Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część czwarta

Polecane posty

No masz ci :-( Dla mnie to Ty możesz siedzieć na fotelu i miło wyglądać :-) po jaki gwint potrzebna Ci ta szklarnia??? Ja nie mam i co ? i nic z tego powodu ;-) Przypomnij sobie Imuś ile razy w tamtym roku poleciała z wiatrem,co się namęczyłaś.... Trzymaj się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ime ja też jestem za tym , po co Ci szklarnia.!! Ty nadajesz sie do wszystkiego ale szklarnia nie!!! W lecie masz z nią problemy.Odpuść sobie chociaż na jeden rok. Podreperuj.... rusztowanie..... i wtedy wrócisz do szklarni. Pozdrawiam Cię. x Cyferko powiadasz,że zbierasz miedź!!! lubiłabym takie końce miesiąca:D Ja jutro idę do ....bolnicy... po recepty zasilę więc aptekę:( x U mnie był bardzo ładny dzień .Był bo już sie chmurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to po co mi szklarnia... Bo to kocham :) J ma swoje ryby a ja mam to! Mam siedzieć na czterech literach i nic nie robić?! Zwariowałabym! Ten dysk mi wypada przy wszystkim, przy zakładaniu butów, nawet na tronie... Wypróżniać też się nie mam? Ha ha Kocham grzebać w ziemi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
W pociągu jestem... ze służby wracam...:) Czytam, że Ime dysk nawalił... łoj matuchno, współczuję Ci kochana, straszny to ból... wiem coś o tym... sama od ponad tygodnia na przeciwbólowych i rozkurczowych jadę... tym razem zwyrodnienia w odcinku szyjnym dają mi do wiwatu... ech, to nasze lichawe zdrowie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No i mamy wtoreczek... i do tego ostatni dzień miesiąca... jutro już marzec... zima się kończy... wczoraj takie miłe ciepełko się czuło... babeczki, wiosenka nam idzie...🌼 Kawencja na stół: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witaj Ada dzięki za kawkę. U mnie dzisiaj zapowiada się słonecznie i ciepło. Może kilka okien skrobnę;-) Dobrego dnia Wszystkim Wam życzę. Ada opłaca Ci się do domu wracać ?? Jak patrzę na godziny wyjazdów i powrotów to bardzo Ci współczuję . Zdrowia życzę. Globusiku już wyszłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Ada kawencja co prawda spóźniona ale smakuje mi wybornie. Dziękuję. No to kręgosłupy mamy podobne.Ja biorę przeciwbólowe bo piersiowy daje mi do wiwatu. Na koniec zaśpiewam Ci piosenkę....... bądź gotowa dziś do drogi , drogi którą dobrze znasz...:) x Cyferko wyszłam i przyszłam:) piję kawę. Jestem śpiąca a to pewnie za sprawą ciśnienia , jest bardzo niskie. Okna!!!! nie wiem kiedy je wyczyszczę.Wczoraj była piękna ciepła pogoda.Dzisiaj zimno i lekko padało. Trudno mam to wszystko gdzieś!!!! x Ime , Lunka , Marylko , Rudziku pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kartkę z kalendarza trzeba na marzec przełożyć. Fajnie, że ta wiosenka jest tuż, tuż. A dziś Środa Popielcowa. Czyli, jak nakazuje tradycja, ścisły post. Mój mąż będzie miał na obiad ziemniaki i śledziki w śmietanie. A my lekką zupę rybną. Teraz pora na kawę: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczyny Jestem gościem .Nie wiem dlaczego nie mogę się zalogować:( x Ada dzięki za kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiytajcie. Miałam problem z napisaniem do Was.Nie mogłam się zalogować:( x Ada dziękuję za kawę.U mnie też juz marzec. x Wysyłam nie wiem czy liścik dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Cześć Ada,dzięki za kawę. Nie mogę się wybudzić :-( chociaż jestem już po spacerze... i kawie;-) Globusiku jesteś ;-) Przedarłaś się, widzę Cię. Jak tam samopoczucie? Co planujesz? Pa. Pozdrawiam Was. Chyba za mopa się złapię na rozbudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Jestem na kawie. Wyjazd byl planowany na dzisiaj ale nie udalo sie. Z musi dokonczyc swoja prace. Wyjezdzamy w czwartek w nocy. A u nas znowu wieje wiatr. Marysiu jak fajnie ze masz przyjaciolke. One potrafia tyle dac z siebie. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć pokonałam zasieki:) x Cyferko dzień zapełniony różnymi drobiazgami. x Lunka szerokiej drogi:) Dobrego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Globusiku. Teraz ja mam problem z zalogowaniem się. Ale pewnie mnie poznacie;-) Ja z doskoku szykuję rybę po grecku. Będzie na obiad i kolację. Pochmurnie i smutno dzisiaj. Z prognoz wyczytałam,że marzec taki właśnie będzie. X Luna szczęśliwej podróży w tą i z powrotem. X Co na Kaszubach? Jak zdrowie Imuś?? Rudziu nadal nawał pracy?? Cyferka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Cyferko Siedzieć nie idzie,leżeć nie idzie.Zasnęłam dzisiaj przed 5 rano :( Sagi rodzinnej ciąg dalszy,brat przyjechał do domu... Chciałam pojechać do mamy ale z wiadomych przyczyn,nie dam rady Wy dzisiaj pościcie a ja na przekór wszystkiemu,robię na obiad golonkę w kapuście ;) Jeść tego nie będę... Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Jakoś tak się u nas ochłodziło. Ostatnio, o tej porze dnia, bywało około 6-8*C. A dziś jest tylko 2,5*C. Pomykałam już w wiosennej kurtce. Hmmm... teraz się zastanawiam, czy w zimówkę znowu nie wskoczyć. Kawencja na otwarcie dnia: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×