Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 18 "kompromitacje otulonej"

Polecane posty

gość wczoraj gość dziś Teksty o rodzicach Shatyna są, Arecki, w bardzo złym guście. xxxxx za to teksty shatyna o Areckim i jego żonie są w bardzo gustownym guście. x x x Moje teksty o Areckim sa takie na jakie sobie zasłużył. O jego żonie nie pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest takiego śmiesznego w wypowiedzi Macierewicza, cymbale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem wczoraj za trzy lata jedyna szansa,oduniecia pis od wladzy,przez wprowadzenie lewicy do sejmu jaka jest sld jest-Cimoszewicz o zaluje ,ze musze podpowiadac takie drogi o odsunac Millera z jego ogorkowym sezonem i znowu postawic na Cimoszewicza-plus Zandberg x x x I tu masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duzo jest smiesznego w wypowiedzi Macierewicza, cymbale. Nie wspominajac juz, ze klamie zeby nalozyc wazeliny Muchomorkowi, od kiedy to ruski agent jest taki bogobojny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie Trybunału Konstytucyjnego pojawiła się sprawa o zbadanie - na wniosek Prokuratora Generalnego - prawidłowości uchwały o wyborze przez Sejm trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego w 2010 roku. Problem w tym, że Zbigniew Ziobro rok temu mówił, że Trybunał Konstytucyjny nie ma prawa do badania uchwał Sejmu x x Ziorro ma podwójna optyke... Przypomina Kalego i jego moralność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telewizja Polska uważa wypowiedź Cezarego Gmyza za wysoce naganną - czytamy w komunikacie, jaki otrzymał portal Gazeta.pl. Korespondent TVP w wulgarnych słowach zasugerował na Twitterze, że przymusowe usunięcie posłów z sali plenarnej byłoby akceptowane przez wyborców. x "Odnoszę wrażenie, że PiS mogłoby jeszcze trochę wzrosnąć gdyby zdecydował się na lekki wpie***l" - napisał korespondent TVP w Berlinie Cezary Gmyz. Wpis został umieszczony na Twitterze po północy. x x x To tam jeszcze są ludzkie odruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ustawa dla Myrevina?P*****lnoles bzdure i udajesz durnia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin wczoraj { To gwarancje państwa a nie funduszu. } <<>> Poproszę o konkretną ustawę a nie mataczenie w twoim stylu. Jaka ustawa powoduje to że państwo polskie wypłaci kasę Bo sam piszesz : "o zabezpieczeniu przez państwo i banki" . To to żywcem fundusz gwarancyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shmatyn,byłeś się już przewietrzyć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do otulonej Za 3lata Narodowcy z PiSiorami będą rządzić. Żadna lewica, ani tymbardziej PO i śmieszna N nie mają na to szans. Śmieszna. N już w tym roku się rozsypie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gdzie ustawa dla Myrevina?P*****lnoles bzdure i udajesz durnia? x x Myrevin i nie tylko na moje pytania nie odpowiadał to i ja nie musze odpowiadać na jego pytania czy prośby. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajer jestes nic wiecej.Nawet sie do p*****lniecia glupoty dziadzie nie umiesz przynzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki podjął współpracę z wywiadem San Escobar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Arecki podjął współpracę z wywiadem San Escobar x x To wysoce prawdopodobne i jak się domyslam, kurier tez będzie z tego państwa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arecki... Kiedy ten kurier przyjedzie do mnie z moim IP? Bo się już doczekac nie mogę....:D:D:D x A teraz znikam na czas jakis i wypatruje kuriera od Areckiego....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary niedouczony frajer.:D Z "ustawa o bankach" :D Debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hutas, moje teksty o tobie także są i będą takie na jakie sobie zasłużyłeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, Mirek ledwo pierdnal zanim zaległ na grzedzie, a Odurzona już poskladana z zachwytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymczasem Forbes opublikował listę krajów najlepszych na robienie biznesu w 2017 r. A w nim pisowska Polska podskoczyła Aż o pięć miejsc w stosunku do zeszłego roku!!!! Głownie dzięki awansowi w kategoriach „podatki” (42. miejsce) i „giełda” (33.) zajęliśmy też pierwsze miejsce w kategorii „wolność osobista”. I co na to KOD i Petru? Przecież oni walczą o wolność, a tu jakiś "szmatławiec" gospodarczy uważa, że pod względem wolności osobistej Polska jest najlepsza na świecie! Petru, jak żyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myro jedną odpowiedz dostal okazalo sie ze nie ma racji. Gdzie reakcja Myra taka jaka otulona chce od Shatyma? Myro tez jest d**ek wg otulonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx.sam jestes d**ek shatyn.do tego niewyedukowany.i dales d**y z myrevinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie ludziska pomocy
Mam pracę związaną z częstymi wyjazdami i czasem nie jeżdżę sam. Czasem też zdarza się nocować w motelu. Pojechała ze mną pewna gościówa z pracy. Po ożenieniu się nigdy nie startowałem do żadnej gościówy i w ogóle uważałem zdrady za coś skrajnie obrzdliwego a zdradzających facetów za ludzi bez honoru łamiących przysięgę małżeńską a kobiety dające innym doopy za dzifki. Gościówa która ze mną pojechała nigdy nie otrzymała ode mnie żadnej oznaki zainteresowania. Nawet mi się nie podobała a nawet gdyby była w moim typie to i tak bym do nie wystartował tak jak nie startowałem do żadnej innej kobiety odkąd noszę obroczkę na palcu. Mimo to gdy rozlokowaliśmy się w motelu to ona sama do mnie zapukała i powiedziała, że ma ochotę coś się napić i czy nie dotrzymałbym jej towarzystwa na dole w barze. Jadaliśmy wcześniej w przydrożnych knajpach więc czemu teraz miałbym odmówić. Naturalnie każdy płacił za siebie. Ona się lekko wstawiła. Ja nie mogłem bo rano prowadzę. Gdy potem szliśmy z powrotem na górę ona poprosiłam by wstąpił do jej pokoju bo potrzebuje mojej opinii w pewnej kwestii. Sądziłem, że chodzi o sprawy zawodowe i nawet poczułem coś na kształ irytacji, że w nocy po paru głębszych znalazła sobie porę na omawianie projektu. W pokoju siadłem na fotelu a ona poszła do łazienki. Za chwię wychodzi w samej tylko czerwonej bieliźnie i pyta się o moją męską opinię czy taka kolekcja erotyczna jest ładna dla mnie jako faceta. Szczerze to wyglądała jak tania dzifka ale zamiast prawdy skinąłem głową, że ładnie wygląda ale odpowiedziała, że po mojej minie widzi, że wcale mi się to nie podoba po czym na moich oczach zdjęła stanik i majtki. To co teraz opiszę zabrzmi niewiarygodnie i sam nie wiem jak jest możliwe połączenie takich sprzeczności. Wyglądała okropnie. Duże bufiaste piersi były całkowitym zaprzeczeniem moich upodobań. Moja żona ma małe piersiątka za którymi przedam. Po drugie, wbrew obecnej modzie lubię owłosione ci.pki i z trudem udało mi się namówić żoneczkę by sobie nie goliła. Natomiast gościówa która przede mną stała była wydepilowana na zero. Kolejna sprawa stopy. Lubię smukłe stopki a nie platfusowate płetwy jak u tej gościówy. Uwierzcie mi żaden centymetr jej ciała mi się nie podobał. Wyglądała jak te z rozkładówek CKMu ale to nie mój typ. Mimo to gdy patrzyłem osłupiały na nią nagą i penis wbrew woli i rozumowi zaczął pęcznieć mi pod dżinsami. Ona stała czekając na moją reakcje a ja siedziałem nieruchomo i nic. Sytuacja patowa uległa zmianie gdy podeszła i chciała usiąść mi na kolanach. Silny zapach mdłych perfum (na dole w barze nie pachniała tak intensywnie) jakby oprzytomnił mój umysł. Wstałem, wyminąłem ją szybko i bez słowa wyszedłem z pokoju nie oglądając się. U siebie w pokoju zamknąłem się na klucz, wydobyłem twardego penisa ze spodni i zonanizowałem się w 15 sekund. Nie rozumiem siebie ani tej sytuacji. Jest mi głupio, że sobie zwaliłem na widok obcej baby i że wcześniej tak długo na nią patrzyłem. Czułem się po wszystkim jak świnia która zdradziła żonę chociaż do fizycznej zdrady przecież nie doszło. Minęło już trochę czasu od tego zdarzenia i wciąż mnie to męczy. Chciałbym jakoś powiedzieć o tym żonie ale czuję, że to nie jest dobry pomysł. Chyba dlatego Wam to piszę. Jakbym chciał się wyspowiadać z tego co zaszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Myro jedną odpowiedz dostal okazalo sie ze nie ma racji. Gdzie reakcja Myra taka jaka otulona chce od Shatyma? Myro tez jest d**ek wg otulonej? x x No właśnie otulona? A Myro nie był doopkiem kiedy nie odpowiadał na moje pytania? Wylazła ci moralność Kalego na wierzch.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a czego tu sie po nim spodziewac,pozamaiatal go Myro ksiazkowo i nic mu nie pozostaje jak durnia strugac smiech.gif ,przeciez na zwykle "przepraszam pomylilem sie" tego dupka nie stac x x Dokładnie. Myrevina na to nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosyjska wojna propagandowa chwieje Europą. Cel: zniszczenie demokracji liberalnej i nowy układ bezpieczeństwa na warunkach Putina. Polska mimowolnie go wspiera x Dzięki rosyjskiej propagandzie rozkwit przeżywają partie nacjonalistyczne, które huśtają Europą. Gdy uda się już skompromitować zasady demokracji liberalnej, Rosja będzie mogła w końcu negocjować upragniony nowy układ bezpieczeństwa na kontynencie x Całość: http://tnij.org/ry8kekr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
edek do kostnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek odmówiła podarowania przedmiotów na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W lakonicznym piśmie poinformowano, że "prośba została odrzucona". W niedzielę trafi ono na licytację. x http://tnij.org/icwhefx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Bruno Shatyn dziś o a ty umiesz niemoto odroznic pytanie,od swojego wlasnego przekonania o tym,ze taka ustawe po uchwalilo? poproszono cie o linka i niestety nie udalo sie wygoglowac kolejnego twojego wymyslu?:D jaka szkoda,ze zrobiles sie z siebie kompletnego cepa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według "Rzeczpospolitej" firma Mateusza Kijowskiego dostała od KOD nie 90 tys., ale 120 tys. zł - bo poza sześcioma opisanymi wcześniej fakturami były jeszcze dwie kolejne, późniejsze. Wszystkie wystawione za usługi informatyczne dla Komitetu. Ale, jak wynika z rozmów "Wyborczej", faktur mogło być jeszcze więcej. x Całość: http://tnij.org/uwakvh0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×