Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MożeJednakTu

Żebromarchewka

Polecane posty

Gość gość
Caly dzien czekalam na jej post i sie nie doczekalam. Wczoraj wyslalam dla niej zdjecie kwitnacego ostropestu w pięknym koszyczku ale chyba nie widziala. Tak sobie wyobrazilam prezent dla Olinki :) bo nie byl zaprezentowany wizualnie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale piekny kosciol . Super . Cudo K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku nie wiedzialam co to jest to brazowe na pierwszym zdjeciu, musialam sie przyjrzeć. Na poczatku kojarzyly mi sie z kupkami ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Numer Teraz zauwazylam ze ten kosciol w srodku jest identyczny jak ten gdzie mieszkałam wczesniej. Wczesniej mieszkałam w byłym gorzowskim województwie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia To nie ten. Kościółek ze zdjęcia mieści się w innym województwie Tak trochę bliżej ma do mnie niż do Ciebie :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Hg, ja wiem ,ze to nie ten sam ,ale wtedy wlasnie takie budowano podobne wszystkie ale jakbys zobaczyl moj to odrazu bys powiedzial , ze rzeczywiscie taki sam. Identyczny , tylko tego brązowego co wyglada jak duza kupa to u mnie tam tego nie ma :) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia O! Znalazłem zdjęcia tych pustułek z postu zaraz je powklejam :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe super ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten moj kosciol jest troche ciemny w srodku bo ma duzo cegieł i powinni go rozjasnic tak jak Twoj K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha padlam Hahahahaha Ale widok , stoi jak duch hahahaha Smieje sie sama do siebie hahahaha Super zdjecie . On wyglada jakby mowil : "Czego tu chcesz, to moje miejsce " Hahahaha jestes wielki K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz urosl i pozwolił byc na rekach. O kurcze, ja tez bym tak chciala. Czemu zaden ptak nigdy do mnie nie przyszedl a one wzzystkie zawsze kolo Ciebie, jak nie goląby to orły. Piekne zdjecie. Masz dobre serce skoro wszystko tak lgnie do Ciebie. Po mamie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za piekne zdjecia. Sa wyjatkowe i nigdy nie widzialam zeby ktos tak opiekował sie zwierzętami. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Kasiu :-) H-g Ps Martwi mnie Olivka. Mam nadzieję, że cała i zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeoczylam ze napisales " w rekach kolegi " ;) jak zwykle Kasia nie doczyta wszystkiego a zaczyna odpisywac ;) Dobrze ze w porę doczytalam ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Hg i milego odpoczynku :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "Zwykle, kiedy nam się nie odzywa, boję się czy przypadkiem jakiś alergen Ją nie dopadł" x Dla Ciebie mam odpowiedź w postaci: https://www.youtube.com/watch?v=wb98v6sT1sY 🌻 gość wczoraj "Martwi mnie Olivka. Mam nadzieję, że cała i zdrowa" x Tadam, tadam... żyję i dobrze się mam ;) I śpiewam: https://www.youtube.com/watch?v=1O-ejk8Xefg Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.10 🌻 Nawet nie wiedziałam, że 10 marca to Dzień Mężczyzny... Przepraszam H-g :) Kiciu, jaki wspaniały wierszyk :) Pozwolisz, że dołączę się do życzeń w nich zawartych dla naszego H-g I od siebie jeszcze dodam... życzę naszemu drogiemu H-g przeżycia dowodu Istnienia Najjwyższego :) Tego doświadczenia nic nie przebije :) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wołam do wszystkich, którzy nie są pewni, czy Ja istnieję, czy nie I czwartek, 3 stycznia 2013 roku, godz. 21.10 I Moja szczerze umiłowana córko, wołam do wszystkich, którzy nie są pewni, czy Ja istnieję, czy nie. I Zdaję sobie sprawę, jak trudno uwier/zyć wam w życie inne niż to, którym teraz żyjecie. Wiem, że trudno jest wam zaakceptować Moją Bos/ką Obecność. Jednak powinniście to wiedzieć, że gdy kogoś kochacie, to ten Dar jest możliwy dzięki Obecności B/oga w waszej dus/zy. Korzystając z tej miłości, zwróćcie się do Mnie, a Ja będę mówił do waszych serc. I To jest czas, kiedy już wkrótce instynktownie się dowiecie, że wiele wydarzeń na świecie jest spowodowanych przez zło obecne w sercach ludzi, wraz z okrucieństwem w ich dus/zach. I To jest czas, kiedy sprawię, że Mój Głos będzie wśród was słyszalny. Mówię przez Moich pr/oroków, aby tak was oświecić, bym mógł ukazać wam Miłość, którą mam względem was. Nie odsuwajcie się ode Mnie. W waszych dus/zach jest iskra rozpoznania Mnie. Teraz jest czas, abyście się zastanowili nad swoją przyszłością, ponieważ to musicie wiedzieć. Beze Mnie, bez Mojej Miłości i Mojego M/iłosierdzia, nigdy nie znajdziecie pokoju. I Ja Jestem Prawdą. Przynoszę informacje, które mogą być dla was niewygodne, ale mówię Prawdę. Z początku Prawda jest trudna do przyjęcia, ponieważ odsłania zarówno zło, jak i dobro. Ludzie chcą oglądać tylko przyjemną stronę, ale bardzo często ciepłe uprzejmości po prostu przesłaniają zewnętrznie Prawdę. Wielu nie jest w stanie rozkoszować się Prawdą – Istnieniem B/oga, Stwórcy wszystkich rzeczy – jest jednak gotowymi do zaakceptowania oferowanych im iluzji. To są tylko przelotne rodzaje podniet i nie mają znaczenia. Potrafią was rozproszyć i dają wam fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Ale brak im treści. I Pamiętajcie, że czas na ziemi jest po prostu rodzajem wygnania spowodowanym przez gr/zech. I Gdy przyszedłem po raz pierwszy, przyszedłem po to, aby ocalić rodzaj ludzki od gr/zechu. Niestety, nie zostałem przyjęty. Zostałem zamordowany i umarłem na Kr/zyżu, zanim mogłem domagać się Mojego Królestwa. Teraz przyjdę ponownie, jak przepowiedziano, aby domagać się Królestwa obiecanego Mi przez Mojego umiłowanego Ojca. Tym razem przygotuję was wszystkich na to wydarzenie, bo obiecuję wam teraz największy ze wszystkich Darów. I Jesteście dziećmi B/oga, czy uznajecie ten fakt, czy nie. Jesteście bardzo kochani. Oświecę was, jeśli przyjdziecie do Mnie i poprosicie Mnie, bym wam pomógł. Nie ma się czego obawiać, bo jestem waszym umiłowanym J/ezusem i dla was umarłem w wielkim cierpieniu. Wasze własne cierpienia, kiedy błąkacie się zagubieni, zdezorientowani i gdy nie możecie znaleźć pokoju, dobiegają końca. I Przyjdźcie, pójdźcie za Mną. Mam wielkie plany i Moja Boskość zostanie wszystkim udowodniona. Prawda zostanie przedstawiona nawet tym, którzy nadal Mnie odrzucają, kiedy ponad siedem miliardów ludzi będzie świadkami Mojego chwalebnego P/owtórnego Przyjścia. Nikt wtedy nie zaprzeczy, że Ja Istnieję. Będzie to wtedy niemożliwe, a jednak wielu odmówi przyjęcia Nowego Królestwa, które odsłonię wszystkim dzieciom B/ożym. I Nie odwracajcie się, bo pragnę was zb/awić i zabrać was i całą ludzkość do Dziedzictwa, dla którego wszyscy się urodziliście. I Wasz umiłowany J/ezus 😍 PS.: tekst oryginalny z Or/ędzi ze str. jezusdoludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "Caly dzien czekalam na jej post i sie nie doczekalam. Wczoraj wyslalam dla niej zdjecie kwitnacego ostropestu w pięknym koszyczku ale chyba nie widziala." 🌻 Widziałam :) Dziękuję Ci :) Wieczorem późnym w czwartek napisałam do Ciebie post po godz. 24, który niestety nie chciał mi wejść bo "coś" zablokowało internet... I już po nocy nie naprawiałam usterki. Post ten skopiowałam i później Ci go wkleję. Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.10 "Chyba sie na mnie pogniewala." x Nie pogniewała się :D Po prostu trzy rzeczy się zbiegły w jednym czasie. 🌻 gość wczoraj gość wczoraj x Co to w ogóle za oskarżenia i samosądy ;) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olivka wczoraj x And if one day she comes to you Drink deeply from her words so wise https://www.youtube.com/watch?v=GvNPDLcLo7Y x ... i nie wszystko co czarne musi być zaraz złe (tu prostym przykładem jest mój kot :-D ) A publika zachwycona tak jak i u Ciebie, chociaż wolę tą z mojego linku, pomimo że ruska ;-) :-P H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.10 (...) Spojrzałem w górę i zamarłem. Wokół wieży, jak na karuzeli i na tym samym poziomie, poziomie gdzie umiejscowiono najwyższy kościelny dzwon, krążyło kilka ptaków. Oświetlone z dołu światłem reflektorów prezentowały się pięknie na tle czarnego już nieba. Pustułki! Co chwila z wieży odrywały się kolejne cienie i dołączały do tego szalonego tańca. W pewnym momencie krąg już był szczelnie wypełniony i wirował coraz szybciej i szybciej. Słychać było popiskiwanie drapieżników aż nagle rozwinęły coś na wzór ptasiego klucza i poszybowały gdzieś na pobliskie łąki. x Super się Ciebie czyta. Mógłbyś książki pisać ;) 🌻 "Myślę, że ten niesamowity spektakl był przygotowany specjalnie dla mnie, jako nagroda za tą wcześniejszą akcję z młodymi pustułkami" x Też tak myślę :) Szczególnie w Domu Najwyższego takie właśnie reguły panują ;) Oli.n PS.: Życzę Ci abyś nie tylko mógł odkrywać piękno architektury sakralnej ale i również poczuł w niej Obecność Najwyższego ... dla Którego ów budowle zostały tak pieczołowicie i pięknie wykonane przez ludzi na przestrzeni tylu setek lat. Usiądź czasem w takim pustym kościiele i skup się na Tabernakulum :) Tam On Jest :) Poprzez wiarę... w myśl Słowa Boożego: "Zbliżcie się do Boga, a (ON) zbliży się do was" Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś As your prize And say hello from me ;) x Twoja muzyczka też fajna jak moja :) 🌻 " ... i nie wszystko co czarne musi być zaraz złe (tu prostym przykładem jest mój kot)" x ... ano właśnie powiedz to Kici, dla której czarna sutanna to synonim zła bo czarna :D 🌻 ( Przepraszam Cię Kiciu, ale musiałam ;) Bo to jest dla mnie takie z a b a w n e :D ) 🌻 x "A publika zachwycona tak jak i u Ciebie, x Muzyka na koncertach to na ogół ma zachwycać ;) 🌻 " chociaż wolę tą z mojego linku, pomimo że ruska" x Każdy woli to co mu w dus/zy gra :) Nie zorientowałabym się, że ruska tu śpiewają po angielsku :) x Dobranoc :) Oli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ustawiaczy Pingwinow. Olinko, przed wysłaniem wiersza dla Hg wyslalam dlugi post odnosnie swiat w marcu i wlasnie po to, zeby dac Ci wskazówkę, ze Hg bedzie mial swieto. To bylo celowe. Ja tez dzien przed dowiedzialam sie od kolezanki o tym swiecie bo ja wogole nie przywiazalam wagi do malo znanych swiat. Chcac bardzo odwdzięczyć sie za zdjecia czarnej Ostropestrusi pomyslalam by wykorzystac dzien mezczyzny ;) Wiersz ulozylam w ciagu 8 minut. Troche czytalam dlaczego stroj ksiedza jest czarny, oznacza wyrzeczenie sie radosci z zycia itp. Ale po co sie wyrzekac. Przeciez nawet ksiadz powinien byc szczesliwy. Moze ten stroj to żałoba po Jezusie. Olinko pozniej napisze cos i Ty napiszesz mi co to oznacza :) i teraz bedziemy robic tak ze jak ja czegos nie bede rozumieć to Ty bedziesz mi tlumaczyc :) Wtedy moze cos zalapie ;) Wiesz, gdybys Ty juz nie weszla to ja juz nic bym nie napisala tutaj. Tak sobie przerzeklam. Tylko bym napisala pożegnalny post. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia: "Tylko bym napisala pożegnalny post." Nawet Kasiu nie próbuj! I skąd bym czerpał inspiracje? Nawet nie podejrzewasz ile z nich ma proste przełożenie na real. Przykłady z ostatnich dni? 1. Umyłem wszystkie okna, w pakiecie dodatkowo wyprałem firany i zasłony. 2. Nagotowałem żuru na wędzonek kiełbasie - w ramach eksperymentów przedświątecznych 3. nagotowałem żuru (zwanego białym barszczem) do białej kiełbasy - w ramach tych samych eksperymentów I dzięki temu patrzę już optymistycznie w przyszłość, omiotę jeszcze te wszystkie zakamarki, gdzie się rzadko zagląda, a na ostatni tydzień pozostaną już same drobiazgi :-D Pozdrawiam i miłego dnia H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://durszlak.pl/przepis/nalesniki-a-la-rafaello-czyli-kokosowe-sniadanie?c=tag&t=nalesniki-rafaello Propozycja obiadu dla ludzikow . Dzisiaj to robie. Polecam Wam jeszcze nalesniki z ziemniakami ( corka uwielbia) Jest tyle mozliwosci potraw , ze w glowie sie nie mieści. Olinka zapytala czy bym nie chciala jezdzic na lwie. Na lwie bym nie chciala jezdzic ale jednak sa rzeczy ktorych nie chvialabym stracic :( Sa to zapachy i pyszne jedzonko. Dzis myslalam o tym. Cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×