Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część czwarta

Polecane posty

Witajcie zagubione,zapracowane zaganiane kawoszki :-) Miło Was widzieć . Tłusty czwartek wkrótce planujecie obżarstwo ?? :-D W sklepach widnieją zaproszenia na zamówienia tłustych pączków;-) Ja tradycyjnie usmażę chrusty i sama zjem :-D X Rudziu solidaryzuję się z Tobą :-) Może przepisy mnie nie dopadły,za to koniec miesiąc****apierologia. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie raz jeszcze zajrzeć ;-) Rudziu czytam trzeci tom Jeźdźca. Trochę autorka przesadziła z erotyzmem, ale brnę dalej:-) Jak skończę to poszukam książki o której wspominasz... Szczęście na wagę. Dzięki za podpowiedź. X Ada jak jesteś przy bufecie to ta pachnąca,jeszcze gorąca czarna z mlekiem dla Ciebie;-) Pa. Do uzdrzeni. Imuś ,a tek prócz tego ,że wieje to co słychać?? U mnie okrutnie wiało i lało,teraz tylko wieje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko To słychać,co widać w mojej pracowni :D Wielkanoc się zbliża więc robię jajca ;) Zapomniałam się pochwalić,że tydzień temu byłam z M na szkoleniu. Naumiałam się o nowych dachówkach i sposobach montażu okien dachowych :D Dostałam w prezencie koszulkę...Każdy dekarz lubi być na górze :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz Imuś :-D Tyle się dzieje,a Ty nic nie mówisz;-) Mam nadzieję,że koszulka przyda się... :-D Miłego popołudnia. Nie siedź długo w warsztacie;-) Lecę już do pomidorówki bo kipi.... Do jutra. Globusiku jutro nigdzie bez kawy nie wyruszaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziu,kochanie Ja swojego konta nie zablokowałam :D Zablokowałam tych dwoje delikwentów ;) Jedyneczko A co mam mówić... Ja skromna baba ze wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny. Zapraszam na spotka nie przy kawie. x U mnie wstrętna pogoda, wieje i pada. Jednak lepszy był mróz. Dobrze,że wczoraj pozałatwiałam ważniejsze sprawy. x Dobrego bezwietrznego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Dzięki za kawkę,dosiadam się. U mnie pierzynka białego puchu pokryła ziemię.Lekki mróz,ale zapowiada się na plusie. Niestety wieje. Co taka smutna Globusiku jesteś?? Pogoda Cię przytłacza? X Wpadajcie koleżanki na kawę. Skromną babę ze wsi też wołam na czarną :-D Co tam na Kaszubach,dalej wieje?? Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Cyferko jestem raczej zła niż smutna. Patrzę na okna , chciałabym je wyczyścić. Niestety nie da się!!!! x ja też wołam wszystkie Dziewczyny ze wsi z miasta z lasu :) i ze wszystkich zakątków :) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,jeszcze trochę. Ja i owszem nie przyglądam się na razie oknom :-D Melka nasza to taka złośliwa rozrabiara. Ty wiesz co wymyśliła ?? Zawsze jak E zmywa podłogi.... to Melka moczy łapki w swojej miseczce z wodą i robi stemple na podłodze :-D A może jej pomaga :-D Nauczyła się łapą otwierać szuflady,a że są na prowadnicach to nie robi jej problemu....włazi do szuflady z bielizną E i wszystko wyrzuca na podłogę. Mnie to śmieszy,ale Ty zapewne Globusiku znasz te numery :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wsiowa baba przybyła na kawę :D Jedyneczko U Ciebie pierzynka a u mnie deszcz zmył resztę śniegu Zauważyłam,że moje czosnki wyłażą spod ziemi ;) Dzisiaj leje i wieje,brrr Co za sprytna kicia :D Młodzi od soboty wrócili na studia,wnuczki pilnuje druga babcia bo ma blisko Junior mi się pochorował... Ale wcale mnie to nie dziwi! On chodzi rozpięty nawet w największy mróz,bez czapki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś Dobre wieści o studencikach ;-) Zazdrościsz tamtej babci Imuś ?? :-D Ty jeszcze masz dziecko w domu które trzeba doglądać ;-) Bądźcie zdrowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Jakoś jej nie zazdroszczę,ma jeszcze trzyletnią dziewczynkę pod opieką Ja jestem na przynieś,wynieś,pozamiataj :D Choćby dziś...Zaraz jadę do banku bo zabrakło pieczątki na jakimś piśmie Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki x Imuś Paniuśko ze wsi witaj:) U mnie leje przez cały dzień i wieje tyż. Dlatego przewróciłam wszystko w domu powycierałam i poustawiałam. Do wieczora nigdzie nie wyjdę więc przygotuję Ci jajca do decupage. Zrobię dziurkę wypiję zwartość a Tobie zostawię wydmuszki:) Imus jeszcze troszkę i Wnusia sama będzie do Ciebie przychodzić. A jeszcze jedno ....przeszłaś kurs dekarski mam nadzieję ,że po dachach chodzić nie będziesz:) x Cyferko Melusia nie odbiega od innych kotków. Ja do dzisiaj nie mogę zamknąć szafy do końca ponieważ Jacek ma tam kryjówkę. Kiedy ktoś przychodzi /szczególnie chłopaki/ idzie na swoje legowisko i towarzystwo ma w nosie. Ciekawam czy młodzi mają firanki. Jesli tak to za jakiś czas Melusia może pokochać wspinanie się po firankach. Jeszcze dużo niewiadomych przed wami:) Jacek każdego wieczoru o godzinie 20 -tej / dosłownie wie,że jest 20-ta/ przychodzi do mnie z wrzaskiem,że mam iść spać!! Wyobraź sobie ,że mogę sobie dać z tym rady.!!!! x Pozdrawiam pozostałe Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha Globusiku,to się uśmiałam :-D Dzieci nie mają firanek,żaluzje drewniane, ale coś czuję nosem ,że niedługo zahaczy o żaluzje :-D ładną harmonijkę przecież można z nich zrobić. Dzisiaj mój dyżur karmienia ;-) Dzieci późno z pracy wrócą. :-D O dwudziestej powiadasz??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z wami po raz drugi. Zaprosilam was rano na kawe, ale list zaginął. U nas tez wieje i pada deszcz. Nosa za drzwi sie nie chce wystawic. To sie usmialam z Meli i Jacka. Moja Luna tez mnie wola do łóżka. To sa cwaniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Całą noc smażyłam pączki. Zostawiam kawę i piramidę pączków.Zapraszam. x Wstawajcie .Bez względu na pogodę przybywajcie na czwartkowe śniadanie. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Podłączam się do kawy i pączków. Ale się narobiłaś :-D Dzięki. Muszę lecieć,mam dzisiaj kołomyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko Jestem spóźniona i chętnie zasiadam do kawy. x Co ja widzę w tłusty czwartek Koleżanki cały dzień zajadały pączki i tak bez kawy???? x Mocno wieje i pada.Kolejny nieprzyjemny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×