Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 18 "kompromitacje otulonej"

Polecane posty

Gość gość
o kulfa omulona ale dałaś doopska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj na Caritas prawicowa kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avedis
_iftar_ dziś W piątkowej „Rzeczpospolitej” piszemy o nowych fakturach wystawionych przez firmę Mateusza Kijowskiego MKM-Studio dla Stowarzyszenia KOD. Jego wiceszef Radomir Szumełda w oświadczeniu informuje jednak, że wbrew temu co twierdzi Kijowski, 30 tys. zł nie wróciło na konto KOD. Jeśli dokumenty zostały wystawione omyłkowo, jak utrzymywał lider Komitetu, to i tak złamano przy tym statut organizacji. <> Ale KOD ma chyba jakiegoś księgowego, ktory odpowiada za finanse?!!! Kijowski nie musi się znać na księgowości. Tak czy siak uważam, że Kijowski powinien sprawe jak najszybciej załatwić bo ktos mu robi koło du/py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś W życiu nie dam już złotówki na wośp. Fuj, obrzydlistwo > ale ze sprzętu z WOSP będziesz korzystać!!! to nie będzie dla ciebie obrzydlistwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To daj na Caritas prawicowa kretynko. > akurat Caritas w tym roku o dziwo popiera WOSP! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x pewnie dlatego, że jak podają media, Caritas też korzysta ze sprzętu z czerwonym serduszkiem WOŚP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób Caritas korzysta ze sprzętu z nalepionym czerwonym sercem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze od lat wspieram WOŚP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:27 Bardzo ciekawa informacja, pamiętam że Grzegorz Braun o powiazaniach Schetyny z GRU mówił już od kilku lat..okazuje się że znów miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiscie, skandal. WOSP wspopracowalo z zakladami karnymi :D Naglasniaj naglasniaj kretynko, nawet nie dojdziesz ktory to obraz i w ktorej aukcji poszedl, bo wystawiane byly rozne "dziela" ludzi z oddzialow terapeutycznych. Ja prdl, co za ciemnogrod z was, az czasem ciezko uwierzyc. Nius z Ukrainy tez pokazuje jaki macie refleks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz- nie dawaj, mozesz wplacic na caritas, mozesz dac biednemu na ulicy, mozesz kupic cegielke na ratowanie stoczni, albo i wszystko przechlac. Ale po co krytykowac inicjatywe, ktora pomogla wielu ludziom, szczegolnie dzieciom i starszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałem tylko zameldować
że od pół roku jestem dziadkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I raczej jesli ktos licytowal rzeczone obrazy, to mial informacje iz sa dzielem osadzonych w zakladzie karnym tu i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy większość ma kondomy na hutasach.....niespodziewanie shatyn ma hutasa na kondomię. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś › chciałem tylko zameldować dziś że od pół roku jestem dziadkiem x x Brawo Ty. Jednakże niech owa radość nie przyćmi ci świadomości obowiązku rozważenia gdzie popełniłeś błąd.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary fiutek z Nowej Huj-ty i kilkoro (głównie dwie doopki) nołlajfów.I w kółko to samo.Podstarzała mamejka ciśnie w kółko z kk i pisem. Tamte qrwa jak zegarku i sezonowo.Jak przychodzi styczeń to wosp vs caritas,jak wywlekają temat skrobanek na zastepczą tapete to spory o płody....jak z budżetem to o budżet,jak celebrytami to o tych ćwokach w kółko.....i tak w kółko....to samo....k********.rok w rok. Co za łajzy.Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty zarzuc cos odkrywczego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftarowej paniusi dziekuję
:classic_cool: to prawda, że miałaś macanki z szatynem?(tak mi otulona na gadu pisała) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn jesteś? Mam poważne pytanie. Mogę liczyć na szczerość? Bo tak od jakiegoś czasu śledzę ten temat i tak się zastanawiam czy tu wchodzić. Dodam że jestem w około twoim wieku i sprawy chcę by wszyscy traktowali poważnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie chcesz- nie dawaj, mozesz wplacic na caritas, mozesz dac biednemu na ulicy, mozesz kupic cegielke na ratowanie stoczni, albo i wszystko przechlac. Ale po co krytykowac inicjatywe, ktora pomogla wielu ludziom, szczegolnie dzieciom i starszym? x :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt by sie nie spodziewał, że po 27 latach demokracji Polacy znów muszą walczyć o wolność. Tak się porobiło :( Nie potrzebowaliśmy hitlerowców z Zachodu, ani sowietów ze Wschodu, wróg przyszedł z wewnątrz, z demokratycznego mandatu :( :( :( :( Tacy wrogowie zdarzali się w przeszłości w niejednym kraju i są częto groźniejsi niż ci zewnętrzni, to wrogowie, którzy się farbują w patriotyczne barwy, są krzykliwi, kiczowaci, bez ludzi utalentowanych, bo tylko tacy są posłuszni, awansowani bez kompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub
Narodowy populizm demontuje nam państwo, 'orbanizacja' ruszyła na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd Jarosław Kaczyński wie, czego chce suweren? x x Bo wg Jarosława K. on jest własnie suwerenem. To wie co sam chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo...powiem Ci Odurzona, ze nie zazdroszcze. Nawet troche mi Ciebie szkoda, i zaczynam rozumiec zlosliwy charakter i lazenie za Shatynem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arecki... I kuriera nie było... Ktoś tam pisał i chyba ma rację. Powinienes reklamować...:D I nie udawaj kogoś innego bo widac, że to ty. I nie po IP a po twojej głupiej naiwnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minister w rządzie Beaty Szydło Elżbieta Witek przyznała, że nie jest zaskoczona tempem, w jakim się to wydarzyło. "Zgodnie z ustawowym terminem budżet przeszedł przez Sejm i Senat". Gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM przypomniała, że zgodnie z tym, co powiedział rzecznik prezydenta "pan prezydent zapoznał się ze wszystkimi dokumentami, opiniami, ekspertyzami i nie miał żadnych wątpliwości, że budżet jest uchwalony zgodnie z procedurą". "Gdyby miał jakieś wątpliwości, to tego podpisu by tam nie złożył" - przyznała Witek. x x A nie miał bo mu tego naczeliniczek zabronił...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bardzo mnie dotknęła wypowiedź szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska na temat polskiego budżetu. Wpisał się on w kampanię politycznej krytyki polskiego rządu i parlamentu. Jestem zaskoczony i bardzo zniesmaczony" - powiedział PAP marszałek Senatu Stanisław Karczewski. x x Przecież ni mógłby nie być zniesmaczony bo by mu naczelniczek dał do wiwatu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×