Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarodziejkaBezKsiężyca

Staraczki na październik, listopad 2017 !!!! :)

Polecane posty

Gość gość
jeszcze ktoś testuje w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszkamaszka
Hej. Byłam dziś na becie i niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszkamaszka
Jest problem z dodawaniem postów. Jestem dziś po becie i niestety ten cykl nie był nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszkamaszka
Jest problem z dodawaniem postów. Jestem dziś po becie i niestety ten cykl nie był nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kataszkamaszka- w którym dniu cyklu zrobiłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feels_like_heaven00
Dzień dobry, kochane :). Nie było mnie kilka dni, praca mnie pochłonęła. Sporo się tu działo. Julka, kataszkamaszka-przykro mi,dziewczynki :(. Ale juz niedługo kolejny cykl i znowu szansa :) Ja dziś nie wytrzymałam i zrobiłam test. Owu w 12 dc, dzisiaj 20 dc i oto mi się ukazał taki obrazek... http://www.fotosik.pl/zdjecie/1e481a1b5d66755a Moja przyjaciółka twierdzi, że kreseczka jest, tyle, że blada, a ja nie mogę uwierzyć, oceńcie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do feels- faktycznie blada kreska, szansa jest że ci się udało, a ile dni jests przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do feels- jakiej firmy robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do feels- masz dużą szanse na ciąze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta27
hej, czytam wasze forum od jakiegoś czasu i postanowiłam dołaczyc do was ,to będzie początek naszych staran o maleństwo, chyba dojrzałam do tej decyzji, mam 27 lat, maż29 ,ten cykl raczej chyba nie udany ,nie mam zadnych objawów a, w następnym tygodniu powinna pojawić się @,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Ja owulacje miałam 28.01 a spodziewana miesiączka 12.02. Mam krótkie cykle i bardzo nieregularne. Cały czas of kilku miesięcy nie zabezpieczamy się z partnerem i zawsze kończy we mnie. Jak do tej pory nic się nie udało. We wrześniu 2015 poronilam w 8 tygodniu, była to ciąża nieplanowana. Teraz w zasadzie tez idę na żywioł, sama nie wiem czy chce tej ciąży czy nie... Ale nie robimy nic, aby się przed nią zabezpieczyć. Co miesiąc się nakręcam i szukam objawów i robie testy. A gdy dostaje okres to z jednej strony się ciesze a z drugiej jestem zawiedziona. Tym razem jakoś dziwnie czuje ze się udało, na razie objawów implantacji brak, jest za wcześnie, ale mam dziwne przeczucie ze okresu nie dostane.. No zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta27
mam nieregularne cykle, więc chyba będę musiała nabyć testy owulacyjne i mam ogromną prośbe dziewczyny polecicie mi jakies dobre testy owulacyjne jakiej firmy kupić/zamówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 10.50- to twoja pierwsza ciąża ,ile masz lat? jak można zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 10.50 - jakie miałś objawy implantacji wcześniej we wrześniu 2015? pamiętasz może....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.53 - to moja druga ciąża, z tym ze pierwsza nie była donoszona. W tym roku skończę 25 lat. 10.55 - z tego co pamiętam to klucie w podbrzuszu, przechodziło mi to na pachwine jedną, a potem bolały mnie ledzwia (w sumie przed okresem zawsze mnie boli w tym miejscu) i niesamowita senność. Nie miałam żadnego plamienia, ale szybko odrzuciło mnie od kawy i słodyczy. Kilka dni po terminie miesiączki zrobiłam test i wyszła blada druga kreska. Na drugi dzień była już bardzo mocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta27
gość 11.04 dzięki za odpowiedz , a wiadomo dlaczego wtedy poroniłaś pierwsza? robiłaś badania wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta27 niestety nie wiadomo nic, nie robiłam żadnych badań i bardzo tego żałuję, wypisalam się na własne żądanie ze szpitala, nie trzeba było nawet czyścić macicy bo wszystko samo wyleciało... Byłam w takim szoku w ogóle ze w ciąży jestem, nie dochodziło to do mnie. A jak już zaczęłam patrzeć na to inaczej to ciąża się skończyła... Chciałam o tym jak najszybciej zapomnieć, byłam za młoda i w niepewnej sytuacji życiowej. Ale do tej pory o Nim myślę i wspominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.14 widocznie tak miało być a teraz jesteś gotowa i na pewno będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszkamaszka
Hej. Betę robiłam wczoraj i był to 25 dzień cyklu. Uważam, że w tym czacie wynik jest bardzo wiarygodny. Ciągle dziwne i boleśnie się czuję ale to pewnie wina duphastonu. Czy któraś z Was też go bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta27
hej ja biore duphaston od 18-27dc przez dziesięć dni bo mam nieregularne cykle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Becik 29 czy to Ty z poprzedniego forum gdzie np była Angelowa i Paula, Kate..? Do Tsunami. Ja nie mam jajowodu więc się stresuję jak Ty zajdziesz to światełko. Zaczęły mi się problemy z progesteronem znów..... do szału mnie to doprowadza . ! ciąża praktycznie w dniu kiedy zachciałam..... później pol roku starań o cp.... koszmar , szpital, dwie laparo i walczę od października a cykl się sypie plamienia, śluzu nic eech . Witam kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jeszcze testuje w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leosiańska
Do feels_like... kreseczka jest na bank! Powtórz test za 2-3 dni albo zrób betę, jeśli masz możliwość. U mnie w pierwszej ciąży test wyszedł 8 dni po owu, w drugiej 9 dni po a tym razem 10 dni po. Są kobiety ktorym wychodzi już 6 czy 7 dni po... tak szybki pozytywny test oznacza bardzo szybką implantację i szybki przyrost. Może bliźniaki? ;) w ktorym dniu cyklu miałaś owulacje? Trzymam kciuki za piękny przyrost!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bardzo chciałabym juz zrobić test ale niestety jest na to zdecydowanie za wcześnie :/ to oczekiwanie jest najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12.56 w którym dniu jesteś cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej testuje ktoś w tym tygodniu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutkajagodka
czy moge sie do was dolonczyc tez jestem na etapie staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziutkajagodka
ja robie test dopiero okolo przyszlej srody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do słodziutajagoda- napisz cos o sobie, ile masz lat ,czy msz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×