Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Super wypowiedź o mentalności kobiet z innego tematu

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Najprędzej na forach, czy zgromadzeniach religijnych. Są nawet takie, które skupiają się na aspekcie dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''że oprócz idealnego wyglądu'' to raczej w polsce nie możliwe z waszymi plaskatymi tyłkami i szerokimi barkami. poza tym wiele pisałem już razy dla kobiet normalny z wyglądu to idealny facet -wysoki i szeroki w barach to normalna kobieta to chyba klepsydra z sercowatymi ustami a nie jakiś aseksualny stworek pokroju modelek z VS. ''bycia kucharką, sprzątaczką, '' większość facetów sobie z tym daje rade-za to wy w naprawach ,czy po prostu daniem w mordę nie zastąpicie faceta. ''bo to hipokryzja i zwykły fetyszyzm i zboczenie, bez szacunku do zasad tej osoby.'' tu takrze wiele razy pisałem-wy lecicie na bajerkę czy inny podryw i zagadanie. A czym więcej facet przeleci i bardziej widzi w was przedmiot tym większą ma bajer-afrodyzjak dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''że oprócz idealnego wyglądu'' to raczej w Polsce nie możliwe z waszymi plaskatymi tyłkami i szerokimi barkami. poza tym wiele pisałem już razy dla kobiet normalny z wyglądu to idealny facet -wysoki i szeroki w barach to normalna kobieta to chyba klepsydra z sercowatymi ustami a nie jakiś aseksualny stworek pokroju modelek z VS. ''bycia kucharką, sprzątaczką, '' większość facetów sobie z tym daje rade-za to wy w naprawach ,czy po prostu daniem w mordę nie zastąpicie faceta. ''bo to hipokryzja i zwykły fetyszyzm i zboczenie, bez szacunku do zasad tej osoby.'' tu takrze wiele razy pisałem-wy lecicie na bajerkę czy inny podryw i zagadanie. A czym więcej facet przeleci i bardziej widzi w was przedmiot tym większą ma bajer-afrodyzjak dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poważnie jesteś tak zaślepiony, czy nie wiesz, o czym mówię? Kobieta ma być chuda, ma mieć ciągle promienną, gładką skórę, idealne włosy i makijaż, do tego ma być chuda, ale mieć tyłek i cycki. Właśnie załatwiłeś sam siebie, bo twoja klepsydra jest ewolucyjnie analogiczna do budowy faceta, którą wymieniasz. Sercowate usta, ale pomysły :D Co to konkretnie znaczy? Pomijam już, że właśnie większość facetów oczekuje cycków i tyłka w tych czasach i kobieta nie ma prawa się zestarzeć, więc o czym my rozmawiamy. Nie rozumiesz zupełnie, o czym piszę. Dla wielu facetów jest wygodniej, jak kobieta, to taka jakby matka, ze wszystkimi funkcjami, tyle, że można legalnie z nią spać. Teraz jeszcze piszesz, jakby umiejętność naprawiania czy skłonność do przemocy była warunkowana chromosomami płci. To jest do wyuczenia, a w mordę nie trzeba dawać, wystarczy gaz pieprzowy. Książęta na białym koniu są coraz mniej potrzebni, nie oszukujmy się. To ja znowu mówię, że nie będąc prawiczkiem nie masz prawa do dziewicy, tak było zawsze i tego nie zmienisz. I tłumaczyłam Ci także, że żyjesz w oderwaniu od rzeczywistości i kobiety już otwierają oczy i to, co przechodziło z ich matkami i babkami już nie przejdzie, a nawet prędzej za takie traktowanie napluto by Ci w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Prawo do dziewicy ma ten któremu użyczy genitaliów 2.Kobiety dają genitalia najchętniej temu który ma najlepszą bajerkę 3.Czym facet więcej zaliczy tym lepsza ma bajerze. Nie moja wina że lecicie na bajerantów,a nie prawiczków (też jako dziewice).Duża ilość partnerek jest tylko drogą do coraz lepszej samicy. ''oważnie jesteś tak zaślepiony, czy nie wiesz, o czym mówię? Kobieta ma być chuda, ma mieć ciągle promienną, gładką skórę, idealne włosy i makijaż, do tego ma być chuda, ale mieć tyłek i cycki. '' Nie.... wystarczy że kobieta z natury jest atrakcyjna -lepszy odstający tyłek klepsydry z cellulitem niż płasko d***e na siłowni. Lepsza naturalnie piękna buzia bez makijażu niż męskie rysy twarzy z tapetą ''Właśnie załatwiłeś sam siebie, bo twoja klepsydra jest ewolucyjnie analogiczna do budowy faceta, którą wymieniasz. '' Oczywiście. Tylko że faceci o idealnej sylwetce określani są jako normalni. Dlatego kobieta o sylwetce klepsydry i odpowiedniej twarzy powinna być określana również jako minimum normalności. Kobiety ciągle twierdzą że chcą kasy i bajery za ich urodę,a nawet nie spełniają wyznaczonej niejako przez samych siebie ,,normy,, Inna sprawa że kobiety w Polsce są o wiele mniej atrakcyjniejsze od mężczyzn ,bo mężczyzn wysokich i barczystych jest od groma-a kobiety polki przeważnie mają zdeformowane niekobiece sylwetki z płaskim tyłkiem i szerokimi barkami,albo ciężkim gruszkowatym dołem. Najmniejszy odsetek stanowią analogiczne dla waszego ,,normalnego,, przystojniaka ,,normalne,, klepsydry. I tak jak kobieta ma zdeformowane ciało jak uwielbiana tu przez niektóre panie aseksualna chłopięca Emilii Rajkowski,powinna się brać tylko za niskich albo z wąska klatką piersiową,w zamian za wąsko-płaski tyłek.A jak nie jest dziewicą nie powinna wymagać bajery i kasy/statusu. ''a w mordę nie trzeba dawać, wystarczy gaz pieprzowy.'' Umiejętność bicia się faceta i ogólna agresja jest dla kobiet ważna i rowniez stanowi formę podniecającego afrodyzjaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prosta zasada-im więcej facet zaliczy/poderwie tym łatwiej mu to przychodzi,nabiera socjopatycznego przedmiotowego podejścia do kobiety-a ile byś się nie migała i pyskowała to te przedmiotowe podejście do kobiet w podrywaniu poprzedzone często wieloma partnerkami przynosi największy sukces. O ile byś nie zauważyła ze jedni co chwila wyrywają i anni mają opory przed bajerką czy podrywem. Lepiej podrywa ten co przeleciał ileś tam lasek niż np.prawiczek." v Zgadzam się z tym, dlatego zawsze miałam uczulenie na bajerantów i nigdy nie brałam na poważnie ich zalotów. Oni pewnie myśleli jacy to są wspaniali i że robią na mnie wrażenie. Do niczego więcej oprócz rozmowy czy zwykłych gestów życzliwości (które mam zwykle w zwyczaju) nie dostali. Zdawałam sobie sprawę, że im bardziej facet wydaje się "idealny", że zawsze wie co odpowiedzieć, jak zrobić wrażenie na mnie, lubi to samo, normalnie jak bratnia dusza, to zapalała mi się czerwona lampka "uwaga, wyuczony bajerant", albo naczytał się poradników podrywu albo w praktyce zabawiał się wieloma dziewczynami. Od razu był u mnie skreślony. Dlatego wybrałam nieidealnego ale widziałam że szczerego i prawdziwego, prawiczka i ja też byłam dziewicą, czekałam do ślubu, choć mogłam to zrobić wiele razy z innymi, bo powodzenie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka prawda
"A jak nie jest dziewicą nie powinna wymagać bajery i kasy/statusu." Byłam dziewicą i bajery czy cwaniactwa nie lubiłam, wręcz mnie odpychały, za to inteligentne rozmowy jak najbardziej. Bajera kojarzy mi się z próżnością i narcyzmem, co jest niemęskie i mnie odpycha, bo to sugeruje, że facet egoistycznie podchodzi do kobiety, żeby podbudować swoje ego, a nie chodzi mu o nią tak naprawdę. Poza tym nigdy nie podobali mi się barczyści i szerocy jak chłop na polu faceci. Na wsi nie mieszkam, więc chłop do pługa mi niepotrzebny, co to za stereotypy, że każda kobieta leci na szerokiego rolnika? Chyba, że dziewczynie brakowało ojca albo poczucia bezpieczeństwa i myli to poczucie z gabarytami fizycznymi bramkarza na dyskotece, co się ma nijak do rzeczywistego poczucia bezpieczeństwa w życiu. Sama fizyczność tego nie zapewni, a nieraz taki facet nawet wykorzystuje swoją fizyczną przewagę i bije swoją kobietę. x W tych czasach liczy się u faceta INTELIGENCJA, ZARADNOŚĆ, BŁYSKOTLIWE POCZUCIE HUMORU, AMBICJA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ I OGÓLNE ZADBANIE FIZYCZNE. U mnie jeszcze uśmiech, ładne zadbane zęby i życzliwość/dobro w oczach, jakiś blask w oczach były istotne. Ja patrzyłam zawsze głównie na twarz i jej wyraz, gdyż to ona jest zwierciadłem duszy i charakteru, widać też po niej intencje i skłonności. X A reszta ciała się zmienia i jest mało ważna, na co dzień nie ogląda się czyjejś klaty ani nie w niej się człowiek zakochuje. Kobiety, które wg tego wybierają mężczyznę dla siebie, często źle wybierają, widzę to po koleżankach. Taki facet często nie ma wiele do zaoferowania poza gabarytami (faceci też mylą męskość z wielkością i siłą fiz.) i często kobiety nie są z nimi szczęśliwe na dłuższą metę, bo brakuje im cech (których nie wzięli pod uwagę) zapewniających dobrą komunikację i dbanie o inne sfery związku. Wyjątki pewnie są, ale piszę to z ogólnych obserwacji. x Mój ojciec był mega męski a był średniej lub nawet drobnej budowy. Wbrew pozorom był bardzo silny fizycznie, dużo potrafił dźwigać, był wytrzymały i "żylasty", bali się go w pracy inni współpracownicy, nawet Ci o głowę wyżsi i barczyści. No i o czym to świadczy? że męskość to coś więcej niż rozmiary. Pamiętajcie, że w czasach rycerzy, mężczyźni byli dużo niżsi niż są teraz a jacy męscy i waleczni byli, księżniczki zdobywali i królami/dowódcami/bohaterami zostawali. Czy ktoś powie, że nie byli męscy albo seksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheeehehe
Wpadam na to forum raz na kilka miesięcy. I ZAWSZE trafiam na "genialne" rozkminy prawiczków, zwykle kilka takich tematów na pierwszej stronie :D Hej autorze tematu, wiesz że np. Katarzyna Howard jedna z żon Henryka 8, zdradzała go z dworzaninem (za co król zabił oboje)? Myślisz że ten dworzanin miał wyższą pozycję niż król? :D Waszym problemem jest nieprawdopodobnie prymitywne, prostackie postrzeganie świata i ludzi. Wszystko wtłoczyliście w swoje prymitywne schematy (wszystkie kobiety są wg was takie same, a faceci dzielą się tylko na bad boyów :D i nice guyów :D ), nie potraficie wyciągać wniosków, widzicie tylko skutki ale nie przyczyny. Nie wiem z czego to wynika, podejrzewam że z zaburzeń inteligencji emocjonalnej. Gdy np. widzicie bogatego faceta z ekstra laską, to myślicie "poleciała na kasę, lub pozycję", a czy kiedykolwiek wpadło wam do głowy że ten facet może być inteligentny i/lub mieć wysokie umiejętności społeczne a kasa którą ma jest właśnie konsekwencją wykorzystania tych cech? a tak się składa że zarówno inteligencja jak i umiejętności społeczne są cechą atrakcyjną dla kobiet i może ta ekstra laska wcale nie poleciała na kasę tylko właśnie na osobowość? :D Zmartwię was, ale kobiety patrzące WYŁĄCZNIE na kasę/pozycję faktycznie są, ale to zdecydowana mniejszość. Obawiam się że wy nawet gdybyście wygrali w amerykańskiej loterii kilkadziesiąt milionów $ to i tak moglibyście najwyżej zdobyć blacharę (czy też raczej ona by was omotała i zdobyła), ale nie normalną kobietę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak masz racje, bo wiadomo ze skoro koles inteligentny to i bedzie mial kase a skoro facetki maja wymaganie nierealne do tego co same moga dac to dlaczego mezczyzni nie loga miec podobnie wysokich wymagan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo niedługo zapanuje prawica i nie będziesz miał wymagań, tylko normą będzie ciągnięcie za szmaty przed ołtarz, bo splamiłbyś honor rodziców, gdybyś zbrukał dziewicę. Natomiast dobierając się do wszystkiego, co napotka się na ulicy, wykolejeńcy i dewianci będą kastrowani publicznie, a także wygnani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grasuje tu sekta obleśnych prawików, głoszących swoje prawdy urojone a dziewczyny przez swój odzew karmią takich troli :D Ta dyskusja ma mniej-więcej taki sens, jak czytanie "Pana Tadeusza" od tyłu. To taki swojski "Dzień świra" bo "moja racja jest mojsza, niż twojsza" :D Zabawne jest też to, że jest tyle kobiet, dla których paplanie tych "mężczyzn" ma jakieś znaczenie :) a ma, bo w przeciwnym wypadku zbyłyby te "błyskotliwe" wywody uśmiechem, pozwalając im na stworzenie kółka wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niestety ale to wynika tylko z waszego rozpieszczenia. Tak jak normą jest że kobieta za normalnego w Polsce uznaje faceta z wyglądu idealnego. Mężczyźni raczej mogą przebierać tylko w zdeformowanych polkach które pomimo głoszonych haseł o byciu ,,najpiękniejszymi kobietami świata'' są jednymi z najmniej atrakcyjnych,nie adekwatnych do swoich wymagań i owiele brzydszych z natury od polaków. ''tak masz racje, bo wiadomo ze skoro koleś inteligentny to i będzie miał kasę'' Tak...tak....znamy te gatki a kobieta inteligentna to dziewica ,bo odpierała ataki penetrantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się! Dlatego tym bardziej nie tkniesz dziewicy, bo normalna dziewica brzydzi się narządami wydalniczymi mężczyzn i jest dziewicą do śmierci! Jak by się z tobą przestała, to nie była żadną dziewicą, a sztuczną błonkę każdy dziś kupi w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabsza genetycznie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:48 Wybacz, ale nie interesują mnie twoje poglądy... :) Jeśli nie potrafisz przyswoić prostej informacji z kontekstu, to sobie poprostu zapisz gdzieś w kajeciku, że post skierowany do mnie, śmiało możesz uznać za ZBĘDNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 To ty jesteś słabszy, ale jeszcze nadejdzie normalność i nie będzie gadania, jak rodzice będą ciągnąć do ślubu! A hedoniści będą wygnani ze społeczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu oczytał się forum braciasamcy i szaleje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor nie jest prawiczkiem ale to co wyroochal wcale nie poderwał a to poderwalo jego;) pewnie laska była tak pijana, że ledwo na oczy widziała;) i pewnie kaszalot;) Autor ma wymagania ale sobą nic nie reprezentuje i dlatego żadna kobieta na niego nie spojrzy i to go boli;) Autor będzie tak ujadal na kobiety do samotnej starości a normalni ludzie będą się łączyć w pary mając w doopie jego mądrości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Gościu oczytał się forum braciasamcy i szaleje!!'' Raczej kafeterii,wypowiedzi kafeterianek-kobiet!!! Dlatego rozważałem po równo: Związek zaczyna się od bajery i podrywania,ponieważ podrywanie świadczy o testosteronie (męskich hormonach)-tak pisały kafeteria. Ok. w takim razie kobieta powinna przechodzić test na kobiece hormony poprzez wygląd: -figura klepsydry -twarz z dużymi oczami,sercowatymi ustami i wystającymi kośćmi policzkowanymi Do tego kobiety rozliczają faceta z przeszłości,bo to w ciągu życia facet zdobywa takie rzeczy jak kasę,status czy inne dla was afrodyzjaki jak prawo jazdy itd. Ok. w takim razie niech kobieta będzie rozliczona z przeszłości czy dawała się penetrować i czy jest dziewicą. Kobiety wielokrotnie pisały że facet normalny to ten idealny z wyglądu-wysoki i szeroki w barach. Ok. drogie panie w takim razie kobieta powinna być z wyglądu też tzw. normalna czyli klepsydra z odpowiednią twarzą. Podsumowując: 1.Skoro polki nie są klepsydrą z odpowiednimi cechami twarzy to nie powinny wymagać ,,normalnej,, idealnej sylwetki faceta,ani testu na hormony w postaci podrywu/bajery 2. Skoro większość polek ma na koncie penetrację i nie są dziewicami to nie powinny wymagać kasy i statusu. Bo jak to tak? Facet zdobywa kasę i status w czasie gdy ktoś się spuszcza na jego przyszłą zonę partnerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''bo splamiłbyś honor rodziców, gdybyś zbrukał dziewicę'' nigdzie na świecie niema tak że faceta oskarżą się o zbrukanie dziewicy.Za to wymaga się od kobiet dziewictwa poprzez rytuał pokazania krwi na prześcieradle. Wynika to z prostego schematu: -kobieta leci na status i kasę. -status i kasę zdobywa facet/jego rodzina w przeszłości -skoro facet czy rodzina (jeśli majątek est wielopokoleniowy) w przeszłości zdobywali kasę i status to kobieta nie powinna byc w przeszłośc***enetrowana i obspermiona przez innego samca. W Polsce czy krajach zachodnich norma jest że kobieta czerpie korzyści finansowe na faceci mimo że penetrował ja i spuszczał się na nią wcześniej inny samiec. Przykład z kafe:haze Tu by wystarczył prosty schemat: Dziewica ma prawo do samców równych i lepszych pod względem kasy /statusu Nie dziewica ma prawo do samców równych lub gorszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheh prawiku, nie mam sercowatych ust i figury klepsydry. Mam za to inteligentnego męża, który ma szeroką klatę i jest bardzo wysoki. O zarobkach nie wspomnę. Skoro jednak ani dziewicą nie byłam w chwili jego poznania, ani nie mam przymiotów kobiecości wg twojej oceny, to czemu na boga mój mąż sprzeniewierzył się prawu naturalnemu i wziął mnie za żonę???!! Co więcej, czemu mój były facet na hasło, żem jest dziewica zareagował jakby go bąk w tyłek ugryzł, bo w jego ocenie byłam niedoświadczonym balastem? Ja wiem, że jesteś samotny chłop po 30 i uważasz się za alfę i omegę, mogąc tłumokom jak ja wyjaśniać prawdy objawione ale niestety twoja samotność oraz nieumiejętność znalezienia swojego ideału wynika z tego, że jesteś na dole drabiny. Nie jesteś ani wysoki, ani dobrze zbudowany, za to jesteś cham i szowinista, przekonany (błędnie) o swojej z******tości. Taki Korwin, tyle że o połowę młodszy. Jesteś obiektem kpin większości kobiet w twoim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie potrafisz czytać? Jakbyś się przespał z dziewicą i nie wziął z nią ślubu, to zbrukałeś ją i wasze rodziny. Wtedy normą jest, że rodzice biorą cię za szmaty i lecisz przed ołtarz z tą dziewicą i o tym mówimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak...tak...tak słabsza genetycznie ale fakt są takie przegrywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś jakiś nienormalny. W tych czasach kobiety mają w d***e twój status, bo same potrafią zarobić. Z kolei będąc hipokrytą, który rżnął wszystko, co się rusza, nie masz prawa upokarzać jak jakiś pies i oddawać moczu i spermy na dziewicę, bo nie będąc prawiczkiem może taka się zgodzi na związek, ale biały, bo byłeś już w innych pochwach i jesteś oblepiony obcą miesięczną krwią, kumasz? Normalna dziewica zwymiotowałaby na myśl, że jakiś zwyrol chce włożyć w nią coś, czym szcza. Po tym poznasz dziewicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli twój wymyślony mężuś to taki frajer co sam daje od siebie i nic nie wymaga? No tak...90% polaków tak ma Dobrze że to tylko fanaberia obspermionej grubaski z ciężkim dołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sam jesteś słabszy genetycznie, bo nie potrafisz uszanować prawicowych, tradycyjnych wartości! Jak zapanuje prawica, to inaczej będziesz śpiewał i jak splamisz honor rodziców, to nie będzie gadania, że chcesz ****ać, tylko rodzice zaprowadzą przed ołtarz i nie uciekniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Z kolei będąc hipokrytą, który rżnął wszystko, co się rusza'' Przed chwilą byłem twoim zdaniem prawiczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie tak niema słabsza gie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 Masz jakiś fetysz spermy? Normalni ludzie oddają mocz do kibla, a nie na drugą osobę. A jeśli ty wymiotujesz obrzydlistwami z prąca na kogokolwiek, to tylko mu współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:42 To nie szaleństwo :) To umysłowa masturbacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×