Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 18 "kompromitacje otulonej"

Polecane posty

otulona_snem dziś Bruno Shatyn dziś o a ty umiesz niemoto odroznic pytanie,od swojego wlasnego przekonania o tym,ze taka ustawe po uchwalilo? poproszono cie o linka i niestety nie udalo sie wygoglowac kolejnego twojego wymyslu?smiech.gif jaka szkoda,ze zrobiles sie z siebie kompletnego cepa smiech.gif x x Nie raz, nie dwa prosilem Myrevina o link na potwierdzenie tego co napisał. NIGDY nie odpowiedział, nie dał linka... To też jest doopkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś post albo zjezdzaj mitomanie x x Jaki post? I niby dlaczego jestem mitomanem wg ciebie? Może jakiś konkret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś {PO zablokowała w Strasburgu apel o międzynarodowe śledztwo smoleńskie } <<>> No i PO w radzie Europy głosowała przeciw zwrotowi wraku. x gość dziś No i PO w radzie Europy głosowała przeciw zwrotowi wraku. > Daj link do tego głosowania, opisu x Bruno Shatyn dziś gość dziś No i PO w radzie Europy głosowała przeciw zwrotowi wraku. > Daj link do tego głosowania, opisu x x No co Ty? Myrevin i konkrety? x Myrevin dziś { _iftar_ dziś Sławomir Nowak przyjął obywatelstwo ukraińskie. I ok. Razem z Balcerowiczem są dostateczną karą za Wołyń. Niech banderowcom drogi pociągi reformy oraz zegarki lekkimi będą. } smiech.gif <<>> {No co Ty? Myrevin i konkrety? smiech.gif} <<>> Tak, tak. cool.gif I już ciurkiem powinieneś dodawać że co wypowiedź to się kompromituje, wychodzę na głupka, bidę intelektualną, bidusia, że dzień miesiąca to moje IQ, itd, itp. Natomiast jestem zdziwiony że omamów mi nikt nie zarzucił. cool.gif Ale co do głosowania PO... google nie gryzie. Sprawdziłem. x Bruno Shatyn dziś No to jak sprawdziłeś... Daj jakiś link... x Myrevin dziś Daj, to jest Chiński sprzedawca jaj. cool.gif Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Shatyn dziś No to jak sprawdziłeś... Daj jakiś link... x Myrevin dziś Daj, to jest Chiński sprzedawca jaj. cool.gif Dobrej nocy. x x x To jest odesłanie do źródła? :D:D:D Mitomanka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Odurzona, taki jej alkobohater. Moze na poczatek naucz się pisac "wlaczac", bo twoja wersja to zadna literowka, tylko efekt niedouczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żródłem otulona jest treść pod konkretnym linkiem a nie "Daj, to jest Chiński sprzedawca jaj. cool.gif" x :D:D Przykro mi ale znowu wyszłas na idiotkę. Jak zwykle zresztą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś stary chlop a pajacuje ze szkoda slow x x Czyli jak widać "pajacowanie" wg otulonej to konkretna odpowiedź z zacytowaniem posta i podaniem linka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna osoba ktora wychodzi tu na idiote to jestes ty,ale moze kiedys to zrozumiesz "mgr" :D to wyzej to ja ale juz sie wylogowalam i nie chce mi sie logowac,bo na dzisiaj wystarczy czytania twoich bredni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jedyna osoba ktora wychodzi tu na idiote to jestes ty,ale moze kiedys to zrozumiesz "mgr" smiech.gif to wyzej to ja ale juz sie wylogowalam i nie chce mi sie logowac,bo na dzisiaj wystarczy czytania twoich bredni x x Czyli "idiota" wg otulonej to osoba potrafiąca odpowiedzieć na pytanie, podac link i treść jako uzasadnienie...:D A ja zacytowałem Myrevina... To są brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie milo czytalo jak przesrales z ta ustawa:D i do tego udawales ze nie widzisz postu Myra :D hahahahahahaa co za indywiduum :D egzemplarz jedyny w swoim rodzaju :D bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jutra Agatko zmuszona do czytania bredni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie przekaż Mirkowi żeby znowu wpadł wieczorem i jednym postem załatwił wszystkich przeciwników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Agatuj mi tu Dariuszu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie zaorana Otulona. Az żal patrzeć na jej kolejna, jedną z bardzo wielu, kompromitacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Koniecznie przekaż Mirkowi żeby znowu wpadł wieczorem i jednym postem załatwił wszystkich przeciwników x x Tez jestem za tym... Niech znowu wpadnie tutaj i popisze się swoją niewiedzą oraz ucieknie przed podaniem linka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam kiedy Schetyna odpowie za akcje WIDELEC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Pięknie zaorana Otulona. Az żal patrzeć na jej kolejna, jedną z bardzo wielu, kompromitacje. x x :D Fakt. Nieźle. Ale dostała dokładnie to na co sobie zasłużyła. Jest idiotka i mitomanką co najlepiej widac na poprzedniej stronie. Brawo JA ! Znikam na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz już wracac otulona bo ja znikam na czas jakiś... Nie bój się. Przyjdź i rozładuj swoją frustrację z powodu kolejnej kompromitacji... I swojej i Myrevina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki reklamuj w firmie kurierskiej że Shatyn nie dostał przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx. wszystko jest wyslane durniu. tego o mojej zonie nigdy nie popuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Gruba nadal przeżywa Kijowskiego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy ty cytujesz GW głupia kuro domowa? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×