Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 18 "kompromitacje otulonej"

Polecane posty

Na wojskowy piknik "Bezpieczna Polska" zaprasza w sobotę Zbigniew Hoffmann, wojewoda wielkopolski z ramienia PiS. "Obecność nie jest obowiązkowa, ale zalecana" - przeczytali w mailu podlegli wojewodzie urzędnicy. Teraz rzecznik wojewody tłumaczy, że to "lapsus językowy" x x Normalnie jak za komuny. Na pochodzie pierwszomajowym też nie było obecności obowiązkowej ale była zalecana...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta Polska wycofała się z wydania znaczka z okazji 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W jego miejsce wyemitowała znaczek z fragmentem obrazu z kościoła w Krzeszowicach. Miejscowości, z której pochodzi minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, nadzorujący Pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zablokowanie przez posłów i posłanki opozycji mównicy i stołu prezydialnego uniemożliwiało pełnienie marszałkowi Sejmu konstytucyjnych obowiązków. Ale było uzasadnioną obroną konieczną na bezprawny zamach o nieodwracalnych skutkach, jakiego dopuścił się marszałek. Poza tym posłów chroni immunitet materialny - pisze dla OKO.press prof. Teresa Dukiet-Nagórska x „Nie ma podstaw do pociągnięcia posłów okupujących salę obrad sejmowych do odpowiedzialności karnej” – pisze dla OKO.press prof. Teresa Dukiet-Nagórska z Uniwersytetu Śląskiego w pasjonującej ekspertyzie prawnej. x Wywód pani profesor – może być dla laika trudny w odbiorze, ale tezy mają kapitalne znaczenie dla oceny wydarzeń w Sejmie od 16 grudnia: x -opozycja działała w obronie koniecznej. Blokując mównicę i stół prezydialny „odpierała bezpośredni, bezprawny zamach na dobro chronione prawem”; -marszałek Sejmu naruszył prawo. Wykluczając posła Szczerbę podjął decyzję „o nieodwracalnych skutkach”; -immunitet posła obejmuje okupację mównicy. x Całość: http://tnij.org/i5a0vt1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma, która dostarczyła Kancelarii Sejmu mobilne urządzenia do głosowania to sklepik z garnkami, patelniami i kalendarzami w warszawskiej Hali Mirowskiej. Za wypożyczenie maszynek na ostatnie posiedzenie dostała prawdopodobnie 20 tysięcy złotych x Całość: http://tnij.org/1djckiv x x Nic dodać, nic ująć. Cały pis w pigułce... Jedną z najwazniejszych czynności w Polsce obsługuje stoisko na bazarze z garnkami i patelniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Petru okazał się mówiąc wprost kompletnym idiotą. To jest problem, facet nie jest w stanie przewidzieć najprostszych konsekwencji swoich działań, z drugiej strony nie bardzo jest jak go wymienić. x x Idiotą jest ten który potrafi przewidzieć złe konsekwencję swoich działań i z nich nie rezygnuje. Petru to amator a jego działania to amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziś nie wszyscy rolnicy dostali pełne dopłaty za rok 2015, bo Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pomyliła się w wyliczeniach płatności. Niektórzy dostali za dużo, a dla ok. 90 tys. rolników zabrakło pieniędzy. Jest pomysł rozwiązania problemu: ściągnąć nadpłaty od rolników, którzy dostali za dużo, żeby wypłacić dopłaty pozostałym. x W poprzednich latach zwykle do końca grudnia ponad 80 proc. rolników miało na swoich kontach już pełne wypłaty, a reszta do marca następnego roku (zgodnie z prawem termin wypłat za dany rok mija 30 czerwca następnego roku). Wszystko się zmieniło, kiedy jesienią 2015 r. PiS przejął władzę. Nowa ekipa rozpoczęła urzędowanie od czystek kadrowych w Agencji i wymiany całej kadry kierowniczej ARiMR - od centrali, przez oddziały terenowe, po biura powiatowe. Jednocześnie modyfikowano system informatyczny w Agencji, gdyż pojawiły się nowe rodzaje dopłat. W efekcie powstał nieopisany chaos i po raz pierwszy od czasu naszej akcesji do Unii Agencja nie wyrobiła się w nieprzekraczalnym teoretycznie terminie 30 czerwca 2016 r., w którym rolnicy mieli otrzymać pieniądze za 2015 rok. x Całość: http://tnij.org/wacraz5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś i bardzo dobrze,zadna publiczna insytucja nie powinna wspierac prywatnych inicjatyw,tyczy sie to melona zlotego jak rowniez rydzyka i innych x x Ale, poprzez publikacje obrazu kościelnego, może wspierać i reklamować kk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Shatyn naucz sie czytac ze zrozumieniem,a pozniej zadawaj durne pytania x x W przeciwieństwie do ciebie już jako dziecko posiadłem tę umiejetnośc i tak mi już pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś If dokladnie,ciekawe czy ci,ktrzy kupili te bechomazy wiedza co maja w domach pechowiec.gif ohydaaaa pechowiec.gif ,a melon dla dziengow widze nwet gowno spod siebie zezre x x Jesteś pewna, ze wśród najbardziej znanych malarzy, rzeźbiarzy itp, których dzieła są ozdobą wielu muzeów i galerii oraz domów prywatnych, nie znajduje się nikt podobny do Trynkiewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wam płacą za prowadzenie tych"dialogów" mających pozorować spontaniczną polityczną rozmowę obywateli,których przypadkowo,na dyskusyjnym forum,połączyły wspólne zainteresowania oraz chęć polemiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co licytowali obrazy wiedzą z jakiego ZK pochodzą. Nazwisk w takim przypadku raczej się nie podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ile wam płacą za prowadzenie tych"dialogów" mających pozorować spontaniczną polityczną rozmowę obywateli,których przypadkowo,na dyskusyjnym forum,połączyły wspólne zainteresowania oraz chęć polemiki? x x Mnie 30 srebrników plus premia za judzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za idiota w kółko zakłada kolejne wątki pod tym samym tytułem i jeszcze w dodatku zaczyna za każdym razem od tego samego postu!??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Ja nie mam nic wspólnego z Trynkiewiczem, więc mnie on nie wspiera. Nawet złośliwości mądrej nie potrafisz stworzyć. x x To przecież ty stwierdziłaś, że wystarczy. Nie ja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś porownanie z d**y Shatyn,jak zwykle u ciebie,chcesz blysnac,a wychodzi pierdniecie x x No to teraz spróbuj uzasadnić swoją ocene... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Co to za idiota w kółko zakłada kolejne wątki pod tym samym tytułem i jeszcze w dodatku zaczyna za każdym razem od tego samego postu!??! x x To nie idiota tylko ja. I nie zakładam kolejnych wątków a kontynuuje ten sam ale z powodu ograniczeń informatycznych występujących na Kafe, jest podzielony na cześci. Dlatego też pierwszy post zawsze jest ten sam, żeby zaznaczyć ciągłość topiku. Doszło czy jeszcze raz ci wytłumaczyć Myrevinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś zes becwal? sam to robisz najlepiej x x Nie. Nie zrozumiałaś mojej prośby o uzasadnienie? Spodziewałem się tego znając twoje ograniczenia intelektualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Jak się nie ma poczucia humoru i dystansu, a jest się wypełnionym złością to się potrafi tylko pierdzieć. x x Możesz sobie kupić jakies środki na tio w aptece. Widziałem reklamy w tv a więc są dostępne. Może ci przejdą gazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dwie kwoki jednak mają zdrowie. Albo to niespełniona miłość do Shatyna, albo jakaś choroba umysłowa.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałem sobie ostatnio, online, studio Polska. Oczywiście politycy rządzących i opozycji. I ludzi pokrzywdzeni głownie przez polski "wymiar sprawiedliwości". Szkoda czasu na cytowanie przeróżnych wypowiedzi. Wnioski jakie się człowiekowi nasunęły po obejrzeniu. Nie ważne czy intratne stanowiska w spółkach skarbu są wsadzani znajomi Macierewicza, czy Shetyny. Dla przeciętnego człowieka, który stał się ofiarą prywatyzacji nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. 500+ to dla wielu rodzin opłaty. Miał rację ktoś tam z PiSu że ubóstwo znacznie spadło wśród ubogich rodzin. PiS łamie prawo.... (ja tego nie oceniam) ale co z tego jak sądy dotąd wykazywały się pełną stronniczością. Itd. Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirek znowu załatwił wszystkich jednym postem. Geniusz!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prokuratura od ośmiu miesięcy nie może ustalić, czy pomorska posłanka Małgorzata Zwiercan głosowała w Sejmie za swojego kolegę Kornela Morawieckiego. Mimo, że są nagrania, a ona sama potwierdza fakt głosowania. x Całość: http://tnij.org/rnnycom x x Jaki szef taka i prokuratura...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadek w sobotę nawet sobie wolnego nie robisz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikający autorytet czyli Prezydent wybranych Polaków x Prezydent Andrzej Duda jest człowiekiem, któremu z pewnością jednego można zazdrościć. Wielu bowiem polityków chciałoby co chwilę dostawać życiową szansę. Niestety Prezydent ma wyjątkową zdolność do odrzucania każdej możliwości pokazania, że faktycznie jest „prezydentem wszystkich Polaków”. Sprawa budżetu była chyba największą i najważniejszą z tych szans, z której Prezydent również postanowił nie skorzystać. To był egzamin, który niestety oblał. Na nim teraz będzie spoczywać odpowiedzialność związana ze wszystkimi konsekwencjami wadliwie uchwalonego budżetu. x Całość: http://tnij.org/arehigb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Tu się zgodzę...:D Ilekroć pojawia się shatyn,tylekroć pojawia się zaraz albo jedna albo druga....albo obie na raz. Pomijając temat rozmów to jest jakaś reguła bez wg na porę dnia...albo mają coś z garem albo mają na niechą ochotę tylko nie potrafią tego właściwie zasygnalizować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Henia tu nie ma. Szukaj go na innych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sam sobie odpisuje schizofrenik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×