Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Ja wiem na pewno że gdybym jadła i piła jak ona, to ważyłabym bankowo 80kg. Nie wiem , ale to chyba genetyka że ona ciągle taka chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmija jedna juz znów podjudza po kanałach, faktycznie weszłam na jasminowa I tam u góry Odpisuje dziękuję nie pomyślałam itp.. ale nie widać do jakiego komentarza!później znów coś jest i znów i ta Wysuszona sucz WYRWALYSMY CHWASTA no następnej na kanale miesza! Przez ta idiotke ta Młoda się nie wybije bo ta skutecznie juz nią próbuje drygowac! CHAMIDLO STARE! TAKA WESZ !jak ja widzę komentarze pod filmami różnych osób to aż mam strach oglądać bo pomyślę czasem CHYBA SĄ JEJ POKROJU JAK JA TEZ OGLADAJA. Komentarz za komentarz czasem też to tak wygląda ale kurcze menda obrzydliwa juz u tych młodych 3 jest BAJSAVLOG jasminovaa Barabetka i AdriannaVlog i spamuje rad udziela. Stare pudło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.21 Jasminovaa nie szukała kontaktu tylko zaczęła nagrywać a Acc zobaczyła kanał nowy młoda dziewczyna POSLALA JEJ PACZKĘ DOŚĆ SPORA HAHAHAAH tam uzywane4buty ciuchy tw paletki itp I tak zaczęły dziewczyny komentować ten film ze Acc robi to samo co z myśliwiec uważaj dziewczyno Że Ta jasminovaa usunęła ten film Paczka i dodała vlog i tytuł KILKA SŁÓW WYJAŚNIENIA. Ja zdążyłam obejrzeć ten film o paczce i nawet skomentować ha Ale tam w ciągu godziny od pojawienia się filmu było masę komentarzy Kim jest candy itp i ta dziewczyna nagrała wyjasnienie ze to nie na jej nerwy ze nie umie znieść takiego nalotu ze lepiej usunąć jest ten film i ze ona jest inna ze chce żeby ją ludzie najpierw poznali a potem ocenili a nie przez pryzmat Acc. I myślałam że ona z grzeczności tej paczki się tam udziela na jej kanale ale skoro już blokuje komentarze gdzie odpisuje miło to znaczy ze ktoś napisał coś miłego tak,a do candy napisał juz nie bardzo to ja tak nakrecila żeby założyć blokade bo później jest koment Candy : CHWAST wyrwany No a ta jej słucha co ma robić k***a nie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:04 Masz racje. Czlowiek wobec siebie jest czasami krytyczny, ma jakies kompleksy, ale przy takiej Brandy to kazda jest Miss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest i film rozmowy katrolowane haha relacje MIĘDZY YOUTUBERKAMI no to musze obejrzeć co ta pomysłowa stara raszpla nagrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie po mysliwiec, ze klamie, za pazerna i falszywa i jej (Kendi) do piet nie dorasta. A i Kendi jej nie zazdrosci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysliwiec smiala odpowiedziec na jej namolne teksty: 'dziekuje, wszystko OK' ;) :) ) hahaha No jak tak normalnie mozna! Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nieee, a ja w pracy siedzę i nie mogę obejrzeć. Co do tej sytuacji z Barabetką (nie wiem czy dobrze napisałam; jeśli nie, to przepraszam), to rzeczywiście próbuje to samo co z Myśliwiec. Ja bym miała gdzieś paczkę od Candy i robiłabym swoje, bo dziewczyna jak się trochę oswoi i ogarnie technicznie, to ma szanse na cos więcej niż ACC. A tak btw. zerknęłam z ciekawości do Myśliwiec i naprawdę przyjemnie się ja ogląda i słucha. Taka zwyczajna szczera kobieta. Candy niech spojrzy na siebie, zamiast wyzywać innych od fałszywych itd., bo to od niej się wszyscy odwracają, bo pluje jadem i chamsko odnosi się do osób, które skomentują film nie po jej myśli. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie. Teraz bulwersuje sie ze wieksze kanaly z gory na nia patrza .... Te kobiete wszystko boli, nic jej nie pasuje i wiecznie ta zla twarz... Mysliwiec czy vloglola czy nawet kretka to kompletnie nie moja bajka ale przynajmniej dziewczyny wdziek i jakis urok maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa stara miotly włosy ma jak mop Znów zapadaje na myśliwiec Kiedyś mówiła NIE MA PRZYJAŹNI NA YOUTUBE NIE MA a dziś k***a mówi JEST PRZYJAŹŃ. KIEDYŚ MÓWIŁA TEZ ZE FABIAN JUZ KILKA RAZY JEJ WALĄ ZROBIŁ JUZ KONIEC a dziś mówi DAJE MU SZANSĘ MAMY ŚLUB KOŚCIELNY co za.debilka. Liczby subskrypcji się nie liczą no taaaaak dla niej nie liczą się haha ja rozpuernicza przecież CZY ONA KIEDYŚ PRZESTANIE O TEJ MYŚLIWIEC? ? BO JEJ NIE ODPISYWALA no k***a sama mówi ze jak nie czuje mięty to nie odpisuje i nie ma co się obrażać a tu pije do mysliwec cały czas już któryś film jej poświęca. Lubi małe kanaly ale paczek nie posyla bo chce widzów haha taaak ona wie ze te małe kanały pójdą w górę! ! O to jej chodzi ze wtedy ta będzie nawijac jaka Acc super haha. Zadba z tych małych kanałów która rozrosła czy też nie juz z nią nie rozmawia. Oj niech lepiej idzie marchewke trzec na czole bo coś blada jest. Ale te włosy są przemega cudne hahaha no istny mop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACC nie przyszło do głowy, że Myśliwiec ma życie i inne zajęcia. A zresztą o czym można codziennie pisać z osoba, z która się nie ma nic wspólnego? Ja nawet z bliskimi znajomymi codziennie noe wymieniam wiadomości, bo nie chce mi się o pogodzie rozmawiać albo o tym, co zjadłam na śniadanie. Znajomość się sypneła, bo Candy żal dupę ściskał, ze Myśliwiec ma coraz większa widownię, a od niej ludzie odchodzą. Stad pieprzenie o kupowaniu subów (chociaż teraz gada, że suby nie maja znaczenia w zarabianiu, wiec jaki sens?), teraz oczywiście ma amnezję jak zawsze a live usunięty, więc można wciskać kit, że nic takiego nie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozkreca sie, o benefitach nadaje ze to jej sie nalezy bo matka samotna! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona gada wszystkie jesteśmy także same tu chodzi tylko o to ze jedna ma auto ja nie o sprzęt o kasę ale jesteśmy takie same czy ma 10 tys subów czy 4 idiotkaaa nie jesteście debilko takie same bo każda ma osobowość inna i inteligencję a ty nie masz nic! przecież jakoś widzów zdobyły a ty nie bo ani zakupami ani niczym nie potrafisz tylko umiesz siać femrnet stara raszplo. no co ma taką np. vlog lola jej napisać? no kurcze! obejrzałam film fajny plastik? masz fajne włosy? czy ona się zastanowile co ona sobą reprezentuje? co wnosi na youtube? więc co osoby inteligentne mają tam komentować? ???? przeciez na nią się patrzeć nie da a co dopiero obejrzeć film od a do z .. ludzie mają poziom intelektualny wysoki np lola jest bardzo mądra kobietą, sposób w jaki ona się wypowiada i ma nie raz pogadanki ze aż chce się słuchać. . nawet szusz której nie oglądam to jednak ma kulturę zachowania a nie wygląda i mówi jak zulowica z baru przydrożnego pójdę z wami na balety przyjdzcie na spotkanie umarłam :) ona jest dnem nizina społeczna nadająca się na terapie i szerzy taka nienawiść puste zachowanie i wygląd prostytutki i ona ma żal ze wyższe kanały to ja tak jakoś segreguja a wszyscy "jesteśmy tacy sami" no wyobraź sobie mopie ze nie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany jaka ona ma zlosc do mysliwiec, wraca i wraca do tematu, cala zapieniona, glos podniesiony, lapami macha, kiwa sie, karma straszy...to juz sie niesmaczne robi. Odpusc kobieto. Ogladam z zazenowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ona się porównuje do kanałów, które mają po kilkaset tyś. subów? Błagam. Inny poziom, inny nakład pracy, inne wszystko. I jasne, "samotna matka". To co tam Fabian robi? Praktycznie z nimi mieszka, dokłada się do jedzenia i jeszcze cycki jej zasponsorował. Btw, też po nim jeździła strasznie, nawet nagrała filmik o toksycznych związkach, co oczywiście odnosiło się do niego. Ona jest jak chorągiewka na wietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha pustaczka czyta kafe hahaha bo nawija w filmie tematy tutaj poruszane :) Ona mowi ze pisze z 20 sto paroma osobami no wręcz powiedziała ze te 20 parę TO KILKADZIESIĄT HAAHAHAHAH i pisze z nimi prywatnie CODOZENNIE BO JE SZANUJE k***a kto masz czas siedzieć i pisać z 20 osobami odpisywać im nagrywać filmy pisać komentarze usuwać te nie przychylne ona nic nie robi po za tym ze siedzi przed kompem kamera i telfon w ręce ma NIE DOŚĆ ŻE UZALEŻNIONA OD ZAKUPÓW TO OD ALKO. . I OD NETA JUZ oooo ale pusty gniot. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby Myśliwiec np. zaproponowała teraz rozejm, to Candy nagle natychmiast by o wszystkim co mówiła zapomniała, bo przecież fejm by się zgadzał, bo Karolina ma już prawie 20k subów. W sumie rozstanie z ACC wyszło jej tylko na dobre. A jej "widzek", to nie ogarniam za bardzo. Myślicie, że one tak na poważnie do niej piszą na fejsie o swoich problemach itd.? A co Candy im pomoże, jak nawet swojego życia ogarnąć nie umie. A ta cała Monika i robienie jakichś albumów ze spotkania, które trwało kilka godzin, a podniecają się tym, jakby nie wiadomo co. Chore. Co ona im mózgi wyprała czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzane, to byl ostatni raz kiedy ogladalam Kendi. Toksyczna. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że czyta. Już wcześniej się zdradziła parę razy, kiedy nagle zaczęła na filmikach poruszać kwestie, o których tutaj sobie dyskutujemy. A niby taka twarda i niewzruszona i krytyka jej w ogóle nie boli. Hahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle uważajmy, bo zaraz naśle na nas policję. Przecież na te hejterskie "nieprawdziwe" rzeczy, które tu piszemy są paragrafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ja nic nie wiedziałam o tej paczce od ACC i tej historii z tym związanej. No to nieźle. Dokładnie, robi to samo z Barabetką co robiła z Myśliwcową, tyle że ta szybko przejrzała na oczy. Myślę że Barabetka powinna wziąć sobie do serca porady innych osób, skoro aż tyle komentarzy niepochlebnych tam było o ACC jak pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśliwiec też nie moja bajka ale jednego jej nie można ująć, co uważam że przysparza jej wiele widzek. Mianowicie jest kulturalna, nie jest wulgarna i co mi akurat w niej się najbardziej podoba, to fakt, że praktycznie zawsze jest uśmiechnieta, bije od niej takie po prostu zadowolenie z życia. Ludzie to lubią, bo czerpią od takich ludzi pozytywną energię. To że urodą bije na łeb ACC tego pisac nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga nowy filmik . Już do 5 min filmiku uważa się że jest taka super , fajna i nie wiadomo jaka jeszcze , to co musi być dalej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barabetka raczej na spokojną osobę wygląda i pewnie ciężko jej się opędzić od Candy. Mam nadzieję, że jak ludzie dalej będą jej pisać prawdę o ACC to się opamięta. A jak nie, to cóż, będzie musiała się boleśnie przekonać jaka Candy jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Ja też Myśliwiec nie oglądam, bo nie interesuje mnie tematyka, ale bije od niej taka pozytywna energia i szczerość, że przyjemnie czasem popatrzeć. Widać, że ma z dzieckiem świetny kontakt i stawia rodzinę na pierwszym miejscu, a nie to co ACC, tylko YouTube i pisanie o pierdołach z obcymi ludźmi z neta. O czym one, do cholery jasnej, piszą z nią codziennie? CODZIENNIE. Ja nawet z własną matką codziennie nie rozmawiam... Z tego co tam Myśliwiec tłumaczyła, to właśnie Candy pisała takie bzdury typu "O, kupiłam sobie nową bluzeczkę hihihi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto przy zdrowych zmyslach ma czas pisać dziennie z typową osobami. Ja rozumiem Mysliwec ze nie miała czasu no bo ma męża musi obiad zrobić dziecku musi iść po niego do przedszkola musi się zająć domem babcia idzie do mamy jak ma chęć pogadać! Czasem musi posiedzieć w sklepie itp żadna matka tym bardziej 2 dzieci nie ma czasu na takie rzeczy! Przecież candy ma dzieci w wieku szkolnym! To ona kiedy im czas poświęca? ?może jak siedzą w pokojach to im pisze na mesenger ze obitd jest na stole. . Tak samo ona się dziwi YOUTUBERKI NIE ODPISUJA NA KOMENTARZE no jak mają tylu widzów to albo robią to z opóźnieniem albo odpisuja ale nie każdemu No kurcze Ci ludzie chodzą do pracy! !! MUSZĄ UGOTOWAĆ POSPRZĄTAĆ oni robią filmy w wolnym czasie jako hobby a nie żyją tym jak Candy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie Mysliwiec jest dla mnie brudasem pazernym na paczki, ale ta Brendi ma juz jakas chora obsesje na jej temat! Dopiero styczen, a ta juz chyba w trzecim filmie o niej nawija. Mysle ze za duzo % jej wali na ten tleniony leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech nagrywa dalej te rozmowy kontrolowane, przynajmniej wyjdzie jaka z niej toksyczna baba. A my się pośmiejemy. Ciekawe, kiedy temat hejtu i hejterów. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny film w którym jest poruszany temat z kafy haha i niby nie wchodzi na nią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×