Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EfkaXYZ

Samotność jest straszna ciąg dalszy

Polecane posty

Witam z krainy deszczowców. Grządki równe, ale na karniaki w razie czego się piszę. Zobaczymy co mi na tych moich ogródkach urośnie, jakby co zapraszam na świeże zdrowe warzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gorsza jest świadomość czym żyją ludzie np.na takiej kafeterii i nie dziwi już że może być 3 wojna a nawet koniec świata bliższy ciału niż patrzenie w ślepia takiej ludzkiej beznadziei!! a cały ten internet jest wała wart!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
u mnie znów leje więc ja na pod tę aurę polałam sobie piwo zakupione w Ogrodzieńcu o nazwie "Rycząca Czterdziestka" Cale szczęście, że dziecko oddelegowane do babci bo się nim uwalilam :-P p/s jakby ktoś chętny to fotki już są na FB :-) a ja idę spać dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
cześć, kawa wirtualna zapodana Efka nie omieszkam wpaść , wszak ja na diecie i trawo żerna jestem Dudzia zaje...ta nazwa , nie dziwię się że kopie :D a swoją drogą czasem dobrze jest nerki przefiltrować :D nie istnieję na portalach społecznościowych ale sister tak ,może więc mi udostępnić jej str. jak Cię szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z bardzo słonecznych okolic. Jeśli gdzieś u was zobaczycie słoneczne zajączki, to znak, że od moich bardzo białych po zimie nóg odbija się światło. Bop jest tak pięknie, że wystawiłam swoje nogi na widok publiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Efka to podeślij trochę tego słońca do mnie, bo u mnie niestety dzisiaj pada, ale na szczęście nie jest zimno. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Magdus całe słońce mi uciekło, albo Ty podrzuciłaś mi deszcz. Ale też jest ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę jutro w Bieszczady, może coś Wam przywiozę jeśli mnie niedźwiedź nie zje. Pozdrawiam forumowiczów, nawet jeśli Was tu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh ........ Efka .......... jak ja zazdraszczam !!!!!!!!!!!!!! pozostałych pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Cześć Dudziu :-) Cieszę się, że skrobnęłaś troszkę. Po Efce spodziewam się dłuższej relacji z wyjazdu ;-) Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacji nie będzie bo mój tato jest w tak poważnym stanie, że nie chce mi się o niczym myśleć. :( Trzymajcie się mocno za siebie i za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny trzymajcie się mocno. Myślę o Was i wysyłam dobre fluidy. Miłego weekendu życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kto zabrał słońce? Oddawać. Wiosna ma być. Milej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - jestem z Tobą całym sercem ! Magda - uściski ślę reszta - pobudka - wyłazić z gawry Miśki i Miśkowe - wiosna jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
MAXX-iu, a gdzie Ty w mordeczkę jesteś ?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że jesteś :-) Efka - jak u taty? Magdusie i haralda - co u Was kobiety? zostawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotnosc to cos pieknego, zero problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do wszystkich przemiłych pań mianowicie czy wpisując swoje posty w tym temacie czujecie się mniej samotne bo ja mam wątpliwości. Myślę że nikogo nie uraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gościu :-) widzisz - to nie jest kwestia tylko wpisów tutaj lecz wieloletnie przyjaźnie i bliskie spotkania - tutaj to tylko podtrzymanie kontaktów i ew. pierwsza pomoc w nagłych przypadkach :-) a propo pierwszej pomocy - uwaga - chwalę się - a raczej mojego synka - w szkole były jakieś szkolenia czy coś w tym zakresie i mój młody był odpowiedzialny za organizację i sprzęt - paradował się w mundurze strażackim i z torbą ważącą 40 kg i ogarniał dzieciaki wczoraj dostałam publiczną pochwałę i puchłam z dumy :-) w sobotę mam w planie wreszcie zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku mam potrzebę mnożyć dobro, które takie ilości otrzymałam od ludzi w trudnych chwilach :-) mam jeszcze taki pomysł - u nas jedno ze schronisk zorganizowało na swoim terenie coś w rodzaju spacerniaka i można przychodzić do schroniska i brać pieski na spacerki pod okiem obsługi czyli nie trzeba być zarejestrowanym wolontariuszem - nie wiem czy psychicznie dam radę, ale sądzę, że prędzej ogarnę zwierzątka niż ludzi w jakimś hospicjum. no i to tyle z nowinek - reszta dość fatalnie pozdrowionka dla Was, siły do codzienności i wiosennej nadziei :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka bardzo mi przykro. Trzymaj się mocno. Gościu Dudzia ujęła to bardzo dobrze. Tutaj można sobie popisać o wszystkim czasem o drobiazgach, a czasem o rzeczach bardzo ważnych, czasem o trudnościach, a czasem o sukcesach. Wszystko to bez osadzania, choć nie bezkrytycznie. Dudzia gratuluję. Jak się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka - tak bardzo mi przykro :-( Jestem z Tobą całym sercem w tych trudnych chwilach i zawsze. Przytulam Cię bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIAKI - najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka ! to co - idziemy dziś na pizzę czy kebaba? a potem obowiązkowo na lody ! ściskam Was mocno, bardzo mocno, najmocniej jak potrafię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×