Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Gość DUDZIA2002
Efka - trzymasz się jakoś? przytulam będziesz chciała pogadać to wiesz gdzie jestem :-) dobrej niedzieli kochani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się Dudzia czasem ciężko, ale jakoś idzie do przodu Wy też się trzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o obu myślę. Trzymajcie się. Ruszcie ferajny milej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej w poniedziałek rano :-) wstałam bo sobie powiedziałam, że im szybciej wstanę to szybciej skończę pracę i szybciej będę mogła się znów położyć :-D no muszę Wam opowiedzieć co wywinął mój były mężuś - po miesiącu zabrał dziecko na weekend i nie odwiózł wczoraj do domu - bez żadnego ustalenia, bez uprzedzenia, bez słowa wyjaśnienia - wszystkie moje sms-y odbiły się głuchą ciszą. od dziecka dowiedziałam się w tajemnicy, że zostaje u taty do środy bo tatuś uznał, że nie musi chodzić do szkoły Nie wiem co powiedzieć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dudzia gdzieś Ty takiego...znalazła. Przecież tacy nie rosną na drzewach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy to starość, czy to pozostałość po tym jak mózg mu się między nogi zsunął i tam został na stałe czy pomieszanie pod beretem w ramach kary za jego czyny - nawet nie chce mi się nad tym zastanawiać, ale faktem jest, że ....... nie za takiego gościa za mąż wyszłam i nie z takim przeżyłam prawie 20 lat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co przeszłam i nadal przechodzę chyba w pełni uzasadnia moją niechęć do facetów i wysokie umieszczenie poprzeczki dla potencjalnego kandydata całkiem to niefajne, ale taka nauczka wyniesiona z doświadczeń życiowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
no bo nie wiem czy znajdzie się taki co doskoczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Niech się stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Wam było pierwotnie napisane wielką literą i inne też, ale z jakiegoś powodu po wysłaniu zostało pozamieniane na małe literki - sorki - ja wiem, że to drobiazg, ale mam na tym punkcie bzika :-) dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie. Cały czas do Was zaglądam, tylko z odzywaniem się mam pewne problemy. Trzymam się jak mogę najlepiej. Czas leci, wakacje za pasem, dla mnie rewelacyjnie, bo czuję, że naprawdę muszę odreagować zarówno rok szkolny jak i ostatnie wydarzenia. Ściskam mocno. Miłego świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej hej melduję się dyżurna w pracy :-) siedzę dziś jednocześnie na 3 stołkach (w tym jedno w sekretariacie generalnego) - przynajmniej się wygodnie rozsiądę na mojej murzyńskiej pupci :-D pozdrowienia dla tych, którzy w pracy, dla reszty życzenia wspaniałego długiego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Cześć Dudziu współczuję Ci bardzo, ale dzięki Tobie będziemy mieć dobrobyt w kraju :D Ja jestem po drugiej stronie barykady, czyli stowarzyszenie obiboków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Magda 2 - Ty mi tak nie wsiadaj na ambicję bo zacznę chodzić do pracy w weekendy :-P Może ktoś wypije ze mną kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu dzięki Tobie będziemy mieć raj na ziemi :D Nie wiem jak reszta, ale ja się piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kawę? o 19 ? Magda - czyś Ty oszalała? :-D kawę to ja dziś i teraz mogę z Tobą wypić - gratis dorzucę włoskie cantuccini z migdałami :-) dobrego tygodnia Łobuzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na kawę o 19. Na kawę teraz. O 19 piszę się na raj na ziemi zapewniony przez Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak ! no to Zdrowie Blondynek ! i wszystkich innych też oczywiście bo blondynki mają złote serducha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Blondynki i nie tylko. Wasze zdrowie. Stawiłam się na toast. Zaglądam dość często, do tej pory nie bardzo miałam siłę pisać,a le powoli to się zmienia. Kto jutro stawia kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×