Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część czwarta

Polecane posty

Globusiku to miłego dyżuru Powiem Wam w tajemnicy,że pizza dzisiaj u mnie na obiad ;-) X X X Moja żona zaczęła walkę z cellulitem. Je więcej,żeby skóra się napięła.... :-D :-D Do jutra,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mowie dzień dobry.Nie wiem czy usłyszycie:( Stoję pod szlabanem. Kawę też przygotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś wzajemnie 👄❤️ x Cyferko dzisiaj ogarniam chatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! :) A ja na paluszkach kawusię robię... wnuśka jeszcze śpi... i niech lula jeszcze trochę, bo mam sporo kuchennej roboty... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Zostawiam kawę i lecę w długą. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Napisałam wczoraj długi list i gdzie sie podział? Krótko powiem ; wyniki dobre. Blizna w kształcie litery J. Jestem pociągająca:) Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej przerwie Marysiu Nic,tylko się cieszyć razem z Tobą ❤️ Można się również pokusić o stwierdzenie,że masz bliznę w kształcie mojego M ;) Moje milczenie było spowodowane pewnymi zawirowaniami i przemyśleniami... Otóż... Mój jeden z braci ma konto na fb,niedawno wstawił status-ŚLUB No i zaczęły się komentarze Wstawiła jego córka-że myślała,ze 25 lat temu,wstawiłam ja,że myślałam,ze 12 września,wstawiła moja siostra,że gratuluje,nic się nie chwaliłeś,wstawiła moja mama,że to pewnie ślub z Norwegią (brat jest za granicą) Po dwóch dniach wszystkie dostałyśmy wiadomość na messengerze od brata... Mogłabyś czasami powściągnąć swoje durne komentarze,ja tu ciężko pracuję,zaciskam zęby,żeby było dobrze,mogłabyś pomyśleć o innych,nie tylko o mnie ale też o mojej drugiej połówce,jak ty byś się czuła na jej miejscu? Zapamiętam ten komentarz na długo! Co się okazało? Bratowa zadzwoniła do brata bo nie spodobały się jej nasze komentarze... I ja tu czegoś nie rozumiem... Co myśmy takiego napisali?! I tu druga historia bowiem bratowa w rodzinie nie jest lubiana Mój drugi brat,nazwał ją słodką żmiją ;) Najbardziej ucierpiała moja młodsza siostra Jej się dostało najbardziej :( Do tego stopnia,że zablokowała obydwoje na fb i powiedziała,że dla niej oni już nie istnieją... Niby nic a dało człowiekowi do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Imuś jak to jest:-( Nie namawiaj mnie więcej na fb;-) Wszystko się wyjaśni,trzeba czasu,,, ale nie jest za ciekawie i zadra pozostanie. Jak znam życie to przy okazji wyszło wiele innych spraw... Często słowo pisane ma inny odbiór. Imuś,ale chciałam Ci za coś bardzo podziękować 👄 Wróciłam z serwisu naprawczego,miły pan naprawił mi usterkę:-) Wystarczyło iść osobiście:-D A mojemu studencikowi oberwie się!!! Nie trap się Imuś,szkoda zdrowia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi mamy,ciągle płacze... Dostała sms od bratowej...To ja KAZAŁAM się pokłócić D z wami,ręce opadają Nie rozumiem takich ludzi Mataczą,kłamią... I do czego to wszystko ma prowadzić? Jedyneczko Cieszę się,że naprawiłaś telefon :) Chciałoby się powiedzieć...A nie mówiłam? :D Wnuczka była przed chwilą :D Nauczyłam ją robić buc,czyli stukanie się głowami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cieszyłyście się dzisiaj słońcem i ciepełkiem?? u mnie +5 i słońce. Z niedowierzaniem słucham w radiu o dodatnich temp. nawet do +17. Do wiosny 33 dni :-) Spokojnego popołudnia. Pa, do jutra przy kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imus, nie potrzebne ci przemyslenia. Sama masz jak i kazda z nas swoje problemy. Czasem trzeba wyluzowac,olać potocznie. Ja z moim bratem też nie mam kontaktu. Jest na fb pod pseudonimem swojego syna, czyli mojego chrzesniaka. Mam do niego żal i postanowiłam że tym razem ja ręki na zgodę nie wyciągnę. Bo zawsze to ja byłam tą co nie chciałam się gniewać. Potem przyszło olśnienie. Dlaczego to ja mam pierwsza rękę wyciągać? Skoro ja nic nie zrobiłam! Imus daj sobie czas, sam sie odezwie i nie przeżywaj bo nie warto. Mamy swoje życie a jak ktoś nie chce żebysmy uczestniczyły w życiu naszych braci to trudno. Kiedys sie odezwią, tylko nie wiem czy nie bedzie juz za pozno. Ale wtedy ich strata. Czasem nie warto się martwić o rodzeństwo skoro tego nie chcą. Wierz mi ,dobrą radę ci daję! Pozdrawiam cie serdecznie. Jeśli masz ochote mozemy popisac na messenger. Pozdrawiam was i spokojnej nocy wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę :-) Luna zgadzam się z Tobą. Idę po zakupy i jadę do mamy. Ciepłego i dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko dziękuję za kawę. x Wczoraj miałam dzień pełen wrażeń.Na lotnisku witaliśmy starszego Juniora.Z wrażenia nie mogłam spać. x Imuś witaj. x Fb wykorzystuję do ściągania gier. Poza tym nie piszę i nie udzielam się. Zrób tak jak Ci radzi Lunka. Olej i wróć do rzeczywistości.Dodatkowe komentarze tylko pogorszą sprawę. x Pozdrawiam i do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×