Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Ona nawet co tydzień nie akceptuje swoich włosów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
utrzymuje z nia kontakt tak naprawde tylko po to zeby sie z niej posmiac. ona 'prywatnie' jest calkiem inna niz na filmach. zgorzkniala i zawistna. a najbardziej rozsmiesz mnie to jej psioczenie na Fabiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba inne filmy oglądamy, bo na swoich filmach też jest zgorzkniała i zawistna, pomijam filmy jak jest solidnie dziabnieta razem z Pawianem, to mają taką głupawkę, o której sama mówiła w ostatnim filmiku, że "glupio się śmieje", tyle że niby nie o sobie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prywatnie potrafi pluc takim jadem na inne nagrywajace dziewczyny ze az czasem mam ochote napisac jej zeby sie zamknela. serio czasem az mi szkoda tych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze warto ostrzec te inne jutuberki? nawet anonomowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze ostrzeganie nic nie da. przeciez to jest logiczne dlaczego inne jutuberki kontaktuja sie z 'cukiereczkiem'. agnieszka wysyla wielkie paczki wiec dziewczyny slodza jej i wlaza w dupsko. myslicie ze po co ta nowa jutuberka (livestyl wg agatki) wyslala jej bzdetny blyszczyk i delfinka ze stoiska nad morzem? a no po to iz myslala ze aga sie zrewanzuje wieksza gabarytowo paczka. a tu dupa ACC zauwazyla ze ze kanal nowej to porazka i nic nie wyslala nawet 'macanej' paletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chciała się spotkać na żywo z K.M i juz gorąco się umawialy a K.M na swoim kanale nagrała filmik ze będzie spotkanie ze zaprasza YouTuberki inne na co Acc się tak wq***iła ze dawaj jej d**e jechać ZE CHCIAŁA SIĘ Z NIĄ SAMĄ SPOTKAĆ ZE TYLE CZASU CZEKA A TA SOBIE INNE ZAPRASZA NIE PYTAJĄC JEJ O ZDANIE haha Lesba zazdrosna chciała myśliwiec na własność. Nagrywając jej ze seksic się chciała a Fabio śpi na kacu w spodniach. A jak Fabio romansowal to mu fotki robiła nagie i posylala kochanicy z napisem PATRZ JEST U MNIE I KTO WYGRAŁ. I ona o zazdrości mówi? ?? Ona jest chora psychiatra się kłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im podobno poszło o te wiadomości ze nie ma natychmiastowej odpowiedzi ze strony KM oraz o to ze miały sie spotkać we dwie w czasie wakacji kiedy bredzislawa miała przylecieć na urlop do Polski ale myśliwcowa zamiast spotkania we dwie postanowiła zorganizować spotkanie z "wickami" za plecami brendi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acc wysyła tylko tym z których coś ma i widzi że kanal się wybije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O robi sie ciekawie na tym wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15.55 potwierdzam 100% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skopiujcie to i wklejcie acc na yt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzeganie nic nie da bo tylko mówią ze to ploty. Same się muszą nadziec .a skoro tyle widzą jej filmów i czają to są głupiego normalna bo krótkim czasie ewakuacje robi od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie screeny tych wiadomości na Kafe przez zapodaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.59 A to ja jej jechałam pod filmem nie raz to mi wiecznie bana daje soka stara! !!!!!!! Ma selekcje i akceptację komentarzy a jak jej ryplam o patologi ostatnio pod chalnege HEJO HEJO ZAPRASZAMY TU PATOLOGIA NAGRYWAMY to honey odp mi mam jej nie obrażać a później napisałam ze ona obgaduje youtuberki i sieje ferment to ten szczur napisał ze ja jestem od F16 czyli od myśliwiec jak ja nawet myśliwiec nie oglądam. I za chwilę pousowala wszystko a ja tam takie wywody napisałam :( miałam 16 łapek w górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dodam screenu bo to są nagrywki. .. A ona imię moje wymawia jak nagrywa sama się na minę zapodaj oszlalas? Jak mnie w****i to inaczej jej zrobię kolo dopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok rozumiem czyli uzbiera sie i wszystkie skrzykną sie przeciw brendi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A candusia była w poslce a fabus nagr***** laseczke z Facebooka i polecial do polski do niej i se ja ściągnął na chate do candy Hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale F16 dobre :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy Srandy ;-DDDDD Pośmiewisko "Jutiuba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:20 Serio ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona się nadzieje bo takich osób jest parę i jak to się skumuluje to może powstać bogaty film na YouTube i jej gadki na każdą z youtuberek także jej koniec będzie głośny. Wejdzie pijana na live na bank hahaha W połowie nagrywek jest tak pijana z tym pustoglowym rechotem obok i klna patusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.22 No niestety haha Ona o tym wszystkim mówi praktycznie. .. On nagadala lasce ze jest po rozwodzie no ale ze rybie to pudło stare to już nie nagadal heheeheh laska zakochana a candusia wkroczyła i wywalila ja hehe. A do domu kolezanek tez nie zaprasza bo Fabio je adoruje podrywa :) i ja choj strzela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:22 Brendi tak mówiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio Candy, widzę,ze Ci się nudzi hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona każdej nagrywa te wypociny jednym bardziej ubarwia drugim mniej. Mówię wam to jest taka wariatka ze ona przez ten YouTube sie pochlasta tak chce być. Kims. Nie wiem jak ona wybrnie z tego jak wszystkie skrzywdozne w końcu na nią siada. A uwielbia się wypierac albo to tak obróci ze ona ma rację. A zapytać ja czemu np twierdzi ze ktoś jest glupsza od niej źle nagrywa TO JEDZIE SWOJE SMETY - NO PROSZĘ CIĘ CO TO MA BYĆ, JA TO WNOSZĘ RECENZJE ZAKUPY A NIE DZIECI POKAZYWAĆ .ALBO - Z TAKIM WYGLĄDEM MA PARCIE NA YOUTUBE PROSZĘ CIĘ JAK NAWET CIUCHÓW NIE ZAREPREZENTUJE BO TO TAKI MAŁY SLONIK HHI HIHI ŹLE NAGRYWA ŹLE ŚWIATŁO NIE POTRAFI RECENZOWAC ITP... słonik to o Beci tak mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto t ta Becia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi laskami Fabianka to prawda. wielka afere miala z nim o to. pamietam jak wysylala mi wiadomosci ze to koniec ze nie daruje ze tej lasce wlosy powyrywa. a teraz wielka milosc i oswiadczyny na YT. aga a pamietasz jak chcialas zalatwic Fabianka nasylajac na niego policje ze niby kontrakty wyludza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrywa na YouTube TheBeciq jakoś tak ona kiedyś pojechała na spotkanie z Candy do wrocławia tyle widzek miało być Candy ręce zacierala ze będzie tyle a u myśliwiec nikogo A do niej przyjechały 2 osoby! Właśnie Becia i Honey. A u Myśliwiec było tych dziewczyn trochę chyba 9 albo 12 nie pamiętam. Acc oczywiscie zaraz nagrała NIE ILOŚĆ WAŻNA A JAKOŚĆ a na mesenger ze złości kipiala ! Prezenty porobila a tam nikogusko bo ja oglądają dzieci! !!! TO CO PÓŁ POLSKI PRZEMIERZA ŻEBY UJRZEĆ AMEBE UMYSLOWA STARA. a teraz ciągle zaprasza na spotkanie na żywo hehe bo jej to spokoju nie daje ze Myslwiec miala tyle widzek! To jak jej laska napisała pod filmem NIE POPRAWAJ TYCH WLOSOW I NIE MACHAJ ŁAPAMI to odp NA ŻYWO BYŚ NAWET TEGO NIE ZAUWAŻYŁA. NOOO PRZETA ONA TAKO FAJNO ale jej chodzi o jedno PRZYJDZ NA SPOTKANIE HEHEHE A OSTATNIO NAWET SIĘ WTOPILA I PWIEDZIALA - Z TA OSOBĄ MOGĘ KONIE KRAŚĆ no tak bo ma tylko honey! Równie upośledzona uboga mózgowo jak Acc. Za szmaty z Primarka jej w d**e się pchala. A później się poprawiła Z TYMI OSOBAMI PRZEPRASZAM. . taaa z innymi tylko wywłocz pisze ale jak nie są ulegli i maja swoje JA to już jej nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.06 On jak jej numer wywija to ona go szantazem bierze zawsze tak i on biega A nią. A miała fajna koleżanke Tam w UK ładna młoda ładniejsza od ACC Fabio aż SLINIL się na nią nawet jak była w pl na wakacje to poleciał kotka dać tej koleżance I AGUSIU NA FACEBOOKU ZOBACZYŁAS FOTKĘ KOTKA I WPISY FABIO I JAKA BYŁA AWNATURA OH OH i koleżankę wyzwalas haha a koleżanka ma męża ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×