Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MożeJednakTu

Żebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Ludziki, w szczecinie otworzyli Papugarnie . Podobno super przeżycie tam byc. Co myslicie o takim pomysle? Troche szkoda ptaków. Jak wejdziecie w grafikę wpisując w link papugarnia szczecin wyzwolenia to zdjecia wyskocza. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia dziś W Gdańsku mamy papugarnię od zeszłego roku. Ludziom się podoba, ptaki są przyjacielskie, jedzą z ręki, wskakują na ramiona. Wiem to ze słyszenia, bo tam nie byłem. Ludziki zadowolone, ptaki również, więc pomysł raczej udany H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi sie tak wydaje. Po zdjeciach widac ze ludzie szczesliwi i ptaki tez . Moja corka byla z chlopakiem, on wysłał mi zdjecie gdy jedno wielkie bydle jadlo jęk z reki a drugi potwor siedzial na plecach , super to wygladalo. Niektore takie ogromne. Gdy znajde go na necie to Wam wysle zdjecie tego ktory siedzial jej na plecach. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zajrzę do Was dopiero w piątek Pozdrawiam H-g Ps Olivka wczoraj Pnioki, pnioki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ludziki . Oliwko nie pamietam czy pisalas czy robilas testy alergiczne i czy z testów wyszla alergia na te rozne rzeczy ktore szkodzily. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poniższym linku pod koniec jest galeria zdjec i 3 i 4 zdjecie to ten koleś z zielona grzywa siedzial na plecach corki lbem centralnie na wprost aparatu , wyszlo tak jakby byl tski duzy jak corka, myslalam ze padne jak to zobaczylam. To chyba najwiekszy cwaniaczek z tej ekipy . Ma wkolo oczu czarne kreski na białym tle i charakterystyczna zielona grzywe typu punk ;) Drugi wbił pazury w jej drobna raczke ( ma podtapaną) ale nic sobie z tego nie robila. Oto bydle http://www.24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/papugarnia-na-niebuszewie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciu, tak. Robiłam testy w 2013r skórne. I wyszły mi wysokie uczulenie na to co byłam uczulona. Tzw. reakcja kontaktowa. Potem miałam robione w Klinice Alergologicznej testy z krwi na te same alergeny i wyszły na wszystko zerowe. Lekarz był zdumiony, że mimo tak wysokiej alergii kontaktowej i ilościowej nie ma przeciwciał we krwi. A dlaczego Kiciu pytasz? Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam Oliwko bo od kilku dni mysle o barwnikach ubran i zadtanawialam sie czy w testach u Ciebie wyszly te barwniki. Ja takich dokładnych badan nie mialam, lekarz nie pokierowal mnie na testy z krwi. Nie wiedzialam ,ze barwniki tez sa w testach. Mialam tylko ogólne. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Fajne papugi ;) Przypomniałaś mi, że jako dziecko miałam papużki... Parka - niebieska i zielona. Papużka falista bardzo rozgadane towarzystwo i lubiące być w centrum uwagi. Kiedy dwie osoby czy trzy mówiły one skrzeczały jeszcze głośniej skrzeczały po swojemu chcąc przekrzyczeć ludzi :) Sposobem na ich uciszenie było przykrycie ręcznikiem klatki. Siedziały wtedy cicho jakiś czas :) Czasem sobie latały po domu. Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie takie ptaszki i rybki lubie w akwarium ale jesli juz bym chciala miec to takie ogromne, by one mialy miejsce i zeby to pieknie wygladalo. Ciagle bym patrzyla na to cudo :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlatego zakłada sie nakrycie na klatke a ja myslalam ze po to by spały, ale chyba tez po to by spały :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie mialam ptaszka bo zawsze mialam drapieznika :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z tymi barwnikami było tak. Nie mogłam nosić ubrań czarnych, granatowych, fioletowych i brązowych i wszelkich innych ciemnych odcieni ponieważ one zawierają kobalt, na który wyszło mi w testach skórmych, że wtedy miałam silne uczulenie. Także w szpitalu nikt nie robili mi testów konktetnie na barwniki. Jeśli chodzi o kosmetyki to miałam skierowanie na jedną przychodnię specjalistyczną gdzie robią takie testy. Ale nie poszłam bo wtedy nie miałam sił na kolejne testy wiedząc, że i tak to wtedy w kontacie alergizowało. Testy organizm sam mi pokazywał na bieżąco :) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciu, przypomniałaś mi, że za dziecka miałam rybki :) Duże akwarium, większe od telewizora. Były glonojady, neonki, głupiki, welonki, mieczyki i jeden taki biały charakterny biały odkurzacz :D Bo faktycznie wyglądem przypominał odkurzacz i siedział głównie na kamieniach na dnie. I był ceramiczny zamek pomiędzy zielonymi roślinkami, do którego wpływały rybki :) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha odkurzacz , chvialabym tez taki odkurzacz w akwarium :) Jesli kiedys bede miala dom to kupie taki odkurzacz do akwarium K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W filmie Boski zigolo bylo takie ogromne akwarium K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko ja wlasnie nosze takie kolory ciemne. Czarny grafit i tym podobne bo do pracy musze ciemne. Wiem ze czarny barwnik jest rakotworczy. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazlam Oliwko. Ten odkurzacz nazywa sie Mruk :) to ryba akwariowa Mruk. Kocham go juz i zachorowalam na niego :) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas Mruka Petersa w akwarium. Cudo. Pierwszy raz takiego widze. Zyje na dnie , tam sobie siedzi K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha rzeczywiscie wyglada jak odkurzacz. Moja tesciowa miala taki odkurzacz, troche wygladal jak bomba podwodna hehe pamietam byl brazowy chyba K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede miala takich Mrukow kilka w akwarium. On nie moze byc sam bo bedac ma dnie komunikuje sie z reszta załogi to w takim razie musza byc minimum dwa bo musi z kims nawijac na tym smutnym dnie akwarium :):) Dziekuje Olinko za tego odkurzacza, poprawilas mi nastroj ." Wygladal jak odkurzacz hahaha " K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam tez takie akwaria gdzie sa wlasnie wstawione takie zakamarki, zeby ryby wchodziły sobie do nich, by mogly sie schowac , widzialam nawet taki stary zatopiony jakby statek na dnie by sobie wpływały tam. Fajny widok. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. jutro :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ludzikom ;) Wczoraj sie wyspalam i teraz ja najdłużej a jutro znow zasne pierwsza. Obejrze film teraz :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Pingwinki ;) Dzisiaj corka powiedziala mi, ze ma powstać w szczecinie kocia kawiarnia. Beda kotki ze schroniska ;) ale sie ucieszylam. Ludzie ktorzy lubia koty beda tam przychodzic i napewno niejeden taki czlowiek przygarnie takiego hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze wadliwy link K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos chyba zle robie z tymi linkami ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×