Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Super wypowiedź o mentalności kobiet z innego tematu

Polecane posty

Gość gość
20:44 Żartujesz? W tych czasach tylko naiwniak na kogoś liczy. Jakie utrzymywanie rodziny? Skąd ty się urwałeś? Każdy utrzymuje siebie sam, bo normalny człowiek zdaje sobie sprawę, że druga strona prędzej, czy później kopnie w kalendarz, albo może uciec, więc oboje powinni utrzymywać samych siebie, a także "połowę" dziecka. Pewnie jeszcze gdzieś się uchowały osoby, które żyją dniem dzisiejszym, ale jednak świat już nie jest tak kolorowy, jak byś chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Na całe szczęście dziewice wami gardzą i zadają się z wartościowymi mężczyznami, którzy również nie robią tego z byle kim, a nawet trzymają dziewictwo do końca życia.'' No już była tu taka jedna -twoja psiapsia tralcia co oddała dziewictwo na czwartej radce (czyli opcemu facetowi) alkocholikowi z klubu. A kobiety lecą na podryw i bajer-dobrze o tym wiesz. Dlatego dziewica prędzej poleci na roochacza z bajerką niż prawiczka. Dobrze o tym wiesz słabsza genetycznie. Same chcecie kasy ,urody (to ty poleciałaś się pieprzyć z gościem co się nie potrafił wysłowić tylko dlatego że był przystojny,a teraz się oburzasz o wymóg klepsydry),i bajery. A same się dziwią ze faceci chcą prawdziwej urody i dziewictwa. Poza tym powiedzmy sobie jedno kobietę nie obchodzi jaki jest facet z charakteru byle by był bajer kasa i uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale Ty dzieciaku nie rozumiesz, że ta twoja klepsydra wieczna nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chłopczyku, Ty tu nie piszesz z jedną osobą, więc hamuj! Ja nie wiem, na jakich chłopców lecą twoje koleżanki, ale nie do mnie z pretensjami. Usiłuję Ci uzmysłowić, że jak nie jesteś prawiczkiem, to nie masz prawa tknąć paluchem dziewicy. Już Ci tłumaczyłam, że normalni ludzie mają gdzieś klepsydry i inne pierdoły, bo są z kimś z miłości i zdają sobie sprawę, że będą się starzeć, a może nawet chorować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego . Wy nie macie skrupułow prowadząc przesiew na zasadzie kasa,bajera,uroda gdzie ,,normalny,, to idealny wysoki z szerokimi barami To my wymagamy dziewictwa i i ,,normalnej,, figury klepsydry. ps. zdeformowane ciało pomimo ćwiczeń zawsze bedzie mniej atrakcyjne,dobrze o tym wiesz słabsza genetycznie żę ćwiczenia nie pomogły ci na małe cycki i ciężki duł,ćwiczenia nie pomogą takiej zdeformowanej kobiecie jak naprzykład Emilii Ratajewski z weszym tyłkiem od barkow. Za to znam kobiety po 50 lat z figurą klepsydry i ładną buzią i nadal są atrakcyjniejsze (bardziej kobiece) od jakiś modelek Jedna ma nawet oponkę lekką-i co z tego nadal ma talie odstającą pupę, spory biust czy ładna buzie. Lepszy odstający tyłek u klepsydry z cellulitem niż np. najlepiej wysportowany na siłowni płaski węszy od barków . Tak samo jak tapeta nie zakryje kanciastej szczeki,kreskowanych ust ,małych oczek,braku wystających kości policzkowych ,za to naturalnie piękna buzia bez makijażu będzie nadal ładna ! Niestety polki są coraz brzydsze i puszczalskie,to i wymagania powinny zmniejszyć. Jak wygląda jak modelka,Ratajewska czy inny patykowaty pasztet to nie wymaga barczystego przystojniaka tylko chudego ,albo niskiego,z defektami urody jak ona. Jak nie ma dziewictwa czyli dopuściła wcześniej inne penisy do pochwy to nie patrzy na bajer i wiąże się tylko z równym albo biedniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma taka milosc, na jaka mysli, ze sobie zasluguje, ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ten dalej swoje. Takie personalne wycieczki są śmieszne zwłaszcza, jak stosujesz je w rozmowie z kimś innym. Masz obsesję na punkcie klepsydry, co nadal nie zmienia faktu, że dorośli ludzie nie biorą wyglądu, jako głównego wymogu w doborze partnera bo wiedzą, że on się zmienia, często niezależnie od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Usiłuję Ci uzmysłowić, że jak nie jesteś prawiczkiem, to nie masz prawa tknąć paluchem dziewicy.'' Nie no ty jesteś jakaś tępa czy coś. Ale dziewice nie patrzą na to czy facet jest prawiczkiem czynie tylko jaką ma bajer. A bajerka u faceta jest coraz lepsza czym więcej lasek przeleci,i czym bardziej traktuje kobiety przedmiotowo. To wygląda miej więcej tak: Najlepszą kobietę czyli dziewice ( tudzież klepsy z odpowiednią twarzą ) wyrwiemy posiadając dobrą bajere. Dobrą bajerze posiadamy jak przelecimy wiele panienek. Prosty schemat-atrakcyjna kobietę zdobywa się bajerką . Bajerkę zdobywa sie praktyką przelatując wiele lasek i przedmiotowym ich traktowaniem. Dobrze wiecie że jak koleś nie ma bajery i widzi w was człowieka to zostanie co najwyżej ,,przyjacielem,, a laska i tak poleci do roochacza. Taka jest wasza natura kobiety. Sama pisałaś słabsza genetycznie o bajerze jako teście na testosteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''dorośli ludzie nie biorą wyglądu, jako głównego wymogu w doborze partnera '' Ale kobieta możę dobierać faceta na zasadzie wzrostu i tego czy ma szeroką klatkę piersiową? Albo czy potrafi podrywać? Czy ma kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest chyba niski i wąski w barach ze ciagle o tym mowi jak to kobiety tylko na to zwracaja uwage. Do tego nie ma klasy. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:19 Ile razy mam Ci powtarzać, że to działa w obie strony? Jak facet przeleciał pół osiedla, to nie ma prawa wymagać dziewicy. Zresztą te, które trzymają ze względu na moralność, a nie brak okazji, wybierają mężczyzn z podobnym światopoglądem. Poza tym, co takiego podniecającego jest w tym dziewictwie? (mówię o fetyszyzacji i fanaberiach seksualnych, nie o czekaniu do ślubu itd.) Dominacja, chęć oznaczenia terenu i pociąg do czyjegoś cierpienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przejdź się do kogoś dorosłego w rodzinie, i zapytaj, z jakiego powodu ze sobą są, bo ja nie będę Ci tłumaczyć podstawowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''On jest chyba niski i wąski w barach ze ciagle o tym mowi jak to kobiety tylko na to zwracaja uwage. Do tego nie ma klasy. Porażka'' Nie istotne jaki jestem ale ciekawe słabsza genetycznie My faceci mamy nie patrzeć na urodę,ale jak sama napisałaś niski,wąski w barkach i biedny to porażka. No to oczywiste że wasko doopie czy inna gr**** z ciężkim dołem ,do tego nie dziewica to nie porażka? Hmm... Czyżby dorośli ludzie nie kierowali się wyglądem co? słabsza sama pisałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czyta to kafeterie to nasuwa się jedno pytanie ;czy normalni ludzie obu płci jeszcze zamieszkują ten kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy ty dzieciątko nie widzisz, że piszesz z co najmniej dwiema osobami? Nie wciskaj kilku różnych wpisów w swoją teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodź na randkę. Dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!! Ale jestescie łatwowierne. Przeciez to ktos sie zgrywa. Pewnie normalny facet albo nawet kobieta pisze te brednie i sie cieszy ze was to denerwuje. Nikt nie ma patich pogladow i widac ze sa przerysowane. Olejcie trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możesz mnie, dzieciaku nie obrażać, z łaski swojej? Ja nie wiem, w jakim towarzystwie się obracasz, ale jak ja byłam młoda, to jakoś ludzie mieli wartości, szanowali samych siebie, dobierali się na zasadzie podobnej moralności i wiedzieli, że człowiek, to nie jest ciało. Jak widać, wasze zepsucie postępuje. Naprawdę nie masz w otoczeniu kogoś, kto by Ci to wytłumaczył na własnym przykładzie, jak to wszystko w praktyce wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Przejdź się do kogoś dorosłego w rodzinie, i zapytaj, z jakiego powodu ze sobą są, bo ja nie będę Ci tłumaczyć podstawowych rzeczy.'' Od czego zaczynają sie związki? Od bajery faceta Czemu kobiety wymagają i testują faceta na podstawie bajery? Bo podrywanie to symbol meskich chormonow (wypowiedzi kobiet) Co symbolizuje kobiece hormony ? Seksowne ciało klepsydry z pupą i talią po której widać że będzie dobrze rodzić(nie mylić z ciężkimi gruszkami z płaskim tyłkiem),po piersiach które wykarmią mlekiem,po twarzy na której widać dużo kobiecych hormonowy. Co jeszcze wymaga się od faceta? Kasy i statusu Kiedy facet je zdobywa? W jego przeszłości Jaką w zamian przeszłość wymaga się od kobiety? Bez penetracji Co to daje? Dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wam łatwo powiedzieć bo mężczyźni w Polsce są atrakcyjniejsi od kobiet.Dobrych samochodów jest też więcej niż dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi baba do lekarza, wszędzie jest niebieska, zielona... - O Boże, co się pani stało? - Panie doktorze, już nie wiem co mam dalej robić... Za każdym razem, kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany, tłucze mnie. - Hmm znam jeden absolutnie pewny i efektywny środek! W przyszłości, kiedy pani mąż przyjdzie pijany do domu, weźmie pani filiżankę herbaty rumiankowej i niech pani płucze gardło i płucze i płucze. 2 tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza i wygląda jak kwitnące życie... - Panie doktorze, wspaniała rada! Za każdym razem, kiedy mój mąż dobrze wcięty wtacza się do mieszkania, ja płuczę i płuczę gardło, a on nic mnie nie robi. - Widzi pani, trzeba po prostu trzymać pysk zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poważnie mówię, idź zapytaj kogoś dorosłego, z wieloletnim stażem, jak się poznali, bo nie mam już cierpliwości. Nawet w kościele można się poznać, czy na targu, jak się chce. Nie żadna pupa i talia, tylko biodra, bo pupa ma się nijak, do wielkości miednicy. I powtarzam raz jeszcze - nieprawiczek nie ma moralnego prawa do dziewicy. Kiedyś jakoś ludzie o tym wiedzieli i czekali do ślubu. Gdybyś nie postrzegał pakowania prącia w każdą napotkaną pochwę, jako coś, czym można się szczycić, to zasugerowałabym szukanie w odpowiednim miejscu, ale tak się nie da w tym wypadku. Dlaczego coś po drodze się nie udało, że mamy teraz tak bezrefleksyjne, hedonistyczne młode społeczeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''I powtarzam raz jeszcze - nieprawiczek nie ma moralnego prawa do dziewicy.'' A to se możesz gadać.Dziewica jak każda inna leci na bajer. Czym więcej facet przeleci lasek,bardziej patrzy na was przedmiotowo tym bardziej was kreci (do tego jeszcze afrodyzjakami są kasa i uroda) ,a jemu łatwiej zagadać upatrzona ofiarę. Poza tym jak byś nie zauważyła większość prawiczków tutaj chciało by dziewicy,rożnie układały się ich losy ,a jakoś nie idą do prostytutek pomimo że: -dziewica jak każda inna leci na roochaczy ,bo bycie roochaczem daje wyrobienie sobie bajery -większość kobiet skacze z kwiatka na wiatek.ma przygody,idzie na czwartej randce do łózka z alkoholikiem poznanym w klubie itp. A moralność nie ma tu nic do rzeczy bo ja mogę napisać że nie klepsydra niema moralnego prawa lecieć na kasę-bo klepsydra to ciało najbardziej nadające się do rozmnażania i doznań erotycznych ,a kasa jest do utrzymania kobiety i potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To w takim razie Ty nie znasz żadnych dziewic, albo te, które są z przymusu, a nie z chęci i zasad. Jakoś kiedyś ludzie normalnie wiedzieli, gdzie jest czyje miejsce i kto może z kim spać. To już nie moja wina, że obecne pokolenie się tak zachowuje. Do tego jakbyś nie zauważył, to mężczyźni chcieliby przelecieć pół miasta i mieć dziewicę, czy to nie hipokryzja? Pytam raz jeszcze, co was podnieca w tej fanaberii? Dominacja, cierpienie, oznaczenie terenu? Jak chcesz doznań erotycznych, to idź do burdelu. Związki są z miłości, a nie dla seksu. Trzeba odróżnić zezwierzęcony, hedonistyczny seks, od prokreacji. Co do kasy, to już Ci mówiłam, jesteś naiwny i nie znasz życia. Ludzie z odrobiną rozumu nie bawią się w utrzymywanie rodziny, bo życie, to nie bajka. Na wspólne utrzymywanie zasługują tylko dzieci, z wiadomych względów, a tak, to każdy sobie, dla własnego bezpieczeństwa w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Gdybyś nie postrzegał pakowania prącia w każdą napotkaną pochwę, jako coś, czym można się szczycić'' Nigdzie tak nie pisałem. Po prostu myślę przyczynowo-skutkowo. 1.Dużo zaliczonych-podejście do kobiet przedmiotowe 2.Podejście do kobiet przedmiotowe-dobra bajerka 3.Dobra bajerka -atrakcyjniejsza kobieta,być może dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Do tego jakbyś nie zauważył, to mężczyźni chcieliby przelecieć pół miasta i mieć dziewicę, czy to nie hipokryzja?'' Po raz setny tłumacze żę przelecenie puł miasta daj***ajerkę-afrodyzjak. To po pierwsze,a po drugie,to mężczyźni w moim otoczeniu są znacznie bardziej monogamiczni,mają mniej partnerek,kobiety szybciej wchodzą w nowy związek,częściej miewają przygody. Teraz od faceta wymaga sie wszystko,bajery,kasy,urody A od kobiety ani urody,dziewictwa... ''Związki są z miłości, a nie dla seksu. '' Dziwne żę dla kobiet normalny facet to ten z idealną sylwetką-wysoki i szeroki w barach Za to oburzacie się jak facet by wymagał ,,normalnej,, idealnej kobiety klepsydry z odpowiednia twarzą. Tak samo facet ma mieć bajer i zdobyć kasę/status-a kobieta tak jak jakaś tralcia sralcia z obcym facetem na 4 randce przygodnie straci dziewictwo (widać jakiś roochacz alkoholik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pominę, że przypadkiem wyszedł z Ciebie pogląd, że kobieta w tym wszystkim jest tylko czymś, co się zalicza, a nie dostrzegasz, że wykorzystaliście się nawzajem, bo ona też chciała się wyładować Twoim kosztem, ale mniejsza. Wychodzą z Ciebie też patriarchalne wzorce, ale czasy się zmieniły i przedmiotowe traktowanie coraz rzadziej przejdzie, ale to tylko takie ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patrz, ja mam 33 lata, nadal prawiczek i jakos kobiety niezbyt sa mna zainteresowane gdy niezbyt dobrze mnie znaja ale pozniej jak juz lepiej poznaja to juz by byly zainteresowane ale wtedy juz ja nie jestem gdy widze ich interesownosc i wygode w tym wszystkim, co mi poradzisz kochana doradczynio? gdzie znalezc taka, ktora pokocha mnie za to ze po prostu jestem a nie co mam i co potrafie? i zeby byla daiewica albo najwyzej miala jednego partnera seksualnego z ktorym byla conajmniej pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od kobiety niczego się nie wymaga? :D Może patriarchat słabiej się trzyma, ale to zmieniło tylko tyle, że oprócz idealnego wyglądu, bycia kucharką, sprzątaczką, matką, żoną i kurwą w jednym, wymaga się jeszcze dodatkowego etatu, do tego domowego. I nadal mylisz seks, i dziewictwo, jako męską fanaberię i zboczony kaprys, z zasadami i świadomym trzymaniem przez oboje do ślubu, ze względów religijnych, czy jakichś osobistych przekonań. W tym pierwszym nie masz podstaw, aby wymagać, chyba, że znajdziesz taką, która jest dziewicą z przypadku, a w drugim taka osoba będzie szukać kogoś z podobnymi zasadami. Ale w dalszym ciągu ktoś zbrukany nie ma prawa domagać się świadomej dziewicy, bo to hipokryzja i zwykły fetyszyzm i zboczenie, bez szacunku do zasad tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×