Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Kochani, jeżeli macie problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej na nogach to szczególnie polecam zabiegi karboksyterapii w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku. Na mnie podziałało, miałam problem z ta partią ciała i żadne ćwiczenia nie pomagały. Dobre samopoczucie gwarantowane gdy tylko spojrzycie w lustro po serii zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe... ja stosowałam tabletki i inne różne magiczne mikstury i nic na mnie nie działało. Skąd mogę wiedzieć, że i na mnie zadziała? Moja ciotka robiła sobie zabieg endermologii i po jednym razie było widać efekty. Ciekawe czy w moim przypadku byłoby to skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych tabletek i żadnego głodowania. I właśnie tak odchudzam!! Tylko, że dodałam w swoim menu herbaty. Na prawdę świetnie działają herbaty Teekanne!! http://www.teekanne.pl/pl/herbata-i-ty/detoxplan mają trzy rodzaje herbat do oczyszczania organizmu i odchudzania. Piję zwłaszcza jedną Detox&Slim. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianaq
Bardzo fajny i pomocny suplement diety Green Barley Plus Polecm spróbować Ja już schudłam 4 kg płaski brzuszek za niedługo już xD http://nplink.net/aIcJkHTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaa76
Polecam klinikę dr. Igora Michajłowskiego w Gdańsku. Chodzę regularnie na zabiegi maximus i w połączeniu z dietą i ćwiczeniami mój cellulit znika w prędkości światła :) Myślę, że warto poświęcić się na walkę z cellulitem ponieważ efekty są OGROMNE <3 zresztą jak się robi zdjęcia przed i to to widać różnicę. A Wy jakie macie sposoby na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy te zabiegi faktycznie działają. Może i bym się zdecydowała, ale musiałabym najpierw trochę odłożyć. Klinikę kojarzę, bo koleżanka bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaludmila
ja zaczęłam walkę na początku 2018 roku. Takie też było postanowienie noworoczne. I trzymam się! Schudłam około 10 kg ;) zmieniłam dietę, dużo biegam, ćwiczę. Niestety mam trochę cellulitu na udach i myślę nad jakimś fajnym zabiegiem :) babeczki poradzicie mi coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fast Burn Extreme to unikalny wieloskładnikowy reduktor tkanki tłuszczowej. Silna formuła Fast Burn Extreme powstała z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, jednak z jej zalet może korzystać każdy – niezależnie od intensywności ćwiczeń i wagi ciała. *Przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów *Hamuje proces tworzenia się tkanki tłuszczowej *Zwiększa wytrzymałość podczas treningu *Poprawia koncentrację *Nie zawiera środków dopingujących *Ulepszona formuła idealna dla sportowców i amatorów Link do zamówienie podaje --> http://nplink.net/XM98tigE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fast Burn Extreme to unikalny wieloskładnikowy reduktor tkanki tłuszczowej. Silna formuła Fast Burn Extreme powstała z myślą o sportowcach i osobach aktywnych fizycznie, jednak z jej zalet może korzystać każdy – niezależnie od intensywności ćwiczeń i wagi ciała. *Przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów *Hamuje proces tworzenia się tkanki tłuszczowej *Zwiększa wytrzymałość podczas treningu *Poprawia koncentrację *Nie zawiera środków dopingujących *Ulepszona formuła idealna dla sportowców i amatorów Link do zamówienie podaje --> http://nplink.net/XM98tigE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
great

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgettee
Szukam dobrej kliniki w której będę mogła zrobić sobie zabiegi na usunięcie cellulitu z nóg. Zależy mi na podejściu do pacjenta i też prestiż kliniki ma dla mnie ogromne znaczenie. Słyszałam o tej klinice dr Michajłowskiego, ale ciekawe czy są jeszcze jakieś inne dobre. Może w Sopocie? A ja jestem dość wymagającą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasina21
Ja też pracuję nad postanowieniem noworocznym. Zrzuciłam 12 kg w 3 miesiące bez specjalnej diety dzięki suplementom DETOX – SPALANIE – ODCHUDZANIE Ziołowe koncentraty łatwe w stosowaniu przyspieszają metabolizm i oczyszczają organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassina21
Ja też pracuję nad postanowieniem noworocznym. Zrzuciłam 12 kg w 3 miesiące bez specjalnej diety dzięki suplementom DETOX – SPALANIE – ODCHUDZANIE Ziołowe koncentraty łatwe w stosowaniu przyspieszają metabolizm i oczyszczają organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassina21
Ja też pracuję nad postanowieniem noworocznym. Zrzuciłam 12 kg w 3 miesiące bez specjalnej diety dzięki suplementom DETOX – SPALANIE – ODCHUDZANIE Ziołowe koncentraty łatwe w stosowaniu przyspieszają metabolizm i oczyszczają organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalentinaKuls
Ja też pracuję nad postanowieniem noworocznym. Zrzuciłam 12 kg w 3 miesiące bez specjalnej diety dzięki suplementom DETOX – SPALANIE – ODCHUDZANIE Ziołowe koncentraty łatwe w stosowaniu przyspieszają metabolizm i oczyszczają organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia1991___
A gdzie dokładnie jest ta klinika, którą tak polecacie? Słyszałam, że jest we Wrzeszczu, ale gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraq
Ja już używam od stycznia suplement diety Green Barley i dzięki niemu mam bardzo ładne efekty ! :)) -5 kg a ćwiczę dodatkowo więc trochę masy przybyło z mięśni :) Bardzo polecam ! Oczyszcza organizm z toksyn a to ma pozytywne skutki względem odchudzania i samopoczucia :) Macie moją zniżkę i polecam wykupić kurację i zobaczyć efekty :)) Tutaj link do zniżki : http://nplink.net/x4Kvywqn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ema85
Dziewczyny, ja odchudzanie zaczęłam od oczyszczania jelit. -2,5 kg w miesiąc. Przy normalnym jedzeniu, bez ćwiczeń - za to najtrudniej mi się zabrać :( piję chlorofil 2x dziennie i 1x dziennie bakterie. Miesięczna kuracja bakteriami to koszt 45 zł (opakowanie wystarcza na dwa miesiące), a chlorofil można pić w zasadzie nawet 3x dziennie. Więc jakiejś tragedii nie ma :) Tylko przed zakupem trzeba się zarejestrować, wtedy ceny spadną o 30%, a rejestracja nie zobowiązuje do np. zakupów co miesiąc, czy coś w tym stylu, jak można się spotkać. U mnie zadziałały akurat te produkty i te Wam polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam rewelacyjny sposób na odchudzanie! Mam świetny PROGRAM! Zainteresowanych proszę o kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×