Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część czwarta

Polecane posty

Gość gość
na początek dnia zeżryj moje poranne gó\wno, tylko chybko bo ostygnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mogę się dosiąść do kawy.Nie mogę się zalogować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Stawiam się na kawie... A co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,ze śpiewem ptaków Piję kawę,dzięki Ada. U mnie na minusie rano,jeszcze nie chowam zimowych kurtek. X Byłam u mamki z prezencikami,imieniny dzisiaj ma :-) Szybkie pogaduchy i do pracy. Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny pisałam ,że nie mogłam sie zalogować. Dopiero teraz dosiadam do kawy. x Imuś dziękuję za kawę i spotkanie. x U mnie leje.Muszę wyjść do sklepu.Zaczekam może przestanie choć troszkę. Coraz trudniej wejść do naszego klubiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,Imuś witajcie na kawie. Nie wiem Globusiku,chyba trzeba dopisać do 30 wpisów zakładać cd. Zawsze tak jest,do 12 strony można się tylko dostać. U mnie słonecznie jak na razie. Aż chce się żyć :-D Imuś co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Cyferko A co tam może być u mnie... Po staremu Wczoraj w moim rodzinnym miasteczku znowu wydarzyła się tragedia Zmarł 25-letni chłopak Udusił się własnymi wymiocinami bo grupa pijanych koleżków,zostawiła go samego :( To znajomy mojej C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś co za tragedia:( czy zostawił żonę i dzieci czy był wolnym??? x Dziewczyny jest gotowa część piąta naszego topiku. ZAPAMIĘTAJCIE!!!!! Jeżeli szlaban się nie podniesie przenosimy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Deszczowy i ponury, ale pachnie wiosną. Suczka ma imię Blusia. Tak ją nazwali w schronisku. Nie chcę zmieniać , bo reaguje na nie. Jest biało czarna, sięga do połowy łydki, lubi pluszaki, jak dziecko. Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Z komórki piszę, bo mąż wczoraj wieczorem jakiś nowy program na kompie zakładał. Coś chyba jest nie tak, laptop całą noc go sciaga.:P Ime, szkoda człowieka... młode życie przez głupotę przerwane... x Marysiu, jak cudnie, że dałaś biednemu pieskowi dobre życie w kochającym domu. x Część piąta założona. I bardzo dobrze. Niech czeka w zapasie. Poranna kawa na stół wjeżdża: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,witajcie. Ada dzięki za kawę ;-) Dzisiaj piątek,piąteczek,piątunio :-D Ada Ty też odpoczniesz.... Globusiku,Jacek wydał już rozkaz?? na wstawać ?? U Was też wczoraj była szalona pogoda?? W W-wie burza była,u mnie prawdziwy armagedon :-( Idę obejście obejrzeć,czy szkód żadnych nie ma. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. x Cyferko dzięki za kawę. Oboje wstaliśmy wcześnie.Ja mam wychodne więc kawę piję szybko. x Pozrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! A u mnie, za oknem, za oknem kapie. Właściwie to nie kapie, tylko solidnie pada. W sobotę i niedzielę było tak pięknie. Wczoraj z synową, z synem i naszymi dwoma psami byliśmy na dłuuugim spacerze. Las taki cudny się wydawał. Wiosnę czuło się na każdym kroku. Niestety nadeszła zmiana pogody. Szkoda! Ale z drugiej strony, to przyroda do życia potrzebuje wilgoci. Mam nadzieję, że po kilku mokrych dniach wiosenka buchnie na dobre. A teraz kawowy czas: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada Dziękję za kawę.Ty w podróży a ja przy kawie. x U mnie weekend był taki sobie.Nie padało ale było pochmurno. Czekam aż wiosna buchnie majem. Miłego dnia. x Dziewczyny kawa pachnie. Budźcie sie ze snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko słyszałam prognozę.U Ciebie ma lać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niestety szlaban!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×