Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Do dziś To ja od Bredzisławy,Brendy i korozji;-) a jak kochaniutka nazwać to to co ona posiada w otworze gębowym? jakoś nic innego mnie do głowy nic nie przychodzi. Zdecydowanie masz racje 'Przecenka ' trafna nazwa :-D hihi :-D A z tym wciąganiem to ja serio,nie to żebym jej zazdraszczała ale sam alkohol to chyba nie jest .Dosc specyficzne zachowanie te jej podrygi niekontrolowane,ona nawet tego swiadoma nie jest. A te co jej pisza pod tymi jej dziełami ze sliczne wloski to niech na znak jednosci zrobią to samo na łbach. pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 Jest , kilka , ale zaszyfrowane - lepiej dmuchać na zimne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki dzięki, poszuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy lepsze tematy niż Mm25 olałysymy ja i wolimy o rekinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej MM25 lepiej się dowiedz jak można mieć piękne biale zęby w rozmiarze M TO ciekawsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wątki o siarce ? Są jakieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.02 Moim zdaniem żadna ale to żadna z tych komentujących nie wyszlaby z domu w takich włosach, w takim makijażu. Przecenka jest jest niepowtarzalna jedyna w swoim rodzaju, drugiej takiej nie znajdziemy. No faktycznie ona ma przeciąg w tym pysku juz, w dodatku korozja postępuje. Ja nie zawiszczam wciagania, ale mam już wytłumaczenie na jej wyglad twarzy i wagi bo skutki uboczne "cukru pudru " właśnie takie są I zaraz wlepia jeszcze inne skutki UBOCZNE oprócz spadku wagi i starzenia się to wszystko co opisuja dla ludzi uzalenionych od amfy pasuje pod nią idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba uzalezniona czy to nie nasza gwiazda? Wywołuje pobudzenie psychoruchowe. Zmniejsza łaknienie. Rozszerza źrenice. Przyspiesza akcję serca. Wywołuje przyspieszony oddech. Podwyższa ciśnienie krwi. Zwiększa wydalanie moczu. Wywołuje jadłowstręt. Powoduje suchość w ustach. Uszkadza szkliwo zębów – siarczan amfetaminy powoduje mikrouszkodzenia w szkliwie. Powoduje wzrost aktywności ruchowej. Daje poczucie energii. Znosi uczucie zmęczenia. Wywołuje pewność siebie i zawyżoną samoocenę. Wywołuje zaburzenia koordynacji ruchów i równowagi. Powoduje wzrost gadatliwości. Wywołuje tachykardię i skurcz naczyń krwionośnych. Podwyższa nastrój aż do euforii. Znosi potrzebę snu. Upośledza zdolność krytycznej oceny własnego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nieskoordynowane ruchy poprawiania włosów maca nie się, gadatliwosc, machanie rękami i wysoką samoocena. Panna bierze jak nic dlatego ma trzepawice. Przecenka i wszytko jasne! !! Te jej ciągle wciaganie jak mówi jakby kataru to jest odruch osób które biorą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuu, "PRZECENKA" :D jestescie najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no ba :) One tylko poluje na przeceny. . Jaka Agunia twoja cena ,wolisz primara czy może BNMA ,olej dziś dom swój i rodzinę nakupuj sobie badziewnych szminek! Jaka kochanie twoja cena wolisz Fabiana a może to też sciema, twoja facjata to szału nie ma Twe boskie zęby nie do podrobienia. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy występujące u osób po dłuższym czasie zażywania amfetaminy: charakterystyczny, cuchnący zapach potu To już wiadomo czemu ona te woski,świeczki tak hurtowo pali w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę znaleźć, szukałam pod karpolina, matka polka, końskie zęby. Może jakaś podpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.47 Haha na to nie wpadłam ale jak oboje lądują w nos to śmierdzą haha plus koty fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne zęby rekina rozmair M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ojciec Olivi to tez musi byc jakiś figo-fago. Widzi z kim dziecko jego mieszka i kto je wychowuje a raczej chowa .Jakie jasełka odprawiają co jakiś czas Brendy-Przecenka i Pawian.I pozwala na to? Przeciez byl u nich w domu.Zasuwek nie widzial?Filmików nie ogląda, jakie matka jego córki kreci będąc na podwójnym gazie?Aga trzezwa chodzila calymi dniami?W Hiszpani tez ciagle wstawiona.I to ma byc normalny facet-ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy Brandy vel Przecenka Bredzislawa wielbicielka cukru pudru,Prajmiego I disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się zastanawiałam nad tym czy on nie widzi tego, czy NIE CHCE WIDZIEĆ. . To nie jest normalne jak ona żyje, i ewentualnie zachowanie przecież on zna bardzo dobrze. Widocznie mu tak wygodnie bo on nie musi się zajmować dzieckiem. Alimenty pośle i ma w d***e, żyje z dala i 2 razy maks 3 do roku widzi córkę. Wątpię że on ogląda Przecenke na YouTube, tam nie ma często tej małej a sam widok przecenki jest chyba nie za bardzo zachecajacy ,ona wręcz odpycha. Korozja biega w gębie a wszy by miała niedomyta na bank tylko rozjasniaczem popalila. Brudasica taka brzydka. MAM TĘ MOC MAM TĘ MOC BREDZIC W FILMIE CAŁA NOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga wygrywa życie.A wy kurfy tu śmierdziicie! Hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy ręce juz zaciera bo w prajmanim jest przecena, lata biega wręcz buszuje CO tu kupić wypatruje! Najarana i spocona z cukru pudru uwalona, zapier. ..la przez dzień cały aż jej włosy zróżowiały. Dla każdego coś dobrego ,łapie łupy z prajmaniego- coś na cycki coś na "ryja" by zasłonić ten pomyjok,ale problem ma niestety bo jej zęby nie posluszne koroduja w mordzie pustej. Takie miała dziś BALETY ze się spiła nam niestety! Przed kamerą pospiewala cukru pudru znów wciagala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.05 Ona wygrywa? ?? Chyba loterie spadku na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhahahahahha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni tam wszyscy sa popaprani, tylko dzieci szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest normlanie mega moc haaaa. Jakie opowieści haha i ksywy no wymiatacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Pindziu kochana czy ty chcesz zeby mnie za czubka uznali.Patrze w telefon i ... dramat ,nie moge powstrzymac sniechu az mi łzy lecą a nimt nie wie o co chodzi:-D Pikny wiersz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubaw po pachy z Was .Jestescie lepsze jak Cendi Brendi Przecenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heja banana, pozdrawiamy Pawiana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no do czubkow to Ci nie grozi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tu smichy chichy a w tym domu odbywa sie dramat dwojki dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×