Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Obawiam sie że napisałam jakieś głupstwa ale nie moge sprawdzić bo zmiana stronki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla 🖐️ Ścigałyśmy się w przewijaniu strony:) Jestem bardzo zadowolona po dzisiejszym masażu, chociaż czuję się jakby walec po przejechał:D Nie załatwiłam żadnych zabiegów na kolana, bo po skorupiaku nie mogę brać prądów i p. A... bała się mi coś podpowiedzieć. Muszę czekać na wizytę u lekarza. Daisy ja też zarejestrowałam się do młokosa, bo tych bardziej wziętych niestety kolejki bardzo długie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe Teklo filmik z F - rozczulający i jest wspaniałą pamiątką:)też mam dwa króciutkie nagrania z Maćkiem jak sobie gadamy i jedno wspólne z M i F, ale nie umiem przerobić, by wkleić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka spróbuj pośmigać smartfonikiem na kafe,jak ja się naumiałam;), to Tobie pójdzie jeszcze lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix tak szybko zorganizowałaś masaże, więc pewnie są na priv a nie na nfz, prawda? powiedz, po którym zaczynasz czuć się lepiej, a nie taka zmaltretowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, bransoletki nosi się baaardzo dobrze i pojedynczo i podwójnie i wszystkie trzy na raz, noszę prawie codziennie:P polecam więc z czystym sumieniem. sama mam ochotę teraz na jaśniejsze i z dłuższą przywieszką, pewnie poszperam i coś wylukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko powiedz Majce, żeby zajrzała do nas, czy naprawdę już się znudziła nam? a na pewno miałaby o czym nam opowiadać, np. czy ożeniła już syna, czy córcia pracuje itd itp. powiedz Majce, żeby do nas zajrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia hihi oj przestawiasz te literki, pewnie spieszysz się jakby coś Cię goniło;) zdrowia dla sis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kawusie zostawiam i zapraszam.Sama pije dalej herbatę,ale mozna sie przyzwyczaic i tak zyć. Dluzej sie rano tylko dochodzi do życia. Terix mi pomógl mobilat juz pisalam po kilkakrotnym uzyciu,smaruj,na pewno cos ulzy .Mi sie kojarzy nazwa z moblizacja,a jest taki zabieg mobilzacja ,ale czy ma to cos wspólnego nie wiem. Teraz jestem własnie zapisana na ręke na mobilzacje miedzy innymi. Teklo ja tez długo plakalam,oj długo.Tylko nie umialam powstrzymywac sie,płakałam nawet jak wszyscy byli w domu. Daisy a masz chociaz rehabiltacje w Św czy musisz jechac do L? Ja mam dosłownie 5 min spacerkiem koło domu,ale co z tego kolejki ponad pól roku.Więc jezdze do szpiatala gdzie czeka sie około 2 miesiecy. Zulko rozmawialam z Majka ,ale ma popsutego laptopa ,dlatego nie zagląda.Pewnie nie chce pisac od dzieci. A moze po prostu sie odzwyczaila.Mi tez jej brakuje. Teklo przeslij wiadomość i nie miej za złe ze do Ciebie napisałam,jakos wiem ze jestes codziennie na forum I prosze o dyskrecję. Orsejko zyczę duzo zdrowia i wytrwałaości.Pisz w miare możlwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix napisalam do ciebie tez bo widze ze do tekli chyba nie doszło,przeslij Ty Ja wcale nie moge skopiowac adresów,musze pisac pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jest kawusia! :D pachnia zabójczo. Dzięki Plotko ❤️ Ciesze sie że Zulka wpadła na chwile ❤️ Zulko ❤️ - korzystam z dysku wirtualnego Googli+ - coś tak jak "w chmurze" którą mamy w Win10 Na pewno masz konto w googlach (gmail) Umieściłam film na tym dysku (wystarczy przeciągnąć mychą) i potem wygenerowałam link który łatwo wkleić. Terixiu ❤️ dołączam się do Ciebie bo od poniedziałku mam zabiegi jak co roku na wiosne. Będą też masaże odcinka lędźwiowo piersiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Jest kawa bardzo łagodna dla żołądka ASTRA , może spróbuj. Mogę smarować maścią tylko dwa razy dziennie i w niewielkich ilościach, bo tak jak wszystkie leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, mogą powodować podrażnienie żołądka i jelit:( Plotka nie mogę przesłać żadnej wiadomości bo ktoś mi pousuwał wszystkie kontakty Zulka nie ma innej opcji, jak zabiegi prywatne. Na nfz nie ma już terminów na przyszły rok. Przedtem trzeba było czekać rok, za dobrej zmiany 2 lata Za masaże płacę 20 zł. Jednego dnia mam na cały kręgosłup, drugiego na szyjny i barki. Masaż trwa 30 minut. Zulka myślę że po 3 zabiegu już będzie lepiej:P Tekla dzięki za pyszne śniadanie, wiosenne i kolorowe 👄 Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix czyli cenowo wszedzie jednakowo,u nas masaż około 60 minut kosztuje 50zl. Teklo doszła do Ciebie wiadomość czy nie? Jak nie to potem napisze moze do zulki. Cos mi sie tez poprzestawiało w laptopie,ale wraca trójca to porobi,ja nie mam nerwów do tego Dzisiaj wziełam sie za miotłe,zeby jutro było mniej roboty.Myśle co gotować,co upiec,nic mi sie nie chce naprawde, Jest mi raz gorąco raz zimno i tak ciagle. s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dzieki za kolorowe kanapeczki.Chyba pójde pochodzic gdzies koło domu.Popatrze na moc kwiatuszków wychodzących spod ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - niczego nie dostałam ❤️ Plotko, Terixiu - pośle Wam kontakty całej naszej grupy w postaci pliku tekstowego. Wystarczy go sobie schować albo trzymać na pulpicie ;) W razie potrzeby skopiować i wkleić do paska adresu wiadomości. OK? Również można pojedyncze adresy kopiować w zależności od potrzeb. Ja tak robie i sie sprawdza bo czasem rzeczywiście sypią sie programy pocztowe i kontakty znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam odwiedziny starszego Wnuka, ;) postanowił pomóc babci i obiecał że do mnie przyjdzie w niedziele na obiad. Wobec powyższego zaprosiliśmy wszystkich :D Będzie się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capucinko popołudniowe stawiam (_)? (_)? (_)? (_)? i herbatniczki maślane (_# # # # # # # _)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko - mamy teraz przesilenie wiosenne, masz prawo czuć się niewyraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×