Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Edytuje wpisy z "popychania" zmienie na jakieś "sensowne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio tak samemu może ktoś pomysleć że nic innego nie mam do roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla ja zawsze jestem chętna na śniadania podawane przez ciebie👄 Wybieram dzisiaj kanapki z krewetką, bez krewetki:P Tekla trzymam kciuki abyście poradzili sobie właśnie rozmową, i płacz kiedy tylko najdzie cię wspomnienie❤️ Idę teraz szukać najlepszego terminu do ortopedy:P Plotka zapisałam maść, dzięki. Coraz nas mniej. Betulka codziennie bywa na fc, nam pewnie nie ma już nic do powiedzenie:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo ja wybieram kanapki z pomidorkiem,zjem wszystkie ,nad ranem pojechałam a wlasciwie w nocy do lekarza, byłam juz przyjęta,wstępną diagnoze znam ,ale jeszcze lekarz na oddziale musie przejrzęc płytke,mam pojechac po południu . Wszystko mi powie na oddziale.lekarz bardzo przyjemny ,chyba takich mało w naszym kraju. Zulko,Teklo ja plakałam długo,dlatego sie zarzekałam ze nigdy wiecej,ale potem przygarnelismy Pusię Grzecznotke. I jak tylko podupadnie na zdrowiu płacze.Nie wyobrazam sobie.. terix mi naprawde Mobilat pomogł,mysle ze w kolanie nie mam az takich zmian,ale bolało w czasie wstawania,siadania,o załozeniu nogi na noge nie było mowy.Kilka razy posmarowałam Mobilatem i prawie nie czuje. Nie jest drogi spróbuj. Na kiedy sie zarejstrowałas do ortopedy? Ciekawe co powiedzial ortopeda naszej daisy? Orsejko napisz cos sie dzieje? U naszej Majki jak to u Majki,ciagle cos,wczoraj zaczepila o wersalke, robiła przeswietlenie zeber,bo nie mogla sie ruszyc wcale.Oj chyba sie wszystkie starzejemy. Dobra ide z kanapkami tekli cos zjeśc w końcu. Potem nie wiem ile czasu będe na oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix odnosnie f,ja tez pewnie sie swiece a najczesciej to siedzi mój małzyk i gada z dziecmi.Ciągle im jakies linki przesyła Juz mówilam zeby załozyl swojego f Ale przeciez jemu niepotrzebny,ma mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam u mnie słońce ,ale halny wieje.Będziemy mieli figurkę Matki bożej Fatimskiej. Mam dzisiaj miał być w szpitalu operacja na kolano,ale z powodu brak łóżek ma się zgłosić w niedziele.Siostra po chemie w tym tygodniu jeszcze jedzie.Ja tez świece na f,rozmowa z synem,wstawiam wypieki,bo koleżanka mam mi załatwić osoby,wiecie tylko takie by nie doniosły.To za miesiąc mamy święta,jeszcze trochę przesunięcie czasu na wiosenny.Jeszcze z córcią mamy alergologa,ale pani doktor na urlopie.Musimy poczekać.Miłego dnia życzę.Ma któraś WhastApp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Załapałam się ortopedy na 24.04 Przy okazji zaszłam do poradni rehabilitacyjnej i załatwiłam masaże. Od jutra przez 10 dni. Spotkałam znajomą masażystkę:) Plotka kupiłam mobilat, już raz posmarowałam. Jutro może załatwię jeszcze jakieś zabiegi na kolana. Może ktoś ma ochotę na kawę z cykorią, zapraszam Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka wspieramy siostrę ❤️ Co to jest whastapp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Terixiu ciesze sie że nie będziesz długo czekać na ortopede i że masaże masz jak w banku ❤️ Wypijam kawusie z cykorią :classic_cool: - dzięki :D Trzymam kciuki za Vanilkową Mame i Siostre i za Ciebie Plotko - żebyś długo na oddziale nie "siedziała" Chciałam dla Was ugotować link do filmiku z moim F - zrobiony jakieś 1,5 tygodnia temu. Nie udało sie wrzucić do gara ale za to wkleiłam tutaj. To tylko kilkanaście sekund. Przyszedł do mnie na kolana i spał z głową w mojej dłoni - często tak robił. A ja nie przerywałam Mu nigdy nawet jak mi kręgosłup napier... :D - sięgnęłam lewą ręką po telefon i pare sekund mam ;) Gdybym przewidziała - zrobiłabym dłuższy a ja zawsze miałam za złe małżowinie że męczy Kota fotkami, lampą blyskową itp :D https://drive.google.com/file/d/0B34ePoyW_8TLTVlPVDE5MHZ3TUk/view?usp=sharing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kawa i herbata na stole (__)? (__)? (__)? Zapraszam mam słońce :) WhatsApp (Vanilka po swojemu poprzestawiała litery) to aplikacja na FB - kmunikator fejsbukowy, niby ma być największy na świecie. Wg mnie to nie wypali, podobnie jak nie wypalił Hanhogut na kontach Google+. Każdy kto ma smartfona lub tablet na systemie Android ma tam konto gmail ale wolą instalować Skype. Sniadanko: http://1.bp.blogspot.com/--CS3JVkq1pM/Ug5kcNx1H8I/AAAAAAAAA6k/wePMZeDEfC4/s1600/sniadanko+9.JPG 🌻 https://1.bp.blogspot.com/-OKtAvu0WErE/V2BB0IO-chI/AAAAAAAAJ8Y/sH1IrcrEsTQC8kXmK_hxNB6mvavlQ-EdQCLcB/s1600/1.jpg 🌻 http://b3.pinger.pl/59d6528957a586f055041338f97e6419/DSC_4343.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć pozdrawiam u mnie słoneczko,ale wieje. Teklo mesesnger jest f,a ta aplikacja co podałam nie musisz być na f,wiem,bo ma kilka znajomych co nie maja f. Mogę się mylić. Ja o nowości pytam dzieciaki i oni mi instalują. Tertix najlepiej wnuczka spytaj,on są sprytni w tych tematach.Teklo dzięki za śniadanko i herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ach jakie piękne i smaczne kanapeczki, Tekla dzięki 👄 Tekla masz piękny film z F, oglądałam wczoraj i ryczałam(tak już mam) nie mogłam nic napisać:( Vanilka ja raczej nie za bardzo przepadam za takimi nowinkami. Już syn mi oferował, że zainstaluje mi tam coś do szybszego komunikowania, ale na razie odkładam to w czasie:P Tekla u mnie nie słońca, kropi drobny deszczyk:( ale jest ciepło. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze zrozumiałam, że Plotka jest już w szpitalu? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dopadłam mojego laptopka i zabieram się do pracy. Czeka na mnie 10 opinii. To nie tak, ze nie mam nic do powiedzenia :-(...owszem, jestem codziennie na fb ale to mam w telefonie... Przyznaję, że m nowym domku nie bardzo wypaliło mi miejsce pracy, jest mi jakoś niewygodnie i bardzo mało siedzę przy biurku. I jak pisałam, mój M w dalszym ciągu okupuje mój laptop - wciąż jesteśmy w konflikcie bo on nie chce ustąpić a ja jestem zbyt zmęczona żeby walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym tygodniu dał mi popalić kręgosłup więc więcej polegiwałam niż siedziałam - zresztą siedzenie jest najgorsze. Od 2 dni jest w miarę ok więc zabieram się do pracy. Będę pisała dopóki kręgosłup pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba poza tym jestem zdołowana wszystkimi chorobami swoimi, waszymi i ciężko mi się skupić na jakiejkolwiek aktywności...wybaczcie. I jeszcze odejście F 😭 I jeszcze minęło pół roku jak moja Mama pojechała do szpitala i już nie wróciła do domu i jeszcze coś z tym domem trzeba zrobić i mam złe wyniki i siostrze coś złego wyszło w mmgrafii i chyba po prostu mam deprechę 😭 A telefon mam przy sobie i jak leżę i nic nie robię to hulam po fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nijak mnie cafe nie chciało wpuścić, założyłam nowe konto z awatarkiem a dziś jakby nigdy nic...zalogowałam się na starym :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,znowu jestem spózniona na kanapkach Tekli,wybieram te zielone.Dopiero siadłam na chwilunie,wrócilam od rodzinnego. Rano jakies zakupy ,bo weekend sie zbliza,albo trójca przyjedzie albo my pojedziemy.takze musowo lodówke zapełnic. Teklo ze wzruszeniem oglądałam filmik juz kilka razy. Terix napisz pomaga cos Mobilat?Ja juz nie smaruje,mi wystarczyło posmarowac kilka razy.Ale jestem przy tym ze nie mam duzych zmian w kolanie. Terix nie jestem w szpitalu,tylko po płytke i ustalenie z lekarzem co dalej pojechałam.Wytłumaczył mi dokładnie co dalej. jestem naprawde zdziwona postawą lekarza,juz kolejnego z tego szpitala.Żeby było wielu takich lekarzy to i chorowanie byłoby lzejsze i łatwiejsze. Musze pomyslec teraz o praniu i kolacji dla małzyka,dzisiaj pózno wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki No i mnie nie było dni kilka No ale nie dlatego że mi się nie chciało,czy nie myślałam o Was. Myślałam i tęskniłam a dzisiaj jestem;) Teeklo I ja się poryczałam na filmiku.Nie wiem gdzie sens a gdzie logika bo ja nawet nie za bardzo przepadam za kotami.Patrzyłam na tą uroczą biało czarną mordkę i tak mi się żal zrobiło:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teeklo szczerze mowiac nie chce wprowadzac w blad,nie mam zielonego pojecia czy rezonans moze wykryc grzyba.Czesto i to uslyszalam w szpitalu na sorze ( Banacha Warszawa),ze duza czesc lekarzy w ogole nie bierze takiej opcji pod uwage.Ograniczaja sie jakby to mowiac krotko do przeplukania ucha,lub do ssaka,a w przypadku wlasnie obecnosci grzyba to nie pomoze,ewentualnie pomoze na jakis czas( jak to bylo niestety u mnie),dopiero ktoras z kolei wizyta zaowocowala uzyciem mikroskopu i pod nim pieknie ukazal sie winowajca moich meczarni.Ja tylko nie zanudzajac Ciebie i innych bywalczyn tematu,dodam,ze u Ciebie wcale to nie musi byc grzyb,ale czytajac o Twoich objawach jakos mi sie moje pokojarzyly i pomyslalam zasugeruje zeby lekarz obejrzal ucho pod mikroskopem.No i napewno obejrzenie uszka pod mikroskopem nikomu nie zaszkodzi.Tylko problem,ze lekarze niechetni bo to pewnie dodatkowe koszta,ewentualnie moze az takiej wiedzy niektorzy nie maja,no nic nie oceniam.Zycze jeszcze raz duzo zdrowia i pogody ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Mnie się udało dostać do ortopedy prawie z biegu.W naszej przychodni jest teraz sześciu a ten którego odwiedziłam to chyba zaraz po studiach,mleko pod nosem:p Dostałam bardzo fajny lek hi,hi przeciwbólowy i przeciwzapalny bo oprócz zwyrodnienia stan zapalny wiązadeł bocznych.No i dwa dni jak mnie kolana nie bolą i mimo że prawie pełnia nareszcie w nocy śpię:D Mam także skierowanie na zabiegi ale jeszcze nie byłam się zapisać bo czasu nie było:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Napisz czy zadowolona jesteś z bransoletek,zbliżają się urodziny mojej córki i tak se kombinuję by jej coś ciekawego z biżuterii zakupić. A teraz tradycyjnie zmykam.Strasznie późno się zrobiło a ja jeszcze kilka spraw mam na głowie. Buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha Teeklo i jeszcze dodam,to co ja uslyszalam,ze czesto kandydozy nie daja typowych objawow( tak wlasnie bylo u mnie juz myslalam ze to ja bzika dostaje i mi na glowe siada ze cos sobie wymyslam juz nawet bylam w stanie sie do tego pykania uczucia babelkowania w uchu,szumu wrecz przyzwyczaic.. a maz pocieszajac mnie twierdzil ze jest w stanie nawet sie jezyka migowego nauczyc-chlopy to czasami maja pomysly na pocieszenie :)),ba moga nawet w posiewach nie wychodzic,dopiero ja to sie mowi po chlopsku zajrzenie glebiej i dokladne przyjrzenie sie moze wykryc to paskudztwo.Mi przed badaniem pod mikroskopem,przeplukano kilkakrotnie ucho roztworem wody utlenionej i dopiero wtedy poddano badaniu.I wlasnie wtedy wylazlo szydlo z worka,a raczej z ucha.Po leczeniu przeciwgrzybicznym doustnym i dousznym,przeszlo Bogu dzieki jak reka odjal.Moze tez po prostu komus tutaj,tez sie takie informacje( oby nie) przydadza,gdyby sie na nieszczescie osobiste lub gdzies wsrod bliskich lub dalszych osob z tym zetknely. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka przepraszam, zrozumiałam że masz skierowanie do szpitala❤️ Nie mogę powiedzieć o poprawie, bo dopiero drugi dzień smaruję. Na razie nic nie pomaga:( Betulka współczuję, wszystkie coś dopada. Siostrze A... przekaż serdeczności, będzie dobrze ❤️ Napisałam że widzę cię codziennie na fc, ale nie wiedziałam że masz problem z wchodzeniem na cafe. Ja jeszcze nie próbowałam, to nie wiem jak mi wyjdzie:P Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne pozdro 🖐️ Plotko - miło jest słyszeć, że są ludzcy lekarze. Ja też spotykam takich. Ciesze sie że jesteś zaopiekowana ❤️ Mobilat sobie zapisuje - warto wiedzieć. Terixiu ❤️ - robie tak jak radzisz: jak mnie najdzie to płacze. Staram sie tego nie robić przy małżowinie, jak rozmawiamy to spokojnie. Czasem jak ide ulicą i mnie "szarpnie" a nie ma nikogo w pobliżu to sobie pozwalam na pochlipywanie ;) A jak jestem w domu sama to sie nie krępuje i śliptam nawet dość głośno :P Vanilko - nie używam komunikatorów poza skajpem. Używam telefonu i to krótko bo jakoś nie lubie gadać do słuchawki :O Zalatwiam sprawy krótko, nie lubie telefonów - wole mieć oczy rozmówcy przed sobą ❤️ Ty Vanilko korzystasz z tych udogodnień do kontaktów z Małzowinką ❤️ ❤️ ❤️ i fajnie że są takie możliwości BeTulko ❤️- nigdy nie jesteśmy przygotowani na śmierć. Sama wiesz ❤️ Człowiek chwyta sie ostatniej nadziei, myśli że może sie uda a i tak utrata zawsze zaskakuje. Ale wiemy że wcześniej czy później każda z nas tego doświadczy. Uruchom polkłady optymizmu BeTulko. Nie dołuj się. Musisz mieć siłę. Betulko - jak wygląda i funkcjonuje Twój Dom, Twoja Rodzina zależy wyłącznie od Ciebie. Z pewnością jesteś wspaniałą Panią domu taką atmosferę stwarzasz. Masz same sukcesy! ;) fajną Rodzinke, nowy piękny dom. Rozejrzyj sie: jest z pewnością wszystko w najlepszym porządku. Więc głowa do góry, zadbaj jeszcze o kondycję i zdrowie bo Ciebie potrzebuje przede wszystkim Małżowinka a potem Dzieci i Wnuki. Pisz o drobnych swoich sprawach tu do nas bo bardzo nam tego brakuje ❤️ I pomyśl jak zorganizować sobie miejsce pracy. "Polataj" z biurkiem po chałupce, może w innym miejscu, w innym kącie, przy innej ścianie, pod innym oknem, w innym świetle będziesz chętniej siadała i skupiała swoje mysli... Może jakieś poduchy, jakiś podnóżek albo dobre radio? Chcialabym bardzo mieć poczucie, że czujesz się komfortowo i pogodnie ❤️ [ serce] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×