Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Widzę,że dziewczyny już długo się wspierają i walczą. Super sprawa :) Świetnie wam idzie. Ja to może chudnąc nie muszę. Po problemach z tarczycą i stosowaniu tabletek na tarczycę miałam nieposkromiony apetyt, no i tyłam. Nie miałam żadnego wsparcia ani środka wspomagającego. Ciężka praca za granicą przyczyniły się, iż waga zaczęła mi z roku na rok spadać. To jednak długo trwała. Później zaczęłam śledzić Chodakowską, szukałam, przeglądałam internet, próbowałam zmusić się do ćwiczeń.... no jakoś to wychodziło. Później trafiłam na suplementy By utrzymać sylwetkę po zrzucaniu przez 2 czy 3 lata zbędnych kilogramów stosuję na zmianę "Probiox Plus" - Suplement probiotyczny, wspomaga odchudzanie albo "Fibre Select" - Suplement oczyszczający organizmu, wspomagający odchudzanie Znajdują się na tej stronie: https://commercial-bpm.eu/ Trzeb też pamiętać, że każdy organizm jest inny, inaczej reaguje na naturalne składniki. Też już próbowałam rożne produkty. Wiem, że tanie to nie zawsze dobre, ponieważ oszczędza się tu na jakości poszczególnych składników, długość stosowania to znowu bardzo indywidualna sprawa. Ja znalazłam. Pozdrawiam. Życzę sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła Tybetańskie ! nie trafiłam jeszcze na nic lepszego. Sama schudłam i bardzo wszystkim polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaUlaUl
u mnie najlepiej sprawdziła się dieta i iqacai. w koncu teraz widzę różnicę po jeansach. jeszcze troszkę i spokojnie będe mogła kupowac rozmiar mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanna_be_fit
Cześć. Też walczę z nadprogramowymi kilogramami od czterech miesięcy. I tak jak połowa już za mną (7kg), tak czuję teraz mały zastój. Trenerka mi powiedziała, że przydałoby mi się przyspieszyć nieco metabolkizm nawet jakimś suplementem (wiem, dla mnie też to brzmiało podejrzanie). No i poleciła mi Reducer Thermo Extreme. Np. w tym rankingu dobrze wypadł http://tluszcz-stop.pl/najlepszy-spalacz-tluszczu-ranking/, ale nie wiem co myśleć. Czy ktoś go używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannabefit
Uwielbiam takie inicjatywy! Sama uważam, że bez dobrze dobranej diety ani rusz, dlatego staram się jej przestrzegać w 100% (chociaż malutkie odstępstwa też się zdarzają, wiadomo :P). Powiem Wam ejdnak, ze pomimo, ze ją bardzo trzymam to po tych czterech miesiącach odchudzania widzę, ze jest zastój. Moja dietetyczka zasugerowała Reducer Thermo Extreme, że dać małego "kopa metabolicznego" organizmowi. W paru rankingach m.in. http://tluszcz-stop.pl/najlepszy-spalacz-tluszczu-ranking/ wypadł zachecająco. Ktoś jeszcze go używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ja 3zero
wzięłam się za niechciany tluszcz na brzuchu i wspomagam sie Tillslim, od lipca zrzuciłam 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Jestem tu nowa, ale postanowiłam podzielić się z innymi swoim "małym" sukcesem, od jakiegoś czasu zmieniłam się, chce mi się żyć, chce mi się śmiać, chce mi się wszystko a to dzięki temu iż postanowiłam coś zmienić w swoim życiu, jeden krok, mały krok a taki sukces, otóż od jakiegoś czasu wychodzę z domu, po przez pocztę pantoflową dowiedziałam się o organizowanych tuż koło mnie zajęciach aerobiku w wodzie, bardzo fajna sprawa, polecam Centrum Rehabilitacyjno Rekreacyjne "Figura", zmieniłam dietę i znów mi się chce, spróbujcie i wy zrobić coś, coś zmienić, chociaż jeden mały krok, zamiast windą to schodami, zamiast pszenne to razowe, najważniejsze to zacząć, Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa00
Podczas odchudzania wspomagam się ziołami od http://zielarzradzi.pl/ - 100% naturalne, wspomagają przemianę, w jesienne wieczory rozgrzewają - same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_z
Podczas odchudzania wspomagam się ziołami od http://zielarzradzi.pl/ - przyspieszają prace metabolizmu, rozgrzewają w jesienne wieczory - same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
african mango to bardzo skuteczny suplement, należy tylko uważać na podróbki, bo jest ich pełno, i jak mozna się domyśleć po prostu nie działają. Po wielu próbach, w końcu zamówiłam na stronie producenta vital progres na https://africanmangosklep.pl, z tego co zauważyłam ma ono największe stężenie ekstraktu,nie wiem dlaczego wcześniej tego nie zrobiłam, ale no cóż teraz chudnę i czuje się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_hashi
a ja mam 8 kilo mniej bez cwiczenia, tylko tillslim i MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało schudnąć na diecie Lightdiet to dieta pudełkowa zaczęłam od kwietnia tamtego roku, spadło mi sporo kilogramów. już nie będę się tu przechwalać ile. dla podtrzymania efektu nie zrezygnowałam z diety. zresztą odzwyczaiłam się od tego że sama gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie kuracji ziołami Tybetańskimi, a już nigdy nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli :). Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo .. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejmij wyzwanie i zmień swoje życie. Diety oraz plany treningowe specjalnie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejmij wyzwanie i zmień swoje życie. Diety oraz plany treningowe specjalnie dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina_kalina
Ja wspomagam się ziołami wspomagającymi pracę metabolizmu, co spala moją tkankę tłuszczową i w rezultatach tracę zbędne kilogramy. Wszystkie zioła zamawiam na http://zielarzradzi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość156
a gdzie kupię ten till slim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij i zarabiaj na chodzeniu! To naprawdę działa Nowa bezpieczna i darmowa aplikacja, hit w UK Sprawdź sam: swcapp.uk/i/i926473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mam na imię Monika. Mam super sposób na zadbanie o organizm kompleksowo z efektem ubocznym w postaci mniejszej ilości kg. Wiek nie ma znaczenia, moja koleżanka ma 70 lat i schudła ok. 20 kg, ja sama ok.12. Dalej kontynuuje cały proces. Dziś wiem , że zyskuję zdrowie, tracę zbędne kilogramy i czuję się świetnie a to oznacza że Tobie też mogę pomóc. kontakt do mnie na blogu :) https://mojarekodzielo.wordpress.com/mo-ja-droga-do-zdrowia/ Zapraszam i ściskam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×