Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość Tommyq
Jestem ponownie. Troszeczkę poluzowałem sobie, no i waga kręciła się koło 96 kg 95,5 kg. No i w niedzielę tydzień temu ponownie zacząłem. Przyznam, że ostatni posiłek dziennie jadłem około 17tej. No i dziś rano 92,7 kg. W pasie 3 cm. mniej niż na początku diety. Dziś poluzowanie, jakieś piwo wieczorem i od jutra pełna dieta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit4life
Dziewczyny! Nie stosujcie gotowych diet, czy cudownych specyfików, które obiecują Wam że schudniecie. Wiem co mówię jestem licencjonowanym dietetykiem i wiem, że każdy jadłospis powinien być dostosowany do pacjentki. A nawet jeśli się uda to z opłakanym skutkiem, bo z diety rowniez trzeba się odpowiednio wyprowadzić by zapobiec efektowi jojo. Sama znam to z własnego doświadczenia oraz moich klientów. Nie mam zbytnio czasu na śledzenie tych wszystkich forów, ale podam Wam mój e-mail chętnie odpowiem na wszystkie pytania, ułoże jadłospis czy zweryfikuję czy ułożony przez was jest ok. Email: maja.dabek@gmail.com Niech moc będzie z wami! Pamiętajcie, że lepiej zamienić swoje życie na zdrowe i mieć z tego radoche niż katować się dietami cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Nie wiem od czego zacząć :( Chciała bym schudnąć bardzo bo ważę 100 kg :( Wstydzę się wybrać na siłownie bo boje się że ludzie co tam chodzą będą się śmiać zemnie i wytykać palcami, a o basenie to już nie mówię (teksty typu patrz wieloryb skacze nie pomogą mi w tym ) Mam mobilizację ale nie wiem jak zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja dużo schudłam dzięki tabletkom african mango, jeśli chcialbys wiecej o nich przeczytac polecam Ci tego bloga fitnessinfo.pl/najlepsze-tabletki-na-odchudzanie/ ps. Schudłam 20kg w 2miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geneziss
Stosuję Green Barley Plus od jakiś 1,5 kuracji :) Mam bardzo dobre samopoczucie i dużo energii do działania :) Oczyszcza z toksyn i przyspiesza spalanie tłuszczu :) Spróbujcie bo warto :) Tutaj link z moja zniżką : http://nplink.net/x4Kvywqn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) I tu się zgadzam w 100%. Jeśli zmienisz nawyki żywieniowe, zaczniesz jeść zdrowiej i bez stresu to zobaczysz ze po pewnym czasie będziesz wyglądała młodziej. Trzeba dobrać odpowiednią dietę, ćwiczyć, po drugie trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Nie ma diety cud. Jeśli wrócimy do starych nawyków żywieniowych to waga wróci. Sama pielęgnacja od zewnątrz nie pomoże. Mnie sie udało, zaczęłam inaczej się odżywiać, a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. Nie udałoby mi się bez świetnego programu o którym możecie poczytać na www.herbalstyle.pl, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy a oni skontaktują się z Wami :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) I tu się zgadzam w 100%. Jeśli zmienisz nawyki żywieniowe, zaczniesz jeść zdrowiej i bez stresu to zobaczysz ze po pewnym czasie będziesz wyglądała młodziej. Trzeba dobrać odpowiednią dietę, ćwiczyć, po drugie trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Nie ma diety cud. Jeśli wrócimy do starych nawyków żywieniowych to waga wróci. Sama pielęgnacja od zewnątrz nie pomoże. Mnie sie udało, zaczęłam inaczej się odżywiać, a miałam jeszcze kilka kg. do przodu, których się pozbyłam, wyglądam lepiej, młodziej. Nie udałoby mi się bez świetnego programu o którym możecie poczytać na www.herbalstyle.pl, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy a oni skontaktują się z Wami :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, a co myślicie o laserowym zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej? Zastanawiam się nad nim : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, a co myślicie o laserowym zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej? Zastanawiam się nad nim : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby ktos chcial otrzymać zniżki na Slimetrol to zapraszam do kontaktu pod nr gg 65049051 , wytlumacze tez jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby ktos chcial otrzymać zniżki na Slimetrol to zapraszam do kontaktu pod nr gg 65049051 , wytlumacze tez jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadwaga wiąże się z licznymi problemami zdrowotnymi :choroby serca, cukrzyca, miażdżyca itd. Ludzie sobie sprawy z tego nie zdają a potem jest już za późno! Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to! Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie, bez głodowania i bez efektu jo-jo. www.herbalstyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwaja
Wiadomo sukcesem do zgubienia zbędnych kg jest racjonalnie odżywianie oraz aktywność fizyczna. Warto podczas tego procesu wspomóc się suplementami diety. Ja bardzo polecam i jest to prze zemnie sprawdzony produkt. ProSlimer - w 100% naturalny produkt. Dzięki niemu, zauważyłam średnio spadek 1kg na tydzień. Łącznie dzięki ProSlimmer schudłam 20kg. Produkt dostępny na stronie : https://barbarazieb.myduolife.com/shop/products/1/143,1,duolife-medical-formula-proslimer.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) czytałam ostatnio o diecie która jest ustalana na podstawie genotypu. Podobno jest bardzo skuteczna i nie ma możliwości powstania efektu jojo bo to informacje indywidualne z naszego organizmu... Czy któraś z was wykonywała już takie badania? Jeśli tak to jakie były efekty? Podaję link do tych badań poniżej :) http://e-diagnostyka.pl/oferta/weight-sensor/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) czytałam ostatnio o diecie która jest ustalana na podstawie genotypu. Podobno jest bardzo skuteczna i nie ma możliwości powstania efektu jojo bo to informacje indywidualne z naszego organizmu... Czy któraś z was wykonywała już takie badania? Jeśli tak to jakie były efekty? Podaję link do tych badań poniżej :) http://e-diagnostyka.pl/oferta/weight-sensor/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alasa
jakie macie zdanie na temat takich odżywek białkowych https://glutamina-odzywki.pl/kategoria/odzywki-bialkowe/ czy osoba, która trenuje amatorsko 3 razy w tygodniu może je brać, czy są zarezerwowane jedynie dla profesjonalistów? chciałabym jakoś wspomóc mój organizm, ale nie wiem na jaki suplement się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirasa8
Tu tabletki nie pomogą. Możesz zacząć od 3dniowej kuracji sokami https://www.sportfoodsoki.pl - oczyścisz w ten sposób organizm z toksyn i przygotujesz go na większe zmiany. Akurat soki z tej firmy są smaczne i przede wszystkim zdrowe (bez cuktu, chemii, itp). Po jakimś czasie możesz zdecydowć się na kurację 14dniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenkan
Super suplement Green Barley :) Polecam bo mi bardzo pomógł :) Dobre jest zamówić minimum jedną kurację i od razu widać - 2 kg bez codziennej wizyty na siłowni :) Przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszcza organizm z toksyn<3 Wskakujcie i korzystajcie! ---> http://nplink.net/D956mbLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×