Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MożeJednakTu

Żebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Kasia dziś Posłucham, posłucham i Ciebie i Olivki :-) Ale co dwie głowy to nie jedna, więc poczekam jeszcze i na Jej zdanie :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mozna kupic bardziej naturalna wegete, zobacz na necie :) jest juz taka . Napisales wczesniej ( przyznales sie ) ze jestes uzależniony od tej przyprawy wiec mocno zareagowalam :) tylko dla Twojego dobra. W wegecie tradycyjnej jest susz z warzyw plus ten syf sztuczny, chemia, prawdziwy sztuczny wytwór , glutaminian jest sztucznym wzmacniaczem smaku. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys pewna chinka powiedziala mi bym nigdy nie kupowała zupek chińskich i mowila, ze ryż chiński i makaron jest robiony z plastiku a to gowno w zupce chińskiej to sama trucizna. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Kasia dziś Posłucham, posłucham i Ciebie i Olivki Ale co dwie głowy to nie jedna, więc poczekam jeszcze i na Jej zdanie " H-g Obysmy doczekali sie dzis Olinki, mam nadzieje ze przyjdzie i nie zapomni o nas ;) czas by zagasila ogien ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Nie jestem uzależniony od vegety tylko od glutaminianu, który wbrew pozorom nie jest sztucznym wzmacniaczem smaku. Podobnie jak sól, kwas etc. Nie możemy tego całkowicie wyeliminować z naszego jedzenia, bo jedzonka nie da się zasmakować ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg mam nadzieje ze Ostropestrusi nie nauczyles jesc fileta z wegeta ;) Mam nadzieje ze nie domaga sie jej ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jedzonka nie da sie zasmakowac hahaha K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg nie wierzysz ze wegeta jest sztuczna ale ona naprawde jest sztuczna :) Tak samo jak coca cola , coca cola jest jak kret do rur :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wam zostanie troche coca coli to mozna wlac do toalety . Ona zjada kamien i kibelek jest blyszczacy ;) Serio K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Ostatnio kociakowi zakupiłem sznycle z indyka. Zdziwiłem się że jakoś dziwnie czerwonawe. Podałem jak zwykle na surowo. Kot powąchał, popatrzył na mnie z wyrzutem i nawet nie tknął. Dałem sznycla pod ciepłą wodę i po chwili zrobił się szary :-) Tym razem kot zjadł :-) Nieźle naszprycowali to mięsko! A do kurczaka nawet nie podejdzie :-D To mój osobisty tester żywności ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha czyli sznycla naszprycowali dziadostwem , madry kotek , chyba miala zal do Ciebie za tego sznycla ;) jak pan mogl dac mi takie g... ;) moj pan kochany chcial mnie otr****aha Moja to nic nie ruszy a jak probowalam jej dawac surowe miesko to tez patrzyla na mnie z wyrzutem ;) niedowierzaniem ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu słowo otruć wykropkowalo ? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Coca colą polewa się też zardzewiałe śruby, żeby dawały się odkręcić :-D Inna sprawa, że to zupełnie inna receptura niż ta na początku, kiedy pojawiła się u nas w kraju. Wtedy przyrządzało ją się jeszcze na liściach koki i faktycznie była orzeźwiająca ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je tylko orginalnie odmrozona surowa rybke mintaja i zadnej innej i kocha krewetki no ale ... ;) Łososia nie ruszy , pstrąga w saszetce Feliks zje , wołowiny saszetki niezbyt, cieleciny nienawidzi najbardziej . A wiecie jak pije wode? Łapką, zamacza lapke w wodzie i lize lapke hehe a jak woda jej nie smakuje to zasypuje łapka jakby kupe zasypywala K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ta coca cola sprawia ze buzia sie klei w srodku , jakby śluz byl paskudny w buzi K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli naturalna coca byla kiedys. Caly czas sie teraz zastanawiam czy glutaminian moze byc naturalny tak jak Hg napisal :) no bo co to wlasciwie jest? Z czego to sie robi? K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glutaminian sodu (E621) – organiczny związek chemiczny, sól sodowa kwasu glutaminowego. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... zamacza lapke w wodzie i lize lapke ... " Fajny obrazek :-) Co do łososia - zwykle są norweskie, hodowane głównie w płd Ameryce w koszmarnych warunkach higienicznych. Ten łosoś króluje wśród najbardziej toksycznych zwierząt, które pojawiają się na naszych stołach H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś Glutaminian sodu (E621) Kasiu, tak jak napisałem, cały dzień poświęciłem na to, żeby zbadać co to jest i w jakiej technologii się toto produkuje. Jest spokojnie ;-) Ten akurat diabeł nie jest taki straszny ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie nasze "Tadam, tadam... żyję i dobrze się mam" ??? H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może nasza Olivka (która nie lubi oliwek) jest rzeczywiście "O" czyli "A" ? Przyznaj się! ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRANOC :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ludziki :) Zasnelam hehe i nawet nie napisalam dobranoc ;) Nie doczekaliśmy sie Olinki. Chyba byla zajeta :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A może nasza Olivka (która nie lubi oliwek) jest rzeczywiście "O" czyli "A" ? Przyznaj się! H-g Co to znaczy Hg ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg -"... zamacza lapke w wodzie i lize lapke ... " fajny obrazek" Gdy pierwszy raz zobaczylam jak ona pije wode to robilam tysiac zdjec, nagrywalam ja i o malo ze smiechu nie umarlam . Zamacza tak delikatnie pozniej odwraca lapke i lize poduszki. Widzialam tysiac kotow jak pija wode i nigdy wczesniej przed nia takiej akcji nie widzialam ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glutaminian jest nawet korzystny -doczytalam ale w małych ilościach . Uzalezniajaco przestaje byc korzystny dla zdrowia, jak wszystko zreszta . Jedna mala lyzeczka płaska do zupy raz na jakis czas moze nie zaszkodzi ale gdybys codziennie robil zupe z lyzeczka tego świństwa to juz niefajnie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka zapyta dzis Kempisty i nas uświadomi hehe. Pani Kempisto czy mozemy uzywac wegety ? "Ani mi sie waż" hehe K Mam nadzieje to przeczytac ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VEGETA NATUR - sól, suszone warzywa 30% (marchew, pasternak, cebula, ziemniaki, seler, por, papryka, natka pietruszki, czosnek), cukier, ekstrakt drożdżowy, przyprawy (pieprz czarny, kurkuma, koper). Werdykt oczywiście jest jeden i dlatego przyznaję przyprawie VEGETA NATUR status POLECANY. Nie jest doprawiony polepszaczami, aromatami i barwnikami. Uważam że powinien na stałe zagościć w naszej kuchni mimo że jest jednak droższy od zwykłej VEGETY i innych przypraw z tego segmentu produktów. Uważam że VEGETA NATUR pomoże gotować nam zdrowiej co jest przecież najważniejsze. To mozesz kupic Hg :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś Olinka będzie wiedziała :-) To tylko szyfr ;-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś Ale po co komu wtedy taka Vegeta Natur skoro te wszystkie warzywka i to na mokro można sobie przecież pozyskać z pierwszej lepszej biedrony :-) ;-) A przypraw ziołowych u mnie dostatek. Chyba mam je wszystkie :-D H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×