. Ale nadzieja zawiodla. Trzeba gornika poprosic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witamy w nowym roku Prawda wrocilismy dopero o piatej nad ranem, ale ta cholerna przywyczka wstawac, nie dala ostatni raz pospac dluzj, jutro juz do Pracy. no pzynajmniej wyskakalam sie za ten czas, co odlezalam ostatnio. Ogladalam w TV Sydnej, moze i was widzialam? :-) Mowili ,ze w tym roku osobiscie dopisala pogoda i bylo duzo widzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow nie widze swoich postow Czyzby czas na przepychanie? No to teraz wiecie, jaka ziemia u Anoolko Nie bedziecie namawiac na zakladanie ogrodniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do trzech razy sztuka, moze ktos pomize przepchac?:) bo ja nic nie widze, a moze to u mnie net durniuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojayoana
A Wy co ? Popiłyście się i odsypiacie ? U nas oglądanie filmów i wyuzdane obżarstwo :P A teraz grzecznie idziemy do lóżeczek, poczytać na topiku nie ma co , ja nie pisałam, ale foty przez ambasadory wysłałam, więc sumienie mam czyste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to bardzo przepraszam, Gody nie widziałam, stronki JUŻ trzeba przepychać, zwracam honor, było co poczytać. Saguś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy popili :-D a co;) A reszta to nie wiem - widziałam Yoasiu❤️ skrzyneczkę - zaraz tam polezę - jeno się ogarnę :-P Mój Ślubas się opił niemożliwie :-D - ale grzeczny Chłopczyk z niego :-D - chyba miał kryzys swojego....wieku :-D:-D , A u Mamuś fajniście było - posiedzieliśmy , pooglądaliśmy Sylwestra w Zakopanem (nota bene szczena mi opadła) i po 5 poszliśmy ;) Fajnie było i z humorem i oby dobry był ten rok - nie gorszy od tego co sobie poszedł - czego i Wam życzę mocno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przepchałam :-D ,nie wiem który to post :o chyba piąty . Przepychać się będziemy - nie ma bata !! Dopiero piąta stronka .... o Narazisko !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik musicie pobrać i zapisać sobie na pulpicie;) o Dzięki Yoasiu🌼 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na śniadanie i...........na spacerek .Jest -3 i lazurowe niebo i słonko.Piękne słonko;);) o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanko🌼 u Ciebie w stolycy tyż było co podziwiać ;) Wlep link w przeglądarkę. To z drona - robi wrażenie !!!! o http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,21190843,unikalne-zdjecia-zrobione-przed-drona-z-pokazu-sztucznych-ogni.html#MTstream o Katowice też pięknie witały Nowy Rok - u mnie było kameralnie , już nie tak hucznie jak co roku w Rynku. o Ze spacerku doopa. Ślubas ma kacura nad kacury , poza tym stężenie "smogowe" przekroczyło potworniście normy :( Nie ma czym dychać :o o Godę ❤️ dojrzałam :) Jak balety ??? Na pewno dałaś radę ! o No teraz to już spływam - do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku zdrowa,szczescia ,spelnienia marzen kochanym Kruszynkom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam okazji podziekowac za piekne fotki,ogladalam z przyjemnoscia. Jeszcze raz pozdrawiam.Megi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Kruszynkom wszelkiej pomyślności i zdrówka na ten Nowy Rok 2017 odemnie i Basi!! BARDZO DZIĘKUJĘ Z WSZYSTKIE ZDJĘCIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Szczesliwego Nowego..... Wczoraj bylam zmarnowana ale dzis wrocilam do zywych. Turystki, jak wspomnialam obdarzyly mnie kwieciem i roslinkami. Nie szlo kopac dolka ale ogrodniczki znalazly sposob i juz wszystko posadzone, kilofa nie potrzeba ani meskiej pomocy bo tu gentalmanow nie ma! I tu UWAGA! Nabralam ochote na wiecej! Kcem po dzisiejszej wycieczce "wskoczyc" do ogrodnika :P A turystki zaraz przygotowaly dolek..... czyli nie ma odwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mowilam, ze to zkazne??? a co by bylo, gdyby jeszcze Mania razem przyleciala? chyba odkupilabys czesc podworka od sasiada...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus, ciekawe, kiedy u facetow te kryzysy, a z kim tak popil, czy mu pomagalas?:) a balety byli szczerze odstawiane, bo koncertowala grupa wiekowo podobna do nas...hihi...i piosenki odpowiednie, takie za czasow studenckich...prawda potem to juz bylo bumczik bumczik... jak u nas nazywaja...jedyne co, to nie polazlam na podworko ogladac ogni sztuczne, bo po tych baletach i po chorobie cala spocona, wiec nie ryzykowalam....bardzo wesolo spotkalismy ten nowy rok, aha i jeszcze tam byla wrozbita, ktora wszytkim przepowiadala, nam powiedziala, ze oczekuje hojny rok z podrozami i powiekszeniem rodziny...hehe...przynajmniej z jednym nie omylila sie, mam nadzieje, ze latem juz rodzinka powiekszy sie :) znow nie widze swoich postow, mam nadzieje, nie poszli w kosmos i pojawia sie siedze w pracy i mam nadzieje, ze na poczatek roku jeszcze nie szpieguja u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolko, a co to za cudowny sposob na dolki w Australii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tu wszystkie trzy i kazda z osobna chcemy zlozyc spoznione (z powodu kaca) zyczenia imieninowe dla ;) pana Mieczyslawa. 😘 Mieciu zyj nam sto lat i zawsze w nowy rok stawiaj flaszencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godus - sposob na dolek to zalanie go woda i glina ciut zmieknie na tyle, ze dalo sie wykopac. Kwiatki posadzone - a potem daleka wycieczka na takie cudne widoki, ze az mi szczeka opadla i niecenzuralne slowa polecialy. Czemu te kangury maja tak ladnie ??? Moczenie tylka dzisiaj nie bylo, chociaz fale byly zachecajace. No i jeszcze obzarstwo w knajpie na zakonczenie dnia, a teraz juz tylko wyrko w perspektywie. Ide poczytac, bo najpier pisze, a potem czytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robilam za prababcie bo mlodzi zostawili nam pod opieka Jule no i rozpieszczalismy maluszka. Jak to fajnie ze zarazliwa choroba dopadla zamorska dziewczyna przynajmniej bedzie miala co fotografowac dla siostry blizniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś straciłam już TU cierpliwość na amen w butach . o Nie wiem już co miałam napisać i poczytać. Od ok.18 kafeteria "umiera" do ...ok 23. mniej więcej od 2 - 3 tygodni. Specjalnie zerknęłam teraz na "ogólny" :o o Podesłałam od Yoanki🌼 piękne widoczki :) Dzięki, że pamiętałaś i o "moich kwiatkach" . o Szuflują u mnie ...jak za komuny :-D o ZIMA . Sypie jak diabli....mrozy idą :o a może straszą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem, upierdliwa ta kafeteria bo kiedy my mamy chwilke zeby cos napisac to nie dziala 😡 Sagus 😘 widzę że nie tylko mnie... Ale my mamy mniej czasu na zbieranie w sobie cierpliwosci.... 2 Chyba wymeczylam dziewczyny-turystki bo sie zbiesily... na kolanach prosza zeby zostac w domu, jakies pranie wymyslaja.... niech gacie wykrusza :D A tak powaznie to juz pralka lata i po kolei bedziemy przelatywac przez lazienke. Odpoczywac beda w Polsce. Jedna z Pixelkiem na kolanach a druga na dyzurach :O a co! A na dzis wymyslilam ze wezmiemy ze soba futrzaczki bo one takie biedne... zostawiane w domu, na czas NIE karmione. Wszyscy sie zgodzili, chyba pieski najmniej bo nie specjalnie lubia jezdzic..... ale na pewno beda zadowolone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze te co pija kawe sa wszystkie razem i pija o innej porze. Wam nie ma co stawiac bo na ten przyklad taka Mania kilka dni tu nie zagladala.... laskawie dwoma zdaniami sie pojawila i co? No coz, dzis byla najgorsza wycieczka bo wzielam sunie i tak jakos wyszlo Ale turystki we wielkiej wannie (Tasman sea) sie wymoczyly.... A pozniej zakupilysmy nastepne zielonym do gory i musze im przypomniec ze koniec obzerania, niech sie za roslinki wezma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie wczoraj wieczorem nie dalo sie wejsc, a dzis juz nie bardzo moge popisac Anoolka, zliutuj sie nad turystkami, daj im odpoczac:) Sagus u nas sniegu jeszcze nie ma ale na noc juz zapowiadaja, a na koniec tygodnia zapowiadaja -25C, jakos nie bardzo mi sie wierzy, calkiem mi by wytarczylo do -10C i duzo sniegu, zebym mogla wybrac sie na narty:) Maniu, takie malenstwa pocieszne, osobiscie, jezeli nie na dlugo...hihi...ja mam teraz wnuka na trzy tygodnie, przyszli do nas pozyc, dopoki u nich bedzie remont mieszkania...nie ma takiego miejsca, gdzie nie dojdzie i dostanie, ale bardzo pocieszny, tylko co 5 min slysze, chodz tu, przychodzi, ciagnie za reke i kaze siedziec obok, nie mozesz nawet glowy odwrocic, ma dwa zamilowania samochodziki i taniec, jezeli tylko slyszy muzyke, ktora mu podoba sie, to zaczyna tanczyc, nawet jedzac:) wyobrazam sobie , jak sie ciesza sasiedzi, bo spiewac tez lubi, moze jakos pocierpia kilka tygodni:) wszystkim kruszynkom milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze swojej pisaniny:( ale moze sie pojawi pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze Anoolke, a co to te zielone ? prosze opisac, obcykac i nam podeslac:) jezeli wymoczyli sie w morzu, to dlaczego nie udana wycieczka niby miala byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przed chwila widzialam ostatni post Anoolki, teraz juz znow nic nie ma :( szalu dostac mozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×