Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 18 "kompromitacje otulonej"

Polecane posty

Gość gość
gość dziś po co opowiadasz o swojej rodzinie? potem będą to wykorzystywac przy różnych okazjach. nick też sobie wymyśl nowy bo shatynek może być mylony ze shatynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki dawaj IP frajerze. Lubisz robic z ryja doope?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Arecki dawaj IP frajerze. Lubisz robic z ryja doope? xxxx spokojnie shatyn. Właśnie dziś dostałem dobrą wiadomość. Ten twój ajpiju dostarczy ci kurier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arkadiuszu Z podobno jestes cwaniakiem majacym dostep do IP. Prosze, zrob porzadek z ta dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx.spokojnie shatyn.przeciez mimo bramek i torow.da sie stwierdzic ze to ty kolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz adres shatyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zona dalej k***i sie z ciapatymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx.mimo ze masz zmienne IP nie wiesz o jednej rzeczy.a ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś po co opowiadasz o swojej rodzinie? potem będą to wykorzystywac przy różnych okazjach. nick też sobie wymyśl nowy bo shatynek może być mylony ze shatynem. ,,,, shatynku czemu rięcisz? Przecież sam pisałeś o swoim niepokalanym poczęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mty p********z czlowieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn pisał? daj poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ty glupi jestes Arecki :D Takie bajki to opowiadaj swojej bitej zonie, albo koledze od flaszki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki podaj moje IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki powoli, powoli wdrapuje sie na szczytu głupoty i kretynizmu. Powinnismy mu kibicowac bo facio idzie na rekord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x zmień dilera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki podszedl napiertalac zone bo nie rozpoznala IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona rozpoznała IP. To Ignorant Perdolec. Powinno być IPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki podaj moje ajpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe debil znowu sie osmieszyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze mam prośbę shatyn bo jak pisałeś o swojej niepokalanej to nie dokończyłeś wątku bo dupęci zawróciły jakieś iftari i inne nopatulone. Mnie wtedy zaciekawiło to co pisałeś o swojej niepokalanej. Jakim cudem to się stało że wszyscy w Nowej chucie i przejezdni wiedzieli że twoja niepokalana na najbardziej rude łonowe z całeg gminy. Możesz to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi koleżanki i koledzy po co Arecki robi z siebie totalnego idiotę? Czy to tylko zaburzenia psychiczne czy też powazna choroba? Bo może zamiast sie z niego nabijac, trzeba faciowi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teksty o rodzicach Shatyna są, Arecki, w bardzo złym guście. Domyślam się, że to u Ciebie odruch rozpaczy, chęć rozładowania ogromnej frustracji z powodu zrobienia z siebie totalnego debila na forum ale przystopuj. Możesz przekroczyć granice po której odwrotu już nie będzie i dopiero wtedy wpadniesz w prawdziwe kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teksty o rodzicach Shatyna są, Arecki, w bardzo złym guście. xxxxx za to teksty shatyna o Areckim i jego żonie są w bardzo gustownym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas już na otworzenie drugiej pieczęci, bo wojny będą się nasilały 🌻 sobota, 10 marca 2012, godz. 15:30 🌻 Moja wielce ukochana córko, czas już, żeby otworzyć drugą pieczęć, bo wojny będą się nasilały i rozprzestrzeniały. 🌻 Czarny anioł zemsty przybywa z tego samego źródła, Moja córko, i wszystkie te wojny są połączone. 🌻 Nie są one wynikiem regionalnych niepokojów, były one zaplanowane przez Zachód. 🌻 Te wojny wywołano z całą premedytacją, dla sprawowania koontroli, wiele z tych narodów jest odmalowywanych jako demoniczne i szerzone są kłamstwa na temat ich politycznych przywódców. 🌻 Dzieci, te wojny zostały sprytnie zorganizowane, wszystkie na raz, w celu usunięcia przywódców, jednego po drugim. 🌻 Zaprezentowane będą i oklaskiwane pokojowe rozwiązania, ale one nie są prawdziwe. 🌻 Wy, Moje dzieci, jesteście oszukiwane. 🌻 Pogłoska o wojnie jest tylko – pogłoską. A jak zaczynają się pogłoski? Kto je zaczyna i dlaczego? 🌻 Jak myślicie, dlaczego tak wiele krajów zostało w tym samym czasie wplątanych w tą wojnę? 🌻 To nie był przypadek. 🌻 Istnieje plan, zorganizowany przez antychrysta, aby kontrolować i podbić narody, które mają bogactwa naturalne. o Gdy już będą je kontrolowali, staną się bardzo silni. o A wojny, gdy wzmogą się na sile i staną się żmudne, to wtedy antychryst da się poznać jako pokojowy negocjator. o Niewielu z was powiedziano prawdę, a to z powodu kontroli, jaką antychryst i jego organizacje sprawują w świecie komunikacji. o Móodlcie się teraz, żeby – gdy wojny będą się nasilały – uczynić ich plany bezsilnymi. o Wiedzcie, że Izrael, tak podatny na wpływy z Zachodu, będzie w najmniej spodziewanym momencie, odrzucony i zdradzony przez USA. o To wtedy, holokaust, o jakim mówię, będzie miał miejsce. o Móodlcie się, móodlcie się, móodlcie się za ludzi Izraela, bo będą oni nadal cierpieli za swoje grxzechy, aż do Mojego Powtórnego Przyjścia. 🌻 Wasz ukochany J/ezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze czego. Tak jak żydy by się modlili za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzony w Maroku deputowany do Knesetu, a przy tym wiceminister ds. religijnych, rabin Eli Ben Dahan w wywiadzie udzielonym dla gazety „Maariv” stwierdził, że nawet homoseksualni żydzi mają „wyższe dusze” od gojów. „Chcę, by państwo było żydowskie. Rzeczy, które są przeciwne jego wartościom, kulturze i tradycji nie zostaną zaakceptowane” – podkreślił. „Wyobraźcie sobie przez chwilę, że minister ds. religii w którymś z demokratycznych państw – na przykład Anglii albo Szwajcarii – stwierdził, że „dusze chrześcijan górują nad duszami żydów”. Czy Izrael nie narobiłby wtedy zamieszania? Czy ADL (Liga Przeciwko Zniesławieniu – przyp. red.) i Centrum Weisenthala nie zabrałyby głosu w proteście? Czy żydzi w tym kraju nie domagaliby się natychmiastowej rezygnacji takiego urzędnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
to i tak dość rabin układnie powiedział , ponieważ talmud (katechizm żydówe )głosi : że goje (nieżydzi ) nie posiadają duszy i są jedynie zwierzętami o ludzkim obliczu (aby nie razić Boga ) , które mają służyć żydowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki był powód zakończenia okupacji sali plenarnej Sejmu? Szef MON Antoni Macierewicz ma swoją teorię, którą przedstawił na antenie TV Trwam. Jak stwierdził, nie byłoby "sukcesu PiS", gdyby nie fakt, że 23 grudnia 2016 roku kierownictwo tej partii modliło się przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej... x – Nie byłoby tak skutecznego i szybkiego działania, które zrealizowało kierownictwo PiS, gdyby nie obecność kierownictwa 23 grudnia 2016 roku przed ołtarzem, przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej – stwierdził minister obrony narodowej. Jak dodał, "nie ma wątpliwości", że wspólna modlitwa była "jednym z wielu skutecznych, decydujących działań", jakie zaowocowały takim finałem wydarzeń w Sejmie. Przypomnijmy, że opozycja odstąpiła od okupacji sali plenarnej. x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Arecki dostal wczoraj ciekawe informacje w sprawie twojego IP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×