Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

najbogatszy czlowiek swiata do oceny

Polecane posty

Gość gość
Na pewno ładniejszy niż ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak bardzo gluippi musisz byc porownujac 70 letniego dziadka do 20 letniego mezczyzny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś p***a c***owata, a nie mężczyzna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ty myslisz ze jestes adonis z wygladu a jestes zwyklym polskim wsiurem z ryja :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor evil zapamiętaj że opole to miasto wojewódzkie na Śląsku opolskim na południu Polski czyli na dole mapy niedaleko Czech oraz niedaleko Wrocławia i Katowic nad rzeką Odrą czemu nie możesz tego zapamiętać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsiur to cię zrobił matole piertolony, gruby knurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opole jest na śląsku na południowym zachodzie polski kiedyś pisałeś że opole jest na północnym wschodzie polski czyli na sto procent pomyliłeś opole z Olsztynem więc piszę jeszcze raz ze opole jest na południu Polski czyli na dole mapy niedaleko Czech oraz niedaleko Wrocławia i Katowic zapamiętaj to raz na zawsze opole jest nad Odrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ja nie pochodze od czegos co wyglada jak wieprz :D🖐️ *BLE BLE* dziś Tak dla ścisłości to on już nie jest Najbogatszy x A ja mysle, ze ten jedynak bill gates zawsze bedzie najbogatszy :D. Ile by nie mial to nikt mu nie fiknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opole nie jest obok Krotoszyna głupku z Opola do Krotoszyna jest kilkaset kilometrów może 200 opole jest w województwie opolskim a Krotoszyn w Wielkopolskim ps byłem kiedyś raz w Krotoszynie autem z ojcem Krotoszyn jest niedaleko Milicza (woj dolnośląskie) oraz niedaleko odolanowa i sulmierzyc) woj wielkopolskie ps chyba chodziło Ci o Krapkowice głupku opole to województwo opolskie opole jest na południu Polski niedaleko Wrocławia i Katowic nad rzeką Odrą Krapkowice są pod opolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krotoszyn nie jest w województwie opolskim bo jest w województwie Wielkopolskim głupku nie wierzysz wpisz sobie w Google ps chyba wiem gdzie byłem głupku Krotoszyn nie jest głupku między opolem a Czechami bo byłem w Czechach głupku i między opolem a Czechami jest prószków (nie Pruszków pod Warszawą tylko prószków przez Ó) oraz Prudnik i Głuchołazy głupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stolica Czech to Praga głupku a Czechy są niedaleko Austrii głupku... Kończę dyskusje nawet się nie wysilaj bo nie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×