Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Ja tam popieram u niej chęci zmiany i najwidoczniej kafeteria nie taka straszna, skoro jednak się za siebie weźmie i poprawi co trzeba. Gdyby nie powiedziała, to pewnie wszyscy by się czepiali, że się zrobiła botoksem i udaje, że nie. Chociaż nie lubię jej sposobu bycia, to tutaj na plus, że się przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Btw, widziałam wczoraj na zakupach odblaskowe portfele. Pasowałyby Candy do torebeczki i adidasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziś Wzieła do serca:-D ? Raczej chyba nie,gdyby tak bylo to przestała by krecic filmiki jak ma wypite czy po kresce jest.Zamiast tych kosmetykow to by w kremy ,sera zaiwestowała.Ona chyba zakumała że jest pomarszczona jak doopa słonia.Tyle ze te jej zabiegi to o kant d..y rozbic.Dalej na solarium lata a wiadomo ze w jej przypadku to gwóźdz to trumny.Pozatym zeby cos bylo u niej widac to musiała by sie naciągnąć i zbotoksowac całą buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.48 Ale ona idzie po najniższej linii oporu co z tego ze napcha botoksu jak ona nie dba o twarz dobrymi kremami, aby skórę ujdernic nawilżyc itp Ona ja zaraz wysuszy na solarium aż na wiór i dostaje aż plam. Co to za dbanie o siebie? To jej poprawi wygład na miesiąc i tyle bo ona ten cały zabieg zniszczy solarA i nie dbalstwem także u niej to zbytnio nie pomoże a skutki dalsze mogą być gorsze od zamierzonych. Jakoś progresu zębów u niej nie widzę nadal ma dziurę, a jej wybielanie polega na sposobie domowym, żaden lekarz nie wybieli zębów nie wyleczonych a jej dwójka aż bije korozja wiec jedzie w domu z czymś tam drogeryjnym i kit wkreca o wybielaniu. Mając 36 lat tak wygląda a wyobraź sobie jak będzie wyglądała w wieku 45 jak ten botoks zejdzie juz za 5 miesięcy spoko zrobi jeszcze raz i jescze raz ,ale im bardziej ingeruje w skórę tym gorsze skutki są później bo skóra się robi obwisła i czasem prowadzi do paraliżu tkanek. Tak jak mówiłam zrobi z siebie Donatella Versace! !! Czekam na zabieg powiększenia ust jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACC to kompletnie nie moja bajka. To taka bardzo specyficzna osoba, troszkę taka pogubiona, dziwna, zmieniająca zdanie co chwilę. Dziwne, że wątku o sobie nie skasowała, tak jak jej koleżanka youtubowa MM. Ona widać, że działa z prędkością światła haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów chalenge bluzkę przebrała i udaje że innego dnia kręci, a krecila to Z tym poprzednim chalengem w jednym dniu. Męczy te dziecko kilku godzinnym nagrywaniem durne babsko. Młoda znów paznokcie zjada na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że kręciła vlog tego samego dnia. Zamęcza córkę i dziabniętego Pawiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym, że botoks schodzi po jakimś czasie i ostatecznie nie wychodzi to nikomu na dobre, ale ktoś napisał, że ciągle nie będzie jej stać na kolejne zabiegi. NIby dlaczego nie? Przecież dochód ma stały i wydaje tyle kasy na durne badziewia, że spokojnie i znajdzie kasę na zabieg. Wiadomo że twarz i tak zniszczy solarą, ale przecież chyba lepiej jak sobie tą suchą na wiór twarz uzupełni czyms, niż jakby miała nic z tym nie robić i dalej ją przesuszać. Ze wszystkiego złego i tak uważam ten krok za jeden z lepszych. Może zlikwiduje też zmarszczki koło ust, powinna je delikatnie powiększyć, naprawdę mogłaby wyglądać o wiele lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brwi powinna tez ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem dlaczego candy nie kasuje kafeterii, bo ona stosuje sie do rad jakie jej daja tutaj dziewczyny. w sumie to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brwi to tak przydałoby się. . Czy tylko ja mam wrażenie ze w tym chalnegu ona jest na cukrze pudrze lub dziabnieta? ? No taka rozbujana ze maskara. Ona dla tych filmów to jak podesrana pół wieczora przed kamerą nawet dziecko meczy i ciecie i ciecie co jest wiadome ze muszą powtórzyć raz jeszcze. Nie ogarniam tej baby serio. Rozumiem hobby YouTube, ale u niej to już uzależnienie jest! I nakręca spiralę uzależnienia od zakupów, no bo trzeba coś nagrać. Skoro nagrywa naprzód często robi to w 1 dzień i są to np 3 filmy to ona cały boży dzień nawija do kamery. . I ciągle coś nagrywa! A dzieci a dom hmmm chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w pośladki sylikon bo teraz modny a ona płaskod***e ma;-D Niech przestanie chlac i zacznie dbac o skóre,przestanie na rożen chodzić,troche utyje i od razu bedzie lepiej wyglądać.Musiałaby cale swoje funkcjonowanie zmienic. Czy ją ciągle bedzie stać na zabiegi?Nie sądze.Benki nie są wieczne,dzieci rosną i benki sie konczą,przynajmniej niektóre.A Pawian nie bedzie dymał ciagle na zabiegi bo mu sie to znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona botoksy, sztuczne cyce i paletka za 38 funtow, a dzieciaki popierdzielaja w ciuchach z Primarka za dwa funty... No tak, na czyms trzeba zaoszczedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Oliwia widac, ze spragniona kontaktu z matka jak matka - corka. Ciagle sie do niej przytula, a ta nic tylko w ta kamere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież oni ciagle takie śmieci jedzą i same gotowce, że się dziwię, jak funkcjonują. Zdrowa dieta tez ma duży wpływ na wygląd. Co z tego, że ACC chuda jak w środku pewnie obrośnięta tłuszczem. Mięśni to ona nie posiada. Wystarczyłoby chociaż przysiady porobić i już tyłek lepiej by wyglądał. Szkoda dzieciaków, bo od małego dostają zły przykład i ACC utrwala w nich złe nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest od niej dokładnie 10 lat starsza, a gdyby postawić je obok siebie ACC wygladalaby jak matka mojej matki. Masakra. A ta się dalej upiera, że zmarszczki ma genetyczne a nie od skwarczenia się na solarium i braku zainteresowania swoją cerą. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym genetyczne zmarszczki taaaaak w wieku 36 lat!no chyba ze cała rodzina lubi trunki to tez tak wyglądają. Sztuczna dla córki zero miłości, niczego ona córkę traktuje jak koleżanke CHODŹ ZOBACZ MÓJ MAKIJAŻ CZY ŁADNY no dziecka 12 letniego pyta o opinie. Dla mnie ona jest patologia . Nic nie robi tylko w siebie zapatrzona I CHWALCIE MNIE JAKoM PIKNO tylko to dla niej ważne, dowartościowuje się na YouTube komentarzami. Nie spędza czasu z dziećmi jak normalna matka nie gotuje obiadów, ona tylko nagrywa i odp na komentarze, lub wisi na mesenger bo sama mówiła ze ma kontakt z osobami i piszą codziennie :( TO jest chora baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupy Vifon no ludzie na wakacjach pod namiotem jedzą malolaty ale w domu dzieciom dawać. .. W życiu bym tej chemii nie dała dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama jest prawi 20 lat od niej starsza, a ma niewielkie zmarszczki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo twoja mam soe nie jara dziennie na solarium. Toksyczne kobiecisko. Przecenka nasza na fazie znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga Candy widziałaś filmik w którym Jasminova mówi, ze szukała tematu o sobie na Kafeterii, ale nie znalazła, a potem dziękuje za miłe słowa pod swoim adresem. Wszystko cacy, tylko ona dziekuje za mile słowa o niej na hejterskim temecie o Tobie. Co jest trochę dziwne, zważywszy na to ze filmik z paczka od Ciebie i podziekowaniem ustawiła jako prywatny, za to z podziekowaniami dla Twoich hejterek jest na kanale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie to samo pomyślałam jak ona to mówiła! !!!Ze ona to przeczytała tutaj! Ze nie pasuje do candy itp A film z paczka dala na prywatny bo było dużo wiadomości na temat candy ze jest taka i sraka i ta zablokowała film. A jasminova skąd wie o cafe? Oczywiście durna candy juz jej nagadala tak jak to zrobiła z.myśliwiec to jest taka cwana sucz żeby laski wchodziły czytaly i zamykale kanały albo coś A paczki posyla bo lubi jak jej wtedy dziękują jaka jest super itp Ona się czuje taka dowartościowana na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasminova jest taka mdla i nudna ze nawet o temat na kafeterii musi się prosić na kanale:D albo sama musi zalozyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe nie wątku o Jasminovaa Barabetka wiec tutaj przyszła czytac a kto ją na kierował Acc czyli Acc to czyta hahahaha Acc ty jesteś niereformowalnym pomarszczonym babskiem bez wstydnym! Zajmij się dziećmi wywłoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian znudzony i niekoniecznie zadowolony na ostatnim filmiku w przeciwieństwie do Przecenki-Brendy. Kawał suchej francy z niej.Sama bzdury kupuj dla siebie a dzieci w pirmanim ubiera i to nie czesto.Mieszkam w uk i naprawde mozna porzadne buty czy ciuch kupic w tkmxxe czy w innych sklepach.Ona gdzyby nie musiala to by pewnie nic im nie kupila ale niestety dzieci rosną i wyrastaja z ubran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian znudzony a jak ,przeciez 2 chalenge nagrywał w jednym dniu, a to czasu zajmuje jak ona tak tnie tw filmy. Ona się dobrze bawi dziabnieta jak dziecko takie głupoty nagrywać TO coś takiego jak ZŁOTE MYŚLI KIEDYŚ W PODSTAWÓWCE i odp na pytania durne to ona takie chalenge głupie robi i się śmieje jakby nie wiem co nakrecila ciekawego. Dzieciom kupi jak jej starczy kasy coś do 5 funtów na głowę. Córka ma pewnie Alimenty ale stara nimi rządzi wiec gowno ma to dziecko jak będzie lecieć do Hiszpanii do ojca to jej wielce kupi buty i ciuchy na bank! Słów brak jak ona traktuje dzieci. Widać że z dziećmi czasu nie spędza w ogóle w domu. Córka się przytula na koniec a ta idiotka zero reakcji dalej pierdzieli ŁAPKI W GÓRĘ no to najważniejsze dla takiej baby bez serca monstrum chodzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg ona nie wie co to bloopersy! Tam nie ma nic śmiesznego NIC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://zapodaj.net/0b34581759e8e.png.html Takie ząbki ma nasza. Gwiazdeczka I NIECH MI KTOŚ POWIE ZE DENTYSTA PODJĄŁ SIĘ WYBIELANIA TEGO HAHAHAHA ŻART trzeba mieć zdrowe zęby Dow wybielania! Kupiła pewnie ta farbkę do zębów słynna al'a korektor hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strasz ludzi przed snem!!!!!!!!! MASAKRAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×