Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Orsejko ❤️- :D wygląda jak koopa niemowlaka ale jakie dobre! :D :P 🌻 Byłam po recepty i pokazałam rodzinnemu przy okazji wyniki morfologii bo ginekolog nakazali ;) Nic nie dopatrzył się zlego, mam się nie niepokoić takie małe odchyłki sie zdarzają i za jakieś 3 miesiące powtórzyć sobie badanie. No i dobra :classic_cool: 🌻 Daisy ❤️ - też kocham swojego chlopaka ale czasem dostaje wysypki :D:D:D (to tak delikatnie powiedziane;) ) Daisy ja siebie zaczęłam przekonywać i uspakajać, że kiedy mój zwierzak będzie musiał odejść na tzw „niebieskie łąki” to będzie to rzecz naturalna i nieunikniona i że nie będzie to ani moja wina ani nikogo bo tak musi być. I musi boleć Bo takie jest życie: pełne emocji i uczuć. I wiesz?, że jak sobie to powtarzam to mi troszeczke lżej… 🌻 Terixiu ❤️- ja też w Dzień Kobiet wybieram sie na manife - tym razem odbędą się prawie w każdej wsi ;) Rano spotykamy się z moją „Bratnią Duszą”na kawusi a po południu przyłączam sie do maszerujących. 🌻 Jutro mamy imprezke w moim "kółku": chłopaki mają nam śpiewać i dla nas tańczyć :D:D:D jestem bardzo ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla jak po wizycie, co nowego? U mnie wróciła zima, deszcz zmienił się w śnieg. W tej chwili jest -1 Na jutro zapowiadają to samo :( Dobrej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już zaczyna szwankować, nie było widać wpisów, to przypominałam sobie abecadło Tekla wkleiłam na fb informację odnośnie marszu, to mi usunęli, inwigilacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zapraszam, lawa gotowa (_) (_) (_) (_) Tekla dzięki, właśnie pokasowali udostępnianie U mnie przymroziło, ale przynajmniej jest sucho. Wczoraj był okropny dzień. Lecę po zakupy. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie podałam żadnej lawy, tylko kawę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ na kawusie u herbatke zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? Pogoda niezła - to dobrze bo musze do Auchan'a i OBI podejść. O! dzisiaj kawe macie podaną przez Duet czytelniany :D Witaj Terixiu - mamy podobne plany Podaje śniadanko i śmigam: kanapki http://www.smaknawspak.pl/wp-content/uploads/2016/09/Smak-na-Wspak_pomys%C5%82-na-%C5%9Bniadanie_serek-ze-szczypiorkiem.jpg 🌻 http://www.pestkaimiazsz.com/wp-content/uploads/2015/11/chorizokanapka-2-1100x734.jpg 🌻 i troche pysznej sałatki http://kobietawielepiej.pl/sites/default/files/fotolia_salatka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam głodna i od razu dorwałam się do sałatki, dzięki Tekla 👄 Coraz mniejsze pączki natki i coraz droższe:( Żałuję że nie wykopałam jesienią z działki, miałabym świeżą całą zimę. Pochwalę się wam, pierwszy raz w życiu kupiłam podkład, nawet trafiłam odpowiedni do swojej cery. Tylko kiedy ja będę go używać? :P Za godzinę zapraszam na obiad, dzisiaj krupnik z kaszą pęczak i pierś gotowana z marchewką i selerem. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pęczki natki miało być, jakaś rozkojarzona jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu melduje sie - zjadam Twój krupniczek i pierś ❤️ Niedługo za tą cene kupimy tylko jedną gałązke :P :D Ja zrobiłam barszcz ukraiński a drugie mam od wczoraj: sztuka mięsa w sosie, ziemniaki i surówka z marchewki jabłka Zapraszam ❤️ Ale krupniczek i pierś - pucio :classic_cool: Smiagam na impreze - chłopaki będą nam śpiewać i tańczyć ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wypije kawunie :) Terix... dzięki zjem troszke śniadanka dzieki Teklo....❤️ A teraz najlepsze zjem krupniczek i to z ulubionym peczakiem sliczne dzieki Terix❤️ kochane jutro i ja mam w planie maszerować !!!!!! spokojnego wieczoru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam na kawusie. Dla nas wszystkich Dziewczynki najlepsze zyczenia z okazji naszego świeta. Zulko przykro mi z powodu kotusi,m przy naszmy Plotku bylismy do końca,stalismy i płakalismy. Teklo naprawde nie przygotujesz sie na takie coś,zdrowy rozum zawodzi w takich chwilach,naprawdę.Nasz plotek był bardzo chory,rozumiałam a i tak płakałam. Orsejko dobrze ze u rodziców lepiej,ze troszeczke sami juz gotuja. Terix i ładnie wyszła altaneczka? Daisy kiedy ruszasz do ogrodu,mi sie juz tak chce,wszystko w kwietniku wychodzi powolutku. Zaraz jade po odbiór wyniku tomografii,wczoraj robiłam z kontrastem miałam.Jest to inny kontrast jak podaja przy rezonansie,wieczór miałam wczoraj krecący w głowie i wszedzie.Ale dzisiaj jest juz dobrze.Jechałam jak na zwykle prześwietlenie,okazało sie niezbyt przyjemne.Kontrast podawany jest automatycznie,az rekę rozsadzało,ale człowiek przezyje wszystko.Dobrze ze pojechałam z malzykiem samej cięzko byłoby wrócic po takim kontrascie do domu samochodem. No nic pije herbatke ,cos podszykuje obiad i w droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Plotko - dzięki za kawusie ❤️ Dzisiaj Święto :P:D mam nadzieje że będzie piękne ❤️ Zapraszam na śniadanko: http://www.planeta-kobiet.pl/media/k2/items/cache/15d406f06ce12f2ac57cb5137d1afc69_XL.jpg 🌻 http://www.smaknawspak.pl/wp-content/uploads/2015/11/Smak-na-Wspak_pomys%C5%82-na-%C5%9Bniadanie_twaro%C5%BCek-z-awokado1-2.jpg 🌻 http://www.zari.com.pl/Editor/assets/sniadanie.jpg A!~i jeszcze kiełbaski http://wroclawskiejedzenie.pl/wp-content/uploads/2015/07/bu%C5%82ka-5.jpg 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Ja nie mam takich złych wspomnień z tomografii z kontrastem, odczuwałam tylko rozpływające się ciepło:) Tekla śniadanie godne dnia, dzięki👄 Nie mogę się przemóc do awokado, zawsze słyszałam że bardzo tłuste. Życzę wszystkim, nam kobietom aby ten dzień przyniósł prawdziwie dobre zmiany w traktowaniu kobiet i decydowaniu o ich przyszłości. Niech żaden cap nie odważy się zaglądać do naszych sypialni i decydowaniu o naszych doopach. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zajęte byłyście przygotowaniami do manifestacji? Tekla wróciłaś już? Ja wróciłam około 18.30. Jak miło było posłuchać wielu ludzi, mających podobne zdanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Nasz Kot miał dzisiaj drugi zawał. Niestety tym razem nie udało się Go uratować :( :( :( :( :( :( :( :( :( Smutno nam przeraźliwie :( :( :( :( :( :( Wstał wieczorem po poobiedniej drzemce i źle się poczuł - przybiegł do nas. A potem było już tylko gorzej :( Byliśmy już w domu oboje z M, szybko wskoczyliśmy do auta i prosto do przychodni. Godzina pod tlenem, zastrzyki, nic się już nie dało zrobić. Żeby nie dokładać Mu cierpień lekarz i my zdecydowaliśmy o eutanazji :( :( :( :( :( :( Już nie cierpi, już śpi sobie na "niebieskiej łące" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - też wróciłam tuż przed 18.00 i podobnie jak Ty słuchałam ludzi mówiących jednym głosem (nie tylko Kobiety) A o 19.00 - jechaliśmy z F do weta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×