Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Super wypowiedź o mentalności kobiet z innego tematu

Polecane posty

Gość gość
.bjyyjgb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owczarek niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jamnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plemnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać prawda boli. A tu było o tym o co walczą kobiety-o równo uprawnieniu. Także w tym by ludzie dobierali sie na swoim poziomie a nie zawsze kobieta gorsza od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunku do kobiet uczymy sie od nich zamych, one nie maja szacunku do nas to i my do nich nie bedzie mnie uczyl szacunku do kobiet ktos kto poprzez klamanie (bajere) oszukuje je i wykorzystuje ale wy chyba tego nie zauwazacie i lubicie a moze chcecie powiedziec ze oni wam przez to okazuja szacunek? a argument sily nie jest argumentem mowiacym o prawdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku każdy roochacz jest słodziutki :D Poza tym one czują ogromny respekt do roochaczy tu na forum. Wystarczy napisać że wiele panienek ci dało i już jesteś gość . A jak prawiczek to od razu beznadziejny koniobijca. Tylko że ten budzący respekt cudny roochacz mógł dymać byle co jakieś wąsko płasko tyłkie puszczalskie laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za takie słowa o kobietach zostaniesz rozliczony po śmierci! Każdy kto opluwa kobietę, opluwa Maryję i własną matkę! Każdy kto chce seksu od kobiety, pozbawiając ją dziewictwa trafi do piekła. Maryja była dziewicą i dlatego za te zbrodnie czeka was Sąd Ostateczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To miej pretensje do tych, którzy powinni Cię tego szacunku nauczyć. Zamiast pluć na innych zrobiłbyś coś dobrego dla innych! Myślisz, że jesteś lepszy? Nie jesteś, bo nienawiść wraca tak, jak dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każda matka po stwierdzeniu, że kobieta jest gorsza prosi dzieciaka, by posprzątał swoje zęby z podłogi i wracał do szopy z miską wody i suchym chlebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klepsydra na stolcu klepsydra na stolcu klepsydra na stolcu klepsydra na stolcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorządnyMen
A ja Ci powiem, że przegrałeś, a ja wygrałem. Bo ja mam tyle honoru, że nie tknąłbym dziewicy, bo skoro jest dziewicą, to znaczy, że chce nią być do śmierci, a nie oddać się *****czowi. Moja jest dziewicą i nią będzie, bo ją szanuję i ja potrafię nad sobą zapanować, by nie kierować się chucią i szanuje czystość mojej dziewczyny, bo co Bóg dał, niech napalony samiec nie odbiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnyOn
W piizdach się tym dzisiejszym mężczyznom poprzewracało! Kiedyś mężczyzna szanował siebie i innych, a nie gardził, bo nie ma czego przelecieć. Kiedyś mężczyźni szli na wojnę, brali odpowiedzialność, a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja dziewczyna to jest dziewicą, ma sercowate uszy, klepsydrowe ciało, do tego sika na sercowato i wymiotuje na kształt klepsydry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie ma błony dziewiczej w dupsku, to niech s*******a od dziewic! Nie dla psa kiełbasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie ma błony dziewiczej w dupsku, to niech s*******a od dziewic! Nie dla psa kiełbasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrawdziwyFacetMa3Penisy
A ja jestem dziewicą i wymagam k***a żeby facet miał sercowaty o***t i miał 3 fiuty ułożone w klepsydrę i co teraz żałosne podróby? Prawdziwy mężczyzna zaczyna się od dwóch penisów! Reszta to przeciętne pokraki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dziewicą i wymagam k***a żeby facet miał sercowaty o***t i miał 3 fiuty ułożone w klepsydrę i co teraz żałosne podróby? Prawdziwy mężczyzna zaczyna się od dwóch penisów! Reszta to przeciętne pokraki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dziewicą i wymagam k***a żeby facet miał sercowaty o***t i miał 3 fiuty ułożone w klepsydrę i co teraz żałosne podróby? Prawdziwy mężczyzna zaczyna się od dwóch penisów! Reszta to przeciętne pokraki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faarciarz
Możesz mi zazdrościć gdyż moja dziewczyna jest klepsydrą, dziewicą nietkniętą nawet przez tampon, a do tego nawet skrzepy podczas okresu ma sercowate, a stolce jak klepsydry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To miej pretensje do tych, którzy powinni Cię tego szacunku nauczyć. Zamiast pluć na innych zrobiłbyś coś dobrego dla innych! Myślisz, że jesteś lepszy? Nie jesteś, bo nienawiść wraca tak, jak dobro. x x czyli chcesz powiedziec, ze w momenicie gdy was wykorzystuja mezczyzni, zaliczaja i zostawiaja to wlasnie ta karma wraca do was, bo przeciez za nic was to nie spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po pierwsze nie jestem żadnym was, Towarzyszu, a po drugie jakbyś poczytał Biblię, to wiedziałbyś, dlaczego złe rzeczy spotykają człowieka, a że przy okazji do tych, których wymieniasz wróci z nawiązką, ale to już tylko karma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalem biblie i nie wierze w waszego boga, on nie ma nawet imienia a poza tym to jest tylko zreformowana kopia innego boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×