Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Trzepawice ma :D poprawiacie mi humor przed snem!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy Brandy dziabnieta Tak bardzo,ze opadaja oczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.20 JA to myslalam ze ona krześle elektrycznym pod pradem siedzi! I jej fazy zwiększają. A ona wliła do ryja dlatego tak.film pociela bo musiała lyknac co chwile, więc fazę miała ale nie prądem a %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film pociety na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo tam co chwile był stop łyk piwa i dalej. Ja pewnie zucalo aż ona jak demon opętany się trzęsie jakby mogła to te pazurska wbije komuś i zadrapie Zucawke miała niezła, jak ja zabardzo ponosi to się może nad biurkiem unosi hahah to musi zatrzymać na chwile kamerę i ochłonąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, chyba skończę ją oglądać nawet dla beki, bo to już nawet śmieszne nie jest, tylko żałosne. Wymyśliła sobie teraz specjalnie nową serię, żeby miała gdzie pluć jadem i usprawiedliwiać, że to przecież jej opinia na dany temat. Ale jak ktoś się z jej opinią nie zgadza i nie słodzi jej w komentarzach, to zaraz jest hejterem i go wyzywa razem ze swoimi wiernymi widzkami albo w ogóle ukrywa komentarz. Teraz się zaczną tematy typu: "zazdrość", "hejt", "kompleksy" i będzie mogła wylewać żale na wszystkich dookoła w akompaniamencie słodkopierdzących komentarzy swoich psiapsiółek. I'm out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie widziałam żeby jakaś youtuberka upadła tak nisko i nagrywala film aby kogoś obgadac, przeciez ona zrobiła hejt na fiie hejt na myśliwiec! A te idiotki jej piszą Brawo Agunia sama prawda! No ona jest tak głupia jak jej widownia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:35 wierz mi drugiej TAKIEJ tragikomedii W calych internetach nie znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam jeszcze powiem ZE ONA TO ROBI POD WYŚWIETLENIA żeby ludzie wchodzili bo nagrała drame a ona zarabia ten młot . Jak o kosmetykach kręci to nie ma takiej oglądalności to cwana sucz! Takie ścierwo wywleka jakieś prywatne rzeczy! To widać ze jej zaufać nie można bo jak się przestanie z nią rozmawiać to wszytko wypapla a stare babsko 36 lat ma !a taka głupia . I co każdej YouTuberce taki film zrobi która nie będzie miała czasu albo ochoty z nią rozmawiać! Słowo z jej ust - szczerość to mnie doprowadza do szału bo ona nie wie co to znaczy. .W filmie nie ma szczerości tylko pomyje i hejt A mówi ze na Kafe taki hejt yhym ona jest gorsza gada publicznie o kimś na filmie i lewymi kontami wypisuje. Ma chorobę psychiczną sama sobie słodzi, zdradzona nie raz przyjmuje faceta ponownie to swiadczy o tym ze jest chora na głowę nie poradna życiowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac,ze MA odchyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę jej więcej nabijać wyświetleń. Ciekawe kiedy sobie uświadomi, że gdyby wszyscy "hejterzy" zaprzestali oglądania, to prawie nikt by jej nie oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest taka szczera to dlaczego pod jej filmami, które i tak mają dużo minusów swoją drogą nie ma negatywnych komentarzy? Wszystko kasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest obludna,jedno robi,drugie GADA...taka niby szczera....wylewa wiadro pomyj,az dziw bierze ,ze inne youtuberki wciaz Ja wdpieraja?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie youtuberki ja wspierają? ?? Chyba te nowe które zaraz pójdą sobie. Bo te które tam wypisują pod filmami to w większości nie nagrywają i są to malolaty liczAce ze jak napiszą Agusiu super to ta im pośle paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona często gęsto komentuje Aggie z Irlandii a ta jej nie komntuje nic bo wstyd! Poprostu na jej kanale wstyd się przyznać i zostawić ślad ze się było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez sa Tam dziewczyny,ktore nagrywaja....nie chce byc niemila,ale dzis chyba pojda %w ruch ,jak Brandy to czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja żadnej z nich nie oglądam bo po komentarzach i nickach żadnej nie znam haha oprócz tej nowej elity mamusiowej Reszta jest mi obca. %to tam u niej już lecą od popołudnia, pewnie kolejny odcinek dramatu juz teraz nagrywa. Ona tylko ochlana nagrywa na trzeźwo by rwala włosy z głowy bo widać ze sobie juz nie radzi, TRZEPAWICA TAKA SIĘ DZIŚ WŁĄCZYŁA ze tu po włosach tu machanie rękami, pocieranie poprawianie bluzki ona nie usiedzi spokojnie wije się zmija jakby miała owsiki w duuupsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te Sino koperkowe włosy co to za odcień ?bo napewno nie blond. To kiedyś na wodę utleniona lepiej wyglądały kobiety niż ona teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę komentowała wyglądu i zachowania Agi, bo nawet nie mam na to ochoty. Co by nie było to co zaszło między nią a Karolina winna wyjaśnić z Karolina a nie wylewać tego na yt, mało tego w tak niedopuszczalny sposób. Ale w tym wszystkim najgorsze jest to, że dla Agi nie ma większego znaczenia czy ja się lubi czy nie, pisze o niej pozytywnie czy negatywnie, daje łapki w dół czy w górę, znaczenie ma to, że ma oglądalność. A to my ją nabijamy, widziki. Wiec to Ona siedzi sobie i klaszcze w łapki z radości, że rzuciła na kanał taki filmik i z minute na minutę wzrasta jej oglądalność a co za tym idzie kasa. Wiec może warto się zastanowić zanim się wejdzie znowu na jej kanał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie sluchalamtego belkotu,no nic bym z tego nie zrozumiala.Mysliwiec nie ogladam, ale widzialam filmik z Jej Mama,obie wypadaly bardzo korzystnie.Zatem widac ,ze K.M nie wstydzi sie nagrywac Z rodzina,a Brandy bliscy nic o Jej kanale na YT nie wiedza.Czyzby miala cos do ukrycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodzić tak będzie najlepiej i nie karmić zmiji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę komentarzy-odpowiedzi Skwary na jutubie, czyżby mnie zablokowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.15 Jak nie widzisz ze nawet komuś odpisuje to tak masz blokadę. Wtedy nie widzisz żadnych komentarzy. A co jej poslodzilas ze aż blokade ci dala? To ci sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 00.18 w filmiku o konflikcie z Myśliwiec napisałam,że żadna z tych pań nie jest moją idolką :D :D . Skwary nie oglądam, ta kłótnia mnie do niej zaprowadziła, a dziś pisałyście na kafe ,że znowu jedzie po Myśliwiec,wiec weszłam z ciekawości do Skwary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby taka szczera,a sama szczerosci sie boi ...hejtowi Jestem przeciwna,ale szczeremu slowu,nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skwareczka juz blokuje wszystko ,zostawia tylko same wychwalajace ją komentarze Taka zaufana egoistka, narcyzm u niej widać. A jak sie jej nie przytakuje i nie przyklaskuje to się jest BE JA TRZEBA ZACHWALAC. :× :@ ☆☆☆☆ SIĘ ZNALAZŁA! DNO NIZINY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zadufana egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisanie ,,że nie jest moją idolką" u aguni to już obraza wręcz hańba, pr******* wstrętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to p.r.ó.c.h.n.i.c.a z tej skwary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje tytuł nowego wątku Aga Skwara P.R.Ó.C.H.N.I.C.A KENDY :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×